Balsavimas

Ar pritariate radaro įrengimui mieste?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sausio 27-vasario 3 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba asmenys, mėgstantys išgerti, intrigų rezgėjai, sukčiai. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Nuo savaitės vidurio labiau pasinersite į konkrečius reikalus, darbus, spręsite draugų ir vaikų problemas.

JAUTIS. Savaitės pradžioje seksis megzti pažintis, sudaryti sutartis. Svarbu, kad tie susitarimai būtų prasmingi ir nenukreiptų nuo teisingo kelio. Nenumokite ranka į neįprastas užuominas ar keistą aplinkinių elgesį.

DVYNIAI. Darbų eiga bus gana lėta, su trikdžiais, klaidomis. Galite sulaukti nemalonios kritikos, patirti nepelnytų nuoskaudų arba negauti planuotų pajamų, trokštamo dėmesio.  Kur beeitumėte, pamatysite pažįstamų veidų. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį.

VĖŽYS. Kažkas gali jus suklaidinti arba sugluminti. Įmanomi pasikeitimai, susiję su jūsų pasaulėžiūra, ateities planais. Pasitaikys dalykinių ar bendravimo nesklandumų. Visgi jūs puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų ir darbai vyktų sklandžiau.

LIŪTAS. Tikėtinos derybos, finansiniai sandėriai. Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija bus gana paini. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais, nesivelkite į avantiūras. Būkite atidesni partneriui, o ypač vaikams. Galite gauti aktualią žinią iš toli ar pasiūlymą, susijusį su užsieniu.

MERGELĖ. Pasistenkite neatsiriboti nuo kitų žmonių problemų, ypač jei galite padėti jas spręsti. Kita vertus, nesigriebkite to, ko tikrai nesugebate ir neišmanote, nes galite privelti klaidų ir viską sugadinti.

SVARSTYKLĖS. Rūpės naujos verslo sutartys, dalykiniai užsakymai. Galimi šiokie tokie nesusipratimai, klaidos.  Derėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo profesinę kompetenciją, mokytis naujų dalykų. Numatyti susitikimai ar pasimatymai neturėtų nuvilti, jei jūsų norai  realūs.

SKORPIONAS.  Turėsite gerą vaizduotę ir galite kūrybingai padirbėti. Tačiau turite aiškiai žinoti, ko norite. Rūpesčių gali sukelti vaikai.  Pravartu  keisti mitybą į sveikesnę, peržiūrėti garderobą. Savaitgalį kils ūpas bendrauti su partneriu ir kitais žmonėmis bei dalintis tuo, ką turite.

ŠAULYS. Gali užklupti nenumatytos asmeninės problemos. Būsite labai jautrūs aplinkai, linkę greitai įsižeisti, susinervinti. Sumažės pasitikėjimo aplinkiniais. Saugokitės vagių, pasirūpinkite namų saugumu. Tausokite sveikatą. Antroje savaitės pusėje galite susidomėti neįprasta veikla.

OŽIARAGIS. Nestigs darbų, rūpesčių, atsakomybės. Daug dėmesio reikalaus pažįstami žmonės, giminaičiai. Galite išgirsti nerimą keliančių naujienų, gandų.  Raskite laiko sveikatai naudingoms procedūroms. Derėtų kartu su šeima aptarti bendrą biudžetą, pakoreguoti planus, jeigu jie neracionalūs.

VANDENIS. Nerizikuokite srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, bendra šeimos gerove. Jus suklaidinti gali netgi gerai pažįstami asmenys, todėl neverta pasikliauti niekieno patarimais.

ŽUVYS. Bus sunku išlikti objektyviems, racionaliems. Galimi keisti nesusipratimai, apmaudžios klaidos. Pasiseks, jeigu išvengsite nekokių padarinių. Situacija ir aplinkiniai vers aklai priimti sprendimus arba su jais sutikti, nors jūs turėsite didelių abejonių. Išgirskite intuicijos balsą ir jo paisykite.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook