Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vasario 11-18 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Pasinaudosite sukaupta patirtimi, pažintimis. Tačiau dažnai jausite nervinę įtampą, būsite impulsyvūs. Pravartu pasirūpinti pinigų, turto, komerciniais reikalais, grąžinti skolas. Savaitės pabaigoje teks atlikti nelabai malonias pareigas, susijusias su šeimos nariais.

JAUTIS. Privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai rizikuoti dėl tuščių ambicijų. Nors viskas gali atrodyti jauku, malonu, virš galvos tarsi sklandys keista grėsmė. Būkite atidesni savo šeimos nariams, vaikams, nedrumskite ramybės, ypač, jei norite malonesnio savaitgalio.

DVYNIAI. Savaitės pradžioje derėtų trumpam atidėti praktinius reikalus. Turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Visgi jusite keistą nepasitenkinimą, sunku bus bendrauti net su artimaisiais. Verčiau neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso.

VĖŽYS. Savaitės pradžioje pajusite, kad kažkam reikalinga jūsų parama. Gerai suprasite kitus žmones, bet dalykiniai reikalai pareikalaus stiprių nervų. Išgirstos apkalbos, gandai gali sukelti neramių minčių. Verčiau neverskite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria širdis ir protas.

LIŪTAS. Daugiausiai galvosite apie darbą, karjerą. Teks priimti atsakingus sprendimus, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus žymiai lengviau, jei šalia yra žmonių, pasirengusių padėti. Galimos nenumatytos išlaidos. Artėjant savaitgaliui, jei įmanoma, niekur toli nevykite.

MERGELĖ. Šią savaitę sugebėsite susikaupti ir siekti tikslo. Tačiau geri dalykai nenukris iš dangaus, o turės būti nusipelnyti, uždirbti. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi susitarimai. Tausokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Būsite įžvalgūs, pasinaudokite tuo, jei norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Tik nežaiskite jums neabejingo žmogaus jausmais. Svarbus pasirinkimas, kuriam negalėjote apsispręsti, įvyks savaime.

SKORPIONAS. Savaitę pradėsite nusiteikę tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus. Galimos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, bet vers nerimauti dėl kitų žmonių. Itin svarbu į viską įsigilinti. Darbe neužsikraukite per didelio krūvio, nepasiduokite blogai įtakai.

ŠAULYS. Uoliai darbuositės, bet nepamirškite sveikatos. Pasistenkite išvengti dviprasmiškų santykių bei nemalonių ir rizikingų situacijų. Reikia labiau derintis prie kitų žmonių planų, interesų. Galbūt teks paišlaidauti dėl artimo žmogaus.

OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje energijos jums pridės romantiškas polėkis, tačiau nieko nedera primygtinai reikalauti. Daugiau laiko skirkite bendravimui su vaikais, artimaisiais. Venkite dviprasmybių, rizikos.

VANDENIS. Nenumokite ranka į artimųjų problemas, kad ir kaip būtumėte užsiėmę. Kai kurie santykiai ir reikalai dėl vieno ūmaus poelgio gali visiškai pakeisti jų pobūdį. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų. Nesudarinėkite skubotų sandorių, nelįskite į finansines avantiūras.

ŽUVYS. Savaitės pradžia tinkama įvairiems kontaktams, nesudėtingiems darbams. Namų padailinimui, buitinėms ar techninėms reikmėms galite išleisti nemažai pinigų. Gali kilti įtampa santykiuose su artimos aplinkos žmogumi.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook