Balsavimas

Ar Jurbarke reikia dirbtinės čiuožyklos?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vasario 19-26 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Būsite nusiteikę bendrauti, mokytis naujų dalykų. Tikėtinos nelegalios pajamos arba slapta meilės intriga. Jei esate numatę kažką įsigyti ar parduoti, saugokitės sukčių. Savaitgalį nemažai nuveiksite pasitelkę į pagalbą artimus žmones.

JAUTIS. Stigs valios, ryžto, tačiau jus išgelbės stipri nuojauta. Ieškosite atsakymų į svarbius klausimus, gvildensite paslaptis. Daugės veiklumo bei drąsos ginti ir stiprinti savo pozicijas. Savaitgalį aktyvūs būsite šeimos reikaluose, bendrausite su giminaičiais.

DVYNIAI. Drąsiai ir noriai imsitės nelengvo kūrybinio projekto. Galimas susitikimas su seniai matytais pažįstamais, galbūt išgirsite kažkokią paslaptį arba keistų gandų. Tiktų ramiai apmąstyti, nedaryti greitų išvadų. Savaitgalį tausokite sveikatą.

VĖŽYS. Jausite ūpą stiprinti savo autoritetą bei padėtį, daugiau darbuotis. Profesinėje veikloje itin bus vertinamas jūsų iniciatyvumas bei visuomeniniai ryšiai. Intriguojamo pasiūlymo galite sulaukti iš mylimojo. Savaitgalį atitrūkite nuo rūpesčių ir atsipalaiduokite.

LIŪTAS. Seksis megzti reikalingus ryšius, argumentuotai kalbėti. Galite gauti originalių patarimų ir patys pasižymėsite originaliu požiūriu. Tačiau išryškės ir spragos, kompetencijos ar atsakingumo stoka. Savaitgalį savijauta nebus pati geriausia.

MERGELĖ. Turėsite reikalų dėl finansų. Galbūt pavyks išsiderėti palankesnes sąlygas verslui ar geidžiamiems pirkiniams. Bent jau verta pamėginti. Tik nepasiduokite sukčiams. Meilės fronte – užmaskuotos vilionės. Savaitgalį bendrausite su svarbiais žmonėmis.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini svarbūs susitikimai, finansiniai reikalai. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti net su oponentais ir konkurentais. Vilios įvairūs malonumai, neįprasti užsiėmimai. Flirtas gali sukelti keblumų. Nesikrimskite dėl neetiškų komentarų.

SKORPIONAS. Palanku imtis naujovių, jei jaučiatės nusivylę savo veikla ar gyvenimo būdu. Nepatartina užsisklęsti vienatvėje. Bus nesunku susitarti ir dėl tarpininkavimo, bendradarbiavimo. Savaitgalį galite pasiryžti kažkokiai avantiūrai.

ŠAULYS. Savaitės pradžia palanki ir darbui, ir draugiškiems susitikimams. Vis dėlto netrukus paaiškės, kad kažkam nepadarėte tokio įspūdžio, kokio siekėte. Nepatartina reikšti pretenzijų, kritikuoti.

OŽIARAGIS. Netingėkite padirbėti bei pasirūpinti įvaizdžiu. Pasistengus galima neblogai užsidirbti bei kažkam padaryti gerą įspūdį, pataisyti šeiminius santykius, įnešti pagyvėjimo į asmeninį gyvenimą. Savaitgalį labai susirūpinsite sveikata.

VANDENIS. Turėsite daug reikalų. Būsite originalūs, išradingi, draugiški. Tačiau teks rimtai pasistengti, kad suderintumėte profesinius ir asmeninius reikalus, per dideli norai ves į aklavietę.

ŽUVYS. Staiga išsispręs svarbus klausimas. Stiprės simpatijos jausmas kartu dirbančiam ar besimokančiam asmeniui. Jei esate pasiilgę šilto bendravimo, liksite patenkinti. Savaitgalį raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite artimuosius nuo pagundų.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook