Vasario 24-kovo 2 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Geriausiai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus, užsiimti labdara, kūrybine veikla. Atsiras daugiau laiko mintims, svajonėms. Gali pasitaikyti proga nelegaliai pasipelnyti ar naudingiau pakreipti verslo reikalus. Visgi piktnaudžiauti tarnybine padėtimi nederėtų.

JAUTIS. Žmonės, kuriuos sutiksite šią savaitę, apipils jus naujienomis, o gal ir viliojamais pasiūlymais. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, tik nereikalaukite iš jų daugiau, nei jie gali duoti. Noriai bendrausite, organizuosite, imsitės lyderio vaidmens, atsakomybės.

DVYNIAI. Šiuo metu jums ypač svarbūs bus profesinio gyvenimo, karjeros klausimai. Kils noras visaip stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Nepraleiskite progos sublizgėti ten, ką gerai išmanote. Savaitgalį pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti.

VĖŽYS. Neblogas metas protiniam darbui. O galbūt labai rūpės numatomos kelionės, konkursai, varžybos. Regis, susidorosite su profesinėmis ir kitomis užduotimis, nepaisant konkurentų trukdymo. Savaitgalį susitiksite su bendraminčiais.

LIŪTAS. Bus nesunku daryti įtaką aplinkiniams. Atsiras nebloga išeitis, kaip išspręsti kai kurias finansines problemas, atgauti senas skolas. Turbūt gausite žinią, jeigu bylinėjatės arba laukiate naujienų iš valstybinės institucijos.

MERGELĖ. Šią savaitę aktuali bus konkurencinė kova, teisiniai ir finansiniai reikalai. Pravartu išsiaiškinti nesusipratimus, susijusius su tarpininkavimu, draudimu ar pan. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneštų nuostolių.

SVARSTYKLĖS. Susitelkite ties profesiniais reikalais. Stiprės meilės, partnerystės poreikis. Galbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate. Savaitgalio planus gali pakoreguoti artimi žmonės. Gali susidaryti situacija, verčianti išlaidauti.

SKORPIONAS. Puikiai seksis bendrauti su draugais, pažįstamais, augančia karta. Tikėtina kūrybinė sėkmė. Turbūt gerais rezultatais nudžiugins vaikai. Palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo, projektinės veiklos ar bendradarbiavimo. Turėtų sektis tarpininkauti, bylinėtis.

ŠAULYS. Kasdieniai darbai judės kažkaip savaime, be įtampos. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Antra savaitės pusė žada sėkmę meilėje, scenoje. Tik neskubėkite pulti į abejotiną avantiūrą. Būkite atsargesni ir kantresni, tuomet nenusivilsite.

OŽIARAGIS. Šiuo metu jums netrūks optimizmo, nors kai kas nėra taip ramu ir paprasta, kaip jums atrodo. Regis, sumanumą demonstruosite kūrybos srityje, tvarkydami komercinius, logistikos reikalus, siekdami informacijos. Nuo penktadienio būsite ypač aktyvūs ir kūrybingi.

VANDENIS. Sustiprės jūsų materialinės pozicijos arba papilnės piniginė. Galima nauda iš nuomos, smulkios komercijos, amatų. Regis, vis daugės ūpo stiprinti asmeninio gyvenimo pamatus. Galite daug nuveikti, tvarkydami buitinius bei nuosavybės reikalus.

ŽUVYS. Savaitė skatins naujiems užmojams, aktyvesniam gyvenimui visose srityse. Palanku tartis dėl uždarbio, bendradarbiavimo. Gali būti, kad kažkas iš draugų paprašys apčiuopiamos pagalbos. Savaitgalį turbūt neišsisuksite nuo kontaktų su giminaičiais.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook