Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko krašto kultūrinė erdvė

Jurbarko krašto kultūrinė erdvė

Sinagogų aikštės memorialas – apie kiekvieną ir kiekvienam (0)

Liepos 19 d. po trejų metų įtempto darbo ir pastangų Kauno g., Sinagogų aikštėje, atidarytas memorialas, įamžinantis Jurbarke gyvenusios gausios žydų bendruomenės atminimą ir telkiantis vienybei. Memorialas pastatytas, sutelkus po pasaulį išsibarsčiusios žydų ir Jurbarko krašto bendruomenės jėgas, paremtas privačia iniciatyva ir savanoryste, geranoriškumu ir supratimu, kad tik istorinė tiesa veda į taikią ateitį.

(Plačiau...)

Pašnekesiai su Samueliu Tacu (0)

Prieš savaitę Jurbarke viešėjo iš Niujorko atvykęs žymus kineziterapeutas, meno kolekcionierius Samuelis Tacas (Schmuel Ischak Tatz). Kodėl Jurbarke? Kodėl dabar? Ko gero ne vienam kilo nemažai klausimų.

(Plačiau...)

Veliuoniečių veselijoje sušoktas trankus kadrilis (0)

Birželio 8 d. Veliuonoje vykusio respublikinio XVII tradicinių amatų, muzikavimo ir liaudiškų šokių festivalio „Veliuonos kadrilis“ įžanga buvo įspūdinga – šeštą kartą Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos moksleiviai, padedami bendruomenės, pastatė vaidinimą „Veliuoniečių lietuvių veselija“ pagal Antano ir Jono Juškų „Svotbinę rėdą“.

(Plačiau...)

Rezervato paslaptis atskleidžia naujoji ekspozicija (0)

Gegužės 23 d. atidarytas Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato Lankytojų centras. Nors ekspozicija įrengta ir lankytojus priima jau nuo praėjusių metų rudens, visuomenei apie galimybę pažinti rezervato paslaptis garsiai pranešta dabar – kai gražus oras taip ir kviečia keliauti į gamtą.

(Plačiau...)

Mokyklos šimtmečio šventė – tiltas tarp praeities ir dabarties (0)

Gegužės 25 d. Juodaičiuose paminėtas mokyklos šimtmetis – visas miestelis klegėjo kaip didžiulis mokyklos kiemas, pilnas jaunų veidų ir balsų. Ir ne tik dabartinės mokyklos bendruomenės, kuri surengė puikią šventę, bet visų, sugrįžusių į savo mokyklą ir savo jaunystę. Džiaugsmo netemdė net tai, kad nuo rugsėjo Juodaičių mokykla liks tik Veliuonos gimnazijos skyriumi. 

(Plačiau...)

Muziejuje – šiuolaikinio žmogaus ir tradicijų susitikimas (0)

Gegužės 17 d. Jurbarko krašto muziejuje paminėta Tarptautinė muziejų diena ir nuo 2005 m. daugelyje šalių švenčiama Europos muziejų naktis. Popietę prasidėję renginiai tęsėsi iki pat vakaro, o dalyviai galėjo susipažinti su tradiciniais lietuviškais amatais. 

(Plačiau...)

Iš širdies gimtinės neišplėši (0)

Į gegužės 3-iąją vykusį tradicinį Lietuvių kalbos draugijos (LKD) Jurbarko skyriaus renginį „Iš širdies gimtinės neišplėši“, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, susirinko gražus būrelis gimtosios kalbos puoselėtojų.

(Plačiau...)

Pilies restauracijos darbai prasidėjo šautuvo radybomis (0)

Balandžio 17 d., vykdant Panemunės pilies pietinio korpuso restauracinius darbus, rastas karabinas. Manoma, kad ginklas gali būti pagamintas XX a. pirmojoje pusėje.

(Plačiau...)

Susipažinti su Eržvilko kraštu – į muziejų (0)

Balandžio 18 d. Jurbarko krašto muziejuje skambėjo eržvilkietiška kalba ir muzika – čia surengta Eržvilko diena. Seniūnijų dienos muziejuje rengiamos jau trečius metus, o šiemet, LR Seimui metus paskelbus Žemaitijos metais, prisistatyti jurbarkiečiams pakviesti rajono žemaičiai – eržvilkiškiai. 

(Plačiau...)

Bibliotekininkų dūzgėse – saldus nuveiktų darbų medus (0)

Balandžio 23-29 d. šalies bibliotekose vykstanti nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje pradėta aukščiausia nata – pavasariška žiedų karūna karūnuota Metų bibliotekininkė. Šiemet ja tapo fondų organizavimo skyriaus vedėja Laima Pernarauskienė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook