Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko krašto kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Jurbarko krašto kūrybinė, jaunimo ir bendruomenių erdvė

Daugiafunkcis centras ieško savo veido (0)

Pernai rugsėjo 1-ąją duris atvėręs Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras po metų į svečius pasikvietė valdžios atstovus, bičiulius iš viso rajono bei savo bendruomenės narius – ir gimtadienį paminėti, ir rūpesčiais pasidalyti.

(Plačiau...)

Už tūkstančių kilometrų – į šventę pas bičiulius (1)

Didelis būrys jurbarkiškių ir smalininkiečių rugsėjo 16-18 d. dalyvavo Frankų liaudies šventėje Krailsheime. Miesto dienraštis, operatyviai išspausdinęs Jurbarko muzikantų nuotrauką, rašė, kad lietuviai į šventę važiavo net 1400 kilometrų! Nors grįžtant reikėjo sukarti antra tiek, ilgas kelionės valandas atpirko nuoširdūs susitikimai.

(Plačiau...)

Vadžgiriškiai myli savo kraštą (0)

Nuaidėjo, nušurmuliavo tradicinė Vadžgirio miestelio Atsimainymo atlaidų šventė. Šiemet švęsta tris dienas: nuo penktadienio vadžgiriškių, sugrįžusiųjų į gimtinę ir svečių laukė įvairi programa, parengta Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyriaus darbuotojų, o sekmadienį visi sugužėjo į Šv. Juozapo bažnyčią švęsti atlaidų.

(Plačiau...)

Trijų lelijų miestas kvietė švęsti ir savus, ir svečius (nuotraukos) (0)

Trys praėjusio savaitgalio dienos buvo pilnos šurmulio, renginių, džiugių susitikimų ir skanių vaišių, įdomių pramogų ir smagios muzikos. Jurbarkas minėjo Magdeburgo teisės suteikimo miestui 405 metines ir bendradarbiavimo sutarties su Belgijos Lakdalio savivaldybe 20 metų sukaktį.

(Plačiau...)

Amatai sujudino Tamošių kaimo moteris (0)

Prieš du mėnesius Tamošių kaimo moterys festivalyje „Veliuonos kadrilis“ pristatė teatralizuotą amatų kiemelį „Vilnos kelias“. Per amatus užkurtas katilas verda – turim daug sumanymų ir darbo, todėl ne tuščiai buvo tai pradėta. Tik nerimaujame, ar turėsime kur susirinkti, ar buvę kultūros namai netaps išdaužytais langais vaiduokliu.

(Plačiau...)

Misija Kalveliai: jaunimas tvarkė istorines kapines (0)

Būrys vietinių ir iš Vokietijos atvykusių jaunuolių visą savaitę tvarkė senas Kalvelių kaimo kapines, kurios yra Mažosios Lietuvos istorijos paveldas. Tokį jaunimo pilietiškumo ir pažinties su savo kraštu projektą buvo suplanavęs Viešvilės bendruomenės centras „Skalvija“, bet Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai neskyrus finansavimo jį įgyvendinti padėjo Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko Sandora“.

(Plačiau...)

Smalininkai mokytoją pagerbė turnyru (0)

Praėjusį šeštadienį Smalininkai paminėjo Algirdą Gabrielių Žuką – mokytoją ir didžiulį sporto entuziastą. Mokytojui atminti surengtame šaškių-šachmatų turnyre dalyvavo buvę jo mokiniai, dabartinis jaunimas, stipriausi Jurbarko šachmatininkai.

(Plačiau...)

Senovinė mugė Panemunės pilyje suka laiko ratą atgal (0)

Jau antrą vasarą savaitgaliais Panemunės pilies kiemas, nusipurtęs nuo grindinio laiko dulkes, svetingai atveria vartus svečiams – pilies kuorų šešėlyje ir saulės atokaitoje, džiuginant šilumai ir skalbiant lietui pasitinka XVII amžiaus panemunių miestelių mugė.

(Plačiau...)

Bendruomenės: prašytojos ar savivaldybės partnerės? (0)

Balandžio mėnesį savivaldybės tarybos posėdyje pritarta, kad savivaldybės administracija neseniai įsikūrusiai Žindaičių kaimo bendruomenei „Mituva“ panaudos pagrindais perduotų buvusią Žindaičių mokyklą. Atrodytų, reikia tik džiaugtis, kad apleistas pastatas turės šeimininką, bet iki palankaus sprendimo bendruomenei teko nueiti nelengvą kelią.

(Plačiau...)

Pomėgiai ir darbščios rankos kuria stebuklus (0)

Siuvinėti ir tapyti paveikslai, mezginiai, papuošalai – daugiau nei šimtas Eržvilko moterų sukurtų rankdarbių eksponuojami miestelio bibliotekoje. Paroda gegužės 12 d. atidaryta dalyvaujant autorėms ir kasdien gausiai lankoma eržvilkiškių – visiems smagu pamatyti ir pasidžiaugti darbščių kaimynių pomėgiais ir iš jų atsirandančiais stebuklais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook