Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Kraštiečiai sugrįžta į savo vaikystės biblioteką (0)

Vasario 19 d. Skirsnemunės bibliotekoje paskaitą apie pasaulinių karų pėdsakus Lietuvoje skaitė Kauno IX forto muziejaus direktoriaus pavaduotojas Marius Pečiulis. Didelis būrys skirsnemuniškių atėjo paklausyti kraštiečio istoriko, o jis mielai sutiko būti bibliotekos globėju.

(Plačiau...)

Nauji paveikslai stebina (0)

Dailininkės Rasos Grybaitės vadovaujama suaugusiųjų dailės studija vėl pristato žiūrovams naują savo kūrybą. Tapybos darbų paroda „Gyvenimo grimasos“ Vinco Grybo memorialiniame muziejuje atidaryta praėjusį šeštadienį ir veiks visą vasarį.

(Plačiau...)

Fondo dovana rajono vaikams – pusantro tūkstančio knygų (0)

Sausio 25 d. į Jurbarką atvykusi labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Živilė Mediekšienė atvežė kone pusantro tūkstančio vaikiškų knygų. Tai fondo dovana mūsų rajono bibliotekų mažiesiems skaitytojams. Knygų perdavimo šventė surengta Jurbarko viešojoje bibliotekoje.

(Plačiau...)

Senovinės muzikos duetas mėgaujasi grojimu ir žavi klausytojus (0)

Sekančiuosius kultūrinį Jurbarko krašto gyvenimą dar praėjusių metų pabaigoje nudžiugino naujas muzikinis kolektyvas – senovinę muziką grojantis duetas Laura Matuzaitė-Kairienė ir Lina Lukošienė.

(Plačiau...)

Knygos puslapiuose – atminimo verti Lietuvos herojai (0)

Penktadienio popietę visuomenei pristatyta knyga „Kęstučio apygardos vadai“. Jurbarko viešosios bibliotekos salė seniai bebuvo tokia sausakimša. Čia rinkosi daugiausia vyresnio amžiaus jurbarkiečiai, krašto istorija besidomintys žmonės, knygoje aprašomų įvykių liudytojai ar herojų giminaičiai. Tarp žiūrovų galima buvo išvysti kariškomis uniformomis vilkinčių žmonių.

(Plačiau...)

Rajono bibliotekos laukia knygų ir skaitytojų (0)

Dar 2014 m. pabaigoje Seimas priėmė nutarimą 2016-uosius paskelbti Bibliotekų metais. Taip nuspręta dėl mažėjančio knygų perkamumo ir skaitomumo, o bibliotekų fondų papildymas ir renginių organizavimas turi didelę reikšmę visuomenės tobulėjimui ir dvasingumo bei kultūros ugdymui. Iš valstybės biudžeto papildomai skirta 450 tūkst. eurų, iš kurių 300 tūkst. – naujoms knygoms ir leidiniams įsigyti.

(Plačiau...)

Mokinių kūryba – tarsi atviruko atgimimas (0)

Trijų Karalių dieną apdovanoti respublikinio kalėdinio atviruko konkurso „Aš Tau linkiu...“ nugalėtojai. Beveik trys šimtai mokinių sukurtų atvirukų eksponuojama Vinco Grybo memorialiniame muziejuje, o gražiausius išrinko ne tik specialistų komisija, bet ir žiūrovai.

(Plačiau...)

Stiprūs – tik puoselėdami kultūrą, tradicijas ir tapatybę (0)

Prieš didžiąsias metų šventes dėmesio ir apdovanojimų sulaukia įvairių sričių specialistai, nusipelnę rajono gyventojai. Gruodžio 22 d. Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus dėmesio sulaukė folkloro kolektyvų vadovai ir kraštotyrininkai. Meras ir savivaldybės Kultūros skyriaus vyr. specialistė etnokultūros ir kraštotyros klausimais Regina Kliukienė labiausiai nusipelniusiems tradicijų puoselėtojams įteikė padėkas bei pakvietė pokalbiui prie kavos puodelio.

(Plačiau...)

Dainelės tebeskamba, o šventės nebėra (0)

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoniniame ture, kuris gruodžio 16 d. buvo surengtas Antano Sodeikos meno mokykloje, dainavo 11 solistų ir ansamblių. Komisija pasigedo dalyvių gausos, o dainorėlius parengusios mokytojos – šventės.

(Plačiau...)

Knygoje – Mažosios Lietuvos liekanos (0)

Gruodį Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatytas naujas leidinys apie Mažąją Lietuvą – tai Martyno Purvino, šio krašto tyrinėtojo, knyga „Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais“. Knygą pristatyti atvyko jos autorius M. Purvinas kartu su žmona ir pagalbininke architekte Marija Purviniene bei leidėjas, žurnalo „Voruta“ redaktorius Juozas Vercinkevičius.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook