Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

„Dargaitėliuose“ groja žindaitiškiai (0)

Šių metų pavasarį Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriaus kultūrinės veiklos organizatorius Algirdas Petruitis subūrė kapelą „Dargaitėliai“, kurios pirmas viešas pasirodymas buvo Žindaičių kaime vykusioje Joninių šventėje. Po sėkmingo debiuto kapelos muzikantai grojo ir kaimo Rudens šventėje, praskaidrina bendruomenės vakarus.

(Plačiau...)

Jubiliejiniame „Mituvos“ koncerte skambėjo vadovo sukurta muzika (0)

Laikas su muzika niekada nebūna liūdnas ar nuobodus, todėl ir bėga greitai. Trisdešimtmečio sulaukusi Jurbarko kultūros centro liaudiška kapela „Mituva“ lapkritį surengė jubiliejinį koncertą, kuriame dalyvavo ir kiti meno mėgėjų kolektyvai, su kuriais kapelą suvedė muzika.

(Plačiau...)

Lietuviškam kraštovaizdžiui – baltų tradicijos ir individualumas (0)

Užbaigus lauko darbus, nuvytus paskutiniams žiedams ir augalams panirus į žiemos laukimą pats laikas apsidairyti, kaip gyvename, kokia aplinka mus supa. Ar žvelgiančius pro namų ar darbovietės langus, einančius gatve ar parko takais pamalonina harmoningi vaizdai, ar norisi nuleidus akis greičiau pasiekti namus ir pasislėpti už užuolaidų?

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai kultūros semsis naujuose namuose (0)

Lapkričio 6-osios vakarą ryškiomis šviesomis ir skambančiomis bandonijomis į atidarymo šventę pakvietė atnaujintas Eržvilko kultūros centras. Pirmą kartą šie kultūros namai, tada pavadinti iš Eržvilko kilusio kultūros ministro Juozo Banaičio vardu, duris atvėrė dar 1974 m. Šventvagiškoje vietoje – ant senųjų kapinių išdygęs pastatas niekad nebuvo pašventintas, tad atveriant duris šviesesnės ateities šiems namams malda linkėjo klebonas Saulius Pavalkis.

(Plačiau...)

Knygoje – nematytos senos fotografijos (0)

Prieš pusantrų metų Jurbarke buvo eksponuojama Kauno viešosios bibliotekos parengta kilnojamoji paroda „Įsikūrę prie Nemuno“, kuria įtaigiai ir patraukliai pristatyta panemunės regiono istorinio, kraštovaizdžio ir urbanistinio paveldo panorama, pasitelkiant iki 1945 m. leistus atvirukus, fotografijas, senąsias graviūras.

(Plačiau...)

Šauniausia šalies kapela davė garo Briuselyje (0)

Daug kur grojusi ir visiems patinkanti Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ spalio antroje pusėje vyko į Briuselį. Kelionė į Belgijos ir Europos Sąjungos sostinę – tai dovana meno mėgėjų kolektyvui, kuris LRT televizijos laidos „Duokim garo“ tradicinių kapelų varžytuvėse tapo nugalėtoju.

(Plačiau...)

Nuosprendis: kaltas. Vaidinti iki gyvos galvos! (0)

„Stot! Teismas eina“, – skambėjo Jurbarko kultūros centro mažojoje salėje. Teisiamasis – Konstantino Glinskio teatro aktorius Juozapas Abromavičius. Kaltinimas – nuolat klastojo dokumentus ir gyveno prisidengęs svetimomis pavardėmis. Švenčiančiam 85-mečio jubiliejų Juozapui teismo posėdį surengė teatro bičiuliai, sveikino ir sveikatos linkėjo jo talento gerbėjai.

(Plačiau...)

Muzikantus nuoširdžiai sutiko bičiuliai Krailsheime (0)

Rugsėjo pabaigoje Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai ir mokytojai viešėjo Vokietijos mieste Krailsheime. Prieš trejus metus užsimezgusi draugystė tiesia tvirtą kultūrinį tiltą – pučiamųjų instrumentų orkestras „Šventė“, smuikininkai, kanklininkai, skudutininkai bei muzikantų mokytojai į Krailsheimą vyko jau antrą kartą.

(Plačiau...)

Minčių trupinukai parodoje „Laiko taku“ (0)

Jurbarko kultūros centre (KC) II aukšto fojė atidaryta Vaido Pračkailos paveikslų paroda. Nežinote, kas jis toks? Tikrai žinote. Padėjęs į šalį dažus ir teptukus Vaidas tampa sudegusio teatro artiste zanavyke Apolionija Zizirskiene. Spalvinga persona, užkariavusi scenas ir televizijos ekranus, savo menišką prigimtį išlieja ir drobėse.

(Plačiau...)

Kūrybos puota skulptoriaus jubiliejui (1)

Spalio 3-oji – skulptoriaus Vinco Grybo gimtadienis, šiemet – 125-asis. Paminėti šį jubiliejų į jo namus, dabar – memorialinį muziejų, iš įvairių pasaulio kontinentų susirinko plati Grybų giminė, o didelį būrį jurbarkiečių neabejotinai patraukė ne tik įvairi ir įdomi renginio programa, bet ir pagarba skulptoriaus talentui ir jo asmenybei.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook