Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Iš muziejaus – su meilės dovana (0)

Ilgąjį vasario vidurio savaitgalį kvietė Vinco Grybo memorialinis muziejus, žadėdamas meilės dovaną - dvi naujas parodas, kino filmą, įdomių susitikimų ir koncertą. Tris ir savo prigimtimi, ir tradicijomis skirtingas šventes - įsimylėjėlių dieną, Vasario 16-ąją ir Užgavėnes - muziejui pavyko puikiai suvienyti ir netradiciškai, bet deramai pažymėti.

(Plačiau...)

Du dešimtmečiai šokių sūkuryje (0)

Lietuvoje ir užsienyje Jurbarką garsinančiai kultūros centro tautinio šokio studijai „Nemunėlis" sukanka 20 metų. Šią sukaktį šokėjai švęs scenoje - kovo 11-tą dieną savo jubiliejaus koncertą skirs Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui.

(Plačiau...)

Etnologai sveikina veliuoniečių sumanymą (0)

Pasirodo, kad daug diskusijų sukėlusi ir veliuoniečius supriešinusi tautodailininko Rimanto Ordino idėja Veliuonoje pastatyti paminklą deivei Velionei ne tokia ir bloga. Idėjai pritarė ne tik Etninės kultūros globos taryba, bet ir garsiausi Lietuvos etnologai.

(Plačiau...)

Reforma labiausiai nuskriaus dirbančius žmones (0)

Pirmasis šokas dėl sausį priimto sprendimo atskirti kaimo kultūros centrus ir leisti jiems dirbti savarankiškai jau praėjo. Lengvų metų nesitikėję kultūros darbuotojai iš paskutiniųjų stengiasi rasti būdų įgyvendinti savo idėjas, net jei tą ir reikės daryti tuščiomis piniginėmis. Apie tai, kokie kultūros darbuotojams bus šie reformų ir sunkmečio ženklais pažymėti metai, praėjusią savaitę kalbėjomės su Jurbarko kultūros centro direktore Danute Samiene.

(Plačiau...)

Bandonija – vyrų gyvenimo karalienė (1)

„Eržvilko bandonijos" - nematerialiosios kultūros paveldo vertybė. Taip nusprendė Lietuvos liaudies kultūros centro sudaryta ekspertų komisija. Nuo pat ansamblio įkūrimo - kone keturis dešimtmečius - jame grojantys Stanislovas Sabonaitis, Antanas Janušas ir Petras Petraitis nelaiko savęs vertybėmis, tiesiog groja, nes tai yra svarbus jų gyvenimo darbas. Dar todėl, kad grojimo malonumu užkrėstų kitus ir išmokytų prakalbinti ypatingą instrumentą - bandoniją, kad unikalus kultūros reiškinys - Eržvilko bandonijos - neišnyktų.

(Plačiau...)

Parodoje – kraštiečių skulptūros (0)

Vinco Grybo memorialiniame muziejuje jau kone mėnesį eksponuojamos Vaclovo Dubikalčio ir Gedimino Stankūno kamerinės skulptūros. Su šių jurbarkiečių kūryba dar galima spėti susipažinti - ekspozicija veiks iki vasario 12 d.

(Plačiau...)

Nevieniši po vienišu žibintu (1)

Didžiųjų metų pabaigos švenčių proga kai kurie vaikai dovanų gavo muzikinį spektaklį „Vienišas žibintas". Nereikėjo niekur važiuoti - vaidintojai patys atvažiuoja ir ne tik spektaklį parodo, bet ir surengia linksmybes, kur kiekvienas vaikas būna ne tik žiūrovas, bet ir dalyvis.

(Plačiau...)

„Dainų dainelė“ garsiai nebeskamba (1)

Gruodžio viduryje Antano Sodeikos meno mokyklos salėje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" rajoninis turas. Kone pusę jo dalyvių komisija atrinko į zoninį turą, vyksiantį Tauragėje.

(Plačiau...)

Respublikiniame konkurse šokėjus lydėjo sėkmė (0)

Pakiliai Naujuosius metus pasitiko Veliuonos kultūros centro tautinių šokių ansamblis „Veliuonietis". Lietuvos liaudies kultūros centro surengtame respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių ir ansamblių konkurse „Pora už poros" „Veliuoniečiui" buvo skirta antroji vieta.

(Plačiau...)

Saviveikliniai pokštai perlinėse vestuvėse (0)

Jurbarko kultūros centro meno saviveiklos kolektyvai metų pabaigoje tradiciškai surengė teatralizuotą koncertą - „Perlinės vestuvės" buvo skirtos kultūros centro 30-mečiui paminėti.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook