Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kultūros sala

Kultūros sala

Kapinių vartai vėl kaip nauji (0)

Miesto jubiliejaus išvakarėse UAB „Restauracija" darbuotojai užbaigė Jurbarko kapinių vartų restauravimo darbus. 1937 metais skulptoriaus Pranciškaus Mikutaičio sukurti angelai šviečia lyg ką tik nulieti, atnaujinti metaliniai ažūriniai vartai ir šoniniai varteliai bei betoniniai vartų stulpai.

(Plačiau...)

Kūrybos derlius – gimtinės jubiliejui (0)

Jurbarko jubiliejaus proga atidarytos dviejų menininkų - buvusių jurbarkiečių parodos: Krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) - Donato Dovidavičiaus skulptūrų, Vinco Grybo memorialiniame muziejuje pristatyta kostiumo dizainerės Lauros Dailidėnienės kolekcija „Ozonas".

(Plačiau...)

Šventės egzaminą jurbarkiečiai išlaikė puikiai (0)

Vienu iš svarbiausių Jurbarko 750 metų jubiliejaus šventinių renginių tapo birželio 20-ąją nuskambėjusi trečioji Tauragės apskrities dainų šventė. Tūkstančius liaudies muzikos gerbėjų į miesto parką atviliojo nuo pat ryto skulptoriaus Vinco Grybo muziejaus kieme skambėjusios liaudies sutartinės, o pavakare trankus orkestro maršas ir per miestą žygiuojanti linksma šokėjų bei dainininkų kolona net didžiausiems namisėdoms priminė, kokios smagios kažkada Jurbarke būdavo Dainų šventės.

(Plačiau...)

Veliuonoje šokėjai pažadino Ramybės kalną (0)

Legendomis ir padavimais apipinta Veliuona šią vasarą devintą kartą svetingai priėmė respublikinio tradicinių amatų, muzikavimo ir tautinių šokių festivalio „Veliuonos kadrilis" dalyvius, o žiūrovai buvo maloniai nustebinti gausybe Veliuonos dvaro parke vykusių renginių.

(Plačiau...)

Parodoje – tradiciniai mezginiai (0)

Veliuonos krašto muziejuje veikia paroda „Tu numegzk man, mama, kelią". Eksponuojami Veliuonos krašto moterų tradiciniai mezginiai ir nėriniai.

(Plačiau...)

Edukacinė muziejaus naktis (0)

Gegužės 18-ąją minima Tarptautinė muziejų diena. Ta proga Europos muziejuose vyksta pažintiniai ir pramoginiai „Muziejų nakties" renginiai. Jau ne pirmus metus tarptautiniame projekte dalyvauja ir Vinco Grybo memorialinis muziejus.

(Plačiau...)

Poetiška pavakarė ne tik su poezija (0)

Tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris" paukštės sparnas palytėjo ir Jurbarką - gegužės 22 d. į susitikimą su skaitytojais atvyko Petro Cvirkos literatūrinės premijos laureatas Alvydas Šlepikas, o jį atlydėjo Veliuonoje gyvenanti ir kurianti rašytoja Violeta Šoblinskaitė.

(Plačiau...)

„Altanna“ paminėjo dešimtmetį (0)

Gegužę Šimkaičių kultūros centre dešimtmečio proga savo gerbėjus, draugus ir visus rokui neabejingus geros muzikos klausytojus į koncertą-vakaronę pakvietė grupė „Altanna". Brandus kolektyvas pripažinimą ir įvertinimą pelnė ne tik Jurbarko rajone, todėl koncerte, į kurį iš Kupiškio atvyko grupė RNBR, „Apynys" iš Skaudvilės bei „Anam Cara" narys Justas Masiulis, buvo daug smagių akimirkų.

(Plačiau...)

Šimtabalsis vaikų choras dainavo mamoms (0)

Motinos dieną po šv. Mišių Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje koncertą mamoms surengė meno mokyklos, gimnazijos ir kultūros centro dainininkai ir muzikantai.

(Plačiau...)

Bibliotekininkė tiesia lieptus į knygų salą (0)

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka vėl išrinko geriausią metų bibliotekininkę. Šįkart garbinga nominacija atiteko Eržvilko filialo vyresniajai bibliotekininkei Nijolei Berulienei.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook