Metų pabaiga – darbinga ir sėkminga

Metų pabaiga – darbinga ir sėkminga (0)

2014-12-06

Jurbarko kultūros centro choreografės Jolantos Telišauskienės vadovaujami šokių kolektyvai metų pabaigoje mėgaujasi įtempto darbo saldžiais vaisiais. Ir liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“, ir šiuolaikinių šokių studija „Šypsena“ konkursuose skina laurus ir laimi aukštas vietas.

Praėjusį savaitgalį Širvintose vykusiame respublikiniame vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame sambūryje „Iš aplinkui 2014“ „Nemunėlio“ vyresniųjų grupė komisijos pripažinta geriausiu kolektyvu.
Konkursą „Iš aplinkui“ kas antrus metus rengia Lietuvos liaudies kultūros centras (LLKC).
Šiemet Širvintose susibūrė net 21 kolektyvas iš visos Lietuvos ir varžėsi miestų, miestelių bei rajonų centrų kategorijoje. Pastarajai kategorijai atstovavo ir Jurbarko kultūros centro „Nemunėlis“, šioje grupėje iš viso šoko 10 kolektyvų.
Vertinimo komisija – nusipelnęs baletmeisteris Vladimiras Ūsovas, choreografė, baletmeisterė Irena Čėsnienė, LLKC Choreografijos poskyrio vadovė Snieguolė Einikytė ir vyriausioji specialistė Gražina Kasparavičiūtė bei 2014 m. Dainų šventės Šokių dienos vyriausioji baletmeisterė Marytė Rimutė Zaleckaitė, išrinko tris prizines vietas ir vieną laureatą – juo tapo Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“.
„Mes dalyvaujame visuose konkursuose – toks yra ir mano, ir šokėjų noras. Konkursai labai verčia pasitempti, šokėjai tobulėja, nes pamato kitus ir save parodo. Širvintose šokome „Žolynėlį“, „Rusnietį“ ir „Galalių gegužinę“ – tai nauji šio sezono mūsų repertuaro šokiai, tik „Galalius“ esame šokę, bet jau pasikeitė šokėjai“, – pasakojo J. Telišauskienė.
Choreografė sakė, kad konkursams rengiami šokiai turi atspindėti kolektyvo charakterį ir sugebėjimus – šie kaip tik tokie: juose daug įvairių žingsnelių, ne tik polkos. Be to, su senais šokiais „Nemunėlis“ važiuoti negali – kolektyvas dažniausiai konkursuose laimi, todėl yra žinomas ir prisimenamas.
O prieš savaitę tarptautiniame šiuolaikinio šokio čempionate „Lithuanian cup“ Klaipėdoje dalyvavo J. Telišauskienės vadovaujamas kolektyvas „Šypsena“. Šiame, viename didžiausių Baltijos šalyse, tarptautiniame gatvės, šiuolaikinio, baleto ir šou šokių čempionate „Šypsenos“ jaunimas skirtingose kategorijose iškovojo II ir IV vietas, o mergaičių grupė užėmė I vietą.
„Parvežėme medalių. Bet tai dar ne paskutinis šiais metais „Šypsenos“ konkursas, gruodžio viduryje dar vyksime į Plungę dalyvauti Talentų konkurse. Metų pabaiga mums sėkminga ir darbinga. Dabar ruošiamės kalėdiniam šou „Pasaulio pabaiga“. O ateinančių metų pradžioje pradėsime ruoštis „Nemunėlio“ veiklos 25-mečio minėjimui“, – sakė choreografė J. Telišauskienė.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook