Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

 

„Ąžuoliukas“ kloja sveikos gyvensenos pamatus (0)

Kuo anksčiau vaikai pažins aplinką, išmoks joje atrasti sveikatai naudingus dalykus ir bus pratinami prie sveikos gyvensenos, tuo sveikesni ir pozityvesni jie augs. Tokias užduotis kelia Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos kolektyvas, kasmet vykdantis vaikų sveikatinimo projektus, o žinių ir patirčių pedagogai ieško net užsienio šalyse.

(Plačiau...)

Šokyje kita spalva nušvinta menas ir jausmai (0)

Birželio 6 d. Kidulių dvare skleidėsi dviejų jurbarkiečių kūrybingumas – šokio žingsneliu ištapytų šilko suknelių ir tunikų kolekciją „Susitikimai laukinėje gamtoje“ pristatė tautodailininkė Romarika Pikelienė, o choreografės Redos Žemelienės vadovaujamas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šiuolaikinio šokio kolektyvas „Era“ žiūrovams dovanojo šokio spektaklį „Mano namai“.

(Plačiau...)

Žydinčioje panemunėje skleidėsi moteriškumas (0)

Birželio 7 d. žaliuojančioje stovyklavietės „Camp Genys“ lankoje išsiskleidė gražiausi žiedai – į pirmą kartą Jurbarke organizuotas „Sijonuotas vasaros sutiktuves“ rinkosi gėlėtais, ilgais sijonais ir suknelėmis pasipuošusios moterys. Tai buvo vakaras, skirtas moterų bendrystei.

(Plačiau...)

Paveikslų gėlynas skleidžiasi vienkiemyje (0)

Gegužės 18 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje atidaryta jurbarkietės Marytės Ševelytės-Strončikienės tapybos darbų paroda. Pužiškių kaime, vienkiemyje, jau 20-metį gyvenančios kūrėjos daugumoje darbų – gamta, gėlės. Tai, kas kasdien džiugina ir teikia laimės.

(Plačiau...)

Nuoširdumu pagardinta arbatos popietė (0)

Puodeliui arbatos jaukioje pavėsinėje senjorai prisėdo ypatingai nusiteikę – nekasdieniškai pasipuošę, o ir jaudulio netrūko. Gegužės 23-ąją Eržvilko senelių globos namuose rinkosi ir senjorų artimieji, ir didelis būrys kitų svečių. Proga tokiam susibūrimui išties buvo svarbi, mat globos namai baigė projektą, gerokai pakeitusį čia gyvenančiųjų kasdieną. 

(Plačiau...)

Rusniškė traukia ne tinklus, o korius iš avilių (0)

Nijolė Radavičienė į Jurbarką iš Rusnės persikėlė prieš 43 metus. Vandenų kraštą iškeitusi į sausesnę vietovę, čia su vyru Albinu susikūrė gražų gyvenimą, kurį jau daugiau nei 20 metų saldina medumi iš savo avilių.

(Plačiau...)

Kūryba – kasdienė ir natūrali Rasos būsena (0)

Rasa Povylaitienė jau 10 metų savo namais vadina anapus tilto, Kiduliuose, puoselėjamą sodybą, tačiau ji – tikra jurbarkietė. Čia gyvena artimieji, čia baigė mokyklą, kurią dabar lanko jos dukra Vakarė. Mokykloje užgimė ir polinkis į meną, lydintis Rasą visais gyvenimo etapais.

(Plačiau...)

Ranka rašytų laiškų stebuklas (0)

Vasario 22 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Dr. Juozo P. Kazicko gyvenimo istorija“ ir paskelbti daugiau kaip mėnesį vykusio laiškų rašymo konkurso ,,Laiškas išvykusiam draugui“ nugalėtojai. Jurbarko viešosios bibliotekos ir Kazickų šeimos fondo inicijuotas konkursas priminė malonumą rašyti ranka ir skaityti taip parašytus laiškus.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai jubiliejinėje knygų mugėje (0)

„Po dvidešimties metų“ – tokia tema knygų bičiulius pasitiko užaugusi, jubiliejinė 20-oji Vilniaus knygų mugė. Šiųmetėje mugėje buvo gausu ir jurbarkietiškų pėdsakų: naujas knygas pristatė kraštiečiai, o rajono bibliotekininkai – savo veiklas.

(Plačiau...)

Priklausomybė, kurios atsikratyti nenorime (0)

Išgirdus žodį „priklausomybė“, dažnam kyla ne kažin kokios asociacijos. Galvojame apie silpnumą, negalėjimą pasipriešinti tam, kas apima ir valdo žmogų tarsi prieš jo valią. Tačiau yra priklausomybių, kurioms priešintis nesinori, į kurias įsitrauki su didžiausiu malonumu. Viena tokių užvaldė ir mūsų šeimą. Tai – slidinėjimas kalnuose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook