Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

Su tėvų pagalba – rezultatai visada geresni (0)

Sąmoningi tėvai nesiginčija, kad viena svarbiausių institucijų ugdant vaiką yra šeima. Nors seniai praėjo tie laikai, kai moters svarbiausias darbas buvo būti mama, ir šiuolaikinės karjeros moterys suranda laiko savo atžaloms ir kartu prasmingai jį leidžia. 

(Plačiau...)

Rankdarbiai – geriau už psichologo kabinetą (0)

Dalia Jaramavičienė šiemet antrą kartą dalyvavo respublikinėje konkursinėje liaudies meno parodoje „Aukso vainikas“ ir regioniniame ture jos taikomosios dailės kūriniai įvertinti trečiąja vieta. Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė teigia ne dėl aukso nešanti savo rankdarbius į konkursą, o todėl, kad šios parodos dalyvių ratas rajone negausus ir kasmet bemaž vienodas.

(Plačiau...)

Mokytojo darbas nesibaigia užvėrus mokyklos duris (0)

Spalio pradžioje minima Mokytojų diena kasmet pražysta spalvingomis puokštėmis ir nuoširdžiais padėkos žodžiais. Šiemet Jurbarko kultūros centre vykusiame renginyje už nuoširdų ir pasiaukojantį darbą Jurbarko r. savivaldybės ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis apdovanotas gražus švietimo darbuotojų būrys, o Jurbarko r. savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ įvertintos dvi pedagogės – Birutė Genienė ir Vida Greičiūtė.

(Plačiau...)

„Ąžuoliukas“ kloja sveikos gyvensenos pamatus (0)

Kuo anksčiau vaikai pažins aplinką, išmoks joje atrasti sveikatai naudingus dalykus ir bus pratinami prie sveikos gyvensenos, tuo sveikesni ir pozityvesni jie augs. Tokias užduotis kelia Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos kolektyvas, kasmet vykdantis vaikų sveikatinimo projektus, o žinių ir patirčių pedagogai ieško net užsienio šalyse.

(Plačiau...)

Šokyje kita spalva nušvinta menas ir jausmai (0)

Birželio 6 d. Kidulių dvare skleidėsi dviejų jurbarkiečių kūrybingumas – šokio žingsneliu ištapytų šilko suknelių ir tunikų kolekciją „Susitikimai laukinėje gamtoje“ pristatė tautodailininkė Romarika Pikelienė, o choreografės Redos Žemelienės vadovaujamas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šiuolaikinio šokio kolektyvas „Era“ žiūrovams dovanojo šokio spektaklį „Mano namai“.

(Plačiau...)

Žydinčioje panemunėje skleidėsi moteriškumas (0)

Birželio 7 d. žaliuojančioje stovyklavietės „Camp Genys“ lankoje išsiskleidė gražiausi žiedai – į pirmą kartą Jurbarke organizuotas „Sijonuotas vasaros sutiktuves“ rinkosi gėlėtais, ilgais sijonais ir suknelėmis pasipuošusios moterys. Tai buvo vakaras, skirtas moterų bendrystei.

(Plačiau...)

Paveikslų gėlynas skleidžiasi vienkiemyje (0)

Gegužės 18 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje atidaryta jurbarkietės Marytės Ševelytės-Strončikienės tapybos darbų paroda. Pužiškių kaime, vienkiemyje, jau 20-metį gyvenančios kūrėjos daugumoje darbų – gamta, gėlės. Tai, kas kasdien džiugina ir teikia laimės.

(Plačiau...)

Nuoširdumu pagardinta arbatos popietė (0)

Puodeliui arbatos jaukioje pavėsinėje senjorai prisėdo ypatingai nusiteikę – nekasdieniškai pasipuošę, o ir jaudulio netrūko. Gegužės 23-ąją Eržvilko senelių globos namuose rinkosi ir senjorų artimieji, ir didelis būrys kitų svečių. Proga tokiam susibūrimui išties buvo svarbi, mat globos namai baigė projektą, gerokai pakeitusį čia gyvenančiųjų kasdieną. 

(Plačiau...)

Rusniškė traukia ne tinklus, o korius iš avilių (0)

Nijolė Radavičienė į Jurbarką iš Rusnės persikėlė prieš 43 metus. Vandenų kraštą iškeitusi į sausesnę vietovę, čia su vyru Albinu susikūrė gražų gyvenimą, kurį jau daugiau nei 20 metų saldina medumi iš savo avilių.

(Plačiau...)

Kūryba – kasdienė ir natūrali Rasos būsena (0)

Rasa Povylaitienė jau 10 metų savo namais vadina anapus tilto, Kiduliuose, puoselėjamą sodybą, tačiau ji – tikra jurbarkietė. Čia gyvena artimieji, čia baigė mokyklą, kurią dabar lanko jos dukra Vakarė. Mokykloje užgimė ir polinkis į meną, lydintis Rasą visais gyvenimo etapais.

(Plačiau...)

Ranka rašytų laiškų stebuklas (0)

Vasario 22 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Dr. Juozo P. Kazicko gyvenimo istorija“ ir paskelbti daugiau kaip mėnesį vykusio laiškų rašymo konkurso ,,Laiškas išvykusiam draugui“ nugalėtojai. Jurbarko viešosios bibliotekos ir Kazickų šeimos fondo inicijuotas konkursas priminė malonumą rašyti ranka ir skaityti taip parašytus laiškus.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai jubiliejinėje knygų mugėje (0)

„Po dvidešimties metų“ – tokia tema knygų bičiulius pasitiko užaugusi, jubiliejinė 20-oji Vilniaus knygų mugė. Šiųmetėje mugėje buvo gausu ir jurbarkietiškų pėdsakų: naujas knygas pristatė kraštiečiai, o rajono bibliotekininkai – savo veiklas.

(Plačiau...)

Priklausomybė, kurios atsikratyti nenorime (0)

Išgirdus žodį „priklausomybė“, dažnam kyla ne kažin kokios asociacijos. Galvojame apie silpnumą, negalėjimą pasipriešinti tam, kas apima ir valdo žmogų tarsi prieš jo valią. Tačiau yra priklausomybių, kurioms priešintis nesinori, į kurias įsitrauki su didžiausiu malonumu. Viena tokių užvaldė ir mūsų šeimą. Tai – slidinėjimas kalnuose.

(Plačiau...)

Onkologinius ligonius vienys asociacija „Jola“ (0)

Kasmet onkologinėmis ligomis suserga apie 18 tūkst. gyventojų. Beveik kiekvienoje šeimoje, giminėje yra žmonių, išgirdusių vėžio diagnozę. Lietuvoje veikia nemažai organizacijų, vienijančių tokius ligonius, o praėjusių metų pabaigoje tokia organizacija įregistruota ir Jurbarke. 

(Plačiau...)

Stebuklinga dizainerės adatėlė įsiuva meilę gyvenimui (0)

Gruodžio 1-oji dizainerei Dinarai Klapatauskienei ne pirmą kartą tampa ypatinga diena – prieš 11 metų Vytauto Didžiojo gatvėje ji atidarė saloną „Dinaros stilius“, o šiemet būrį draugų ir klientų pakvietė į Dinaros mados namų atidarymą Kauno gatvėje. 

(Plačiau...)

Smalininkuose – dizaino ir kūrybos šventė (0)

Lapkričio 22 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos (TVM) aktų salė virto podiumu, ant kurio susitiko paveldas ir tradicijos bei šiuolaikiškas, sparnuotas šėlsmas. Čia buvo parodytos dvi ypatingos ir labai skirtingos kolekcijos – Mažosios Lietuvos moteriško tautinio kostiumo ir iš lino pasiūta valiūkiška vyriškų kostiumų kolekcija „Sparnuoti vyrukai“.

(Plačiau...)

Bendruomenę suvienijo jogos iššūkis (0)

„Panteros“ sporto klubo jogos trenerei Aušrai Smirnovienei seniai kirbėjusi mintis tapo kūnu – lapkričio 10 d. į Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos sporto salę nešini jogos kilimėliais rinkosi jurbarkiečiai, pasiryžę priimti iššūkį ir drauge 108 kartus pasveikinti saulę. 

(Plačiau...)

Menininkė gyvenimą spalvina improvizuodama (0)

Genovaitė Babonienė nėra profesionali menininkė, tačiau be meno save sunkiai įsivaizduoja, nors gyvenimo keliuose nuo jo buvo nutolusi ne kartą. Vėl aktyviai tapyti ėmusi moteris surengė savo darbų parodą Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje. 

(Plačiau...)

Į gėlių galeriją įsisuko spalvingas ir šiltas ruduo (0)

Į miesto centre įsikūrusią „Rūtos gėlių galeriją“ grįžta jaukūs ketvirtadienio vakarai su menu, kūryba, naujomis pažintimis ir atradimais. Neseniai savo darbų antrąją parodą pristatė ženklo „Smiltelé“ papuošalus kurianti jauna jurbarkietė Ieva Naujokaitytė, o praėjusią savaitę – jau žinoma tautodailininkė Romarika Pikelienė.

(Plačiau...)

Buities darbai mankštos neatstoja (0)

Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veikla pasiekia vis daugiau gyventojų. Spalį net trylikoje rajono miestelių ir kaimų prasidėjo specialistų vedami fizinio aktyvumo užsiėmimai. Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Roberta Armanavičiūtė sako, kad tai tik pradžia sveikos gyvensenos skatinimo projekto, kuris bus vykdomas trejus metus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook