Balsavimas

Ar Jurbarke reikia dirbtinės čiuožyklos?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įkalbėta rinktis mediciną dantistė aktorystės nesigaili

Įkalbėta rinktis mediciną dantistė aktorystės nesigaili (0)

2018-01-31

Gydytoja odontologė Genovaitė Norvaišienė sulaukė gražaus jubiliejaus. Pati sau netikėtai! Kai dirbi mėgstamą darbą ir esi reikalingas žmonėms, metų našta neslegia nei pečių, nei jausmų. O smalininkiečiai įpratę ją matyti vis bėgančią ir pasiruošusią bet kada išvaduoti nuo skausmo.

Nors dabar visi esame prirašyti prie gydytojų, turėti savo daktarę, kuri visada čia pat, kaimų ir miestelių gyventojams darosi prabanga. Daugelis daktarų jau tik atvažiuojantys – kartą per savaitę ar dažniau. Čia dirba, bet jau nebėra kaimo daktaras, kurio drąsiai gali šauktis bet kada, kai skauda.

„Sunku gydyti vieną kartą per savaitę“, – sako odontologė G. Norvaišienė, kelis dešimtmečius buvusi vieno miestelio daktarė, o dabar jau irgi važinėjanti.

Suviliojo gamta ir butas

Baigusi Kauno medicinos institutą 1971-aisiais ji atvažiavo į Viešvilę. „Prieš paskyrimą atvažiavau apsižiūrėti – Viešvilėje man patiko gamta, patiko aplinka. Esu iš Radviliškio rajono – per Raseinius, per Šiluvą buvo patogu į namus parvažiuoti“, – prisimena gydytoja, kodėl pasirinko gana tolimą nuo tėviškės kraštą.

Daugiau skaitykite laikraštyje.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook