Realistė Aušra: gyventi reikia šiandien

Realistė Aušra: gyventi reikia šiandien (0)

2020-02-27

Gyvenimo pilnatvę Aušra Aleknaitė atranda dirbdama mėgstamą darbą, užsiimdama menais, keliaudama ir bendraudama su įdomiais žmonėmis bei artimaisiais. J. Stanaitienės nuotr

Besidžiaugianti gyvenimu, energinga, daug kuo besidominti ir nieko ateičiai neatidedanti. Tokia yra šio straipsnio herojė – jurbarkietė Aušra Aleknaitė. Meniška ir ryški moteris susikūrė sau patogų gyvenimą, kuriame vietos užtenka ir mylimam darbui, ir aistringiems pomėgiams.

Gyvenimo pamokos

Socialiniuose tinkluose akį patraukia A. Aleknaitės rankdarbių ir kelionių nuotraukos, tačiau dar įdomiau pasidaro, kai sužinai moters profesiją – ji jau beveik 30 metų mėgaujasi dirbdama agronome.

„Profesija buvo užprogramuota šeimoje. Mano mama – Elena Aleknienė buvo bene žinomiausia rajono agronomė, o tėtis Egidijus vadovavo linų fabrikui. Mes su sese augome laukuose“, – vaikystę prisimena vėliau Žemės ūkio akademiją baigusi Aušra.

Šeima A. Aleknaitei – labai svarbi, nors tėčio ji neteko senokai, o mama po ilgos ligos anapilin iškeliavo prieš daugiau kaip 5 metus.

„Mama labai sirgo, gydytojai žadėjo keletą mėnesių, o ji išgyveno ketverius metus. Aš buvau tuos metus su ja. Ir labai džiaugiuosi, kad turėjome daug laiko pokalbiams“, – sako Aušra.

Iš mamos ji daug ko išmoko, mama įkvėpė rūpintis savimi, keliauti, iš gyvenimo pasiimti viską, ką jis siūlo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook