Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sėkmę sugavo spalvingoje vabzdžių karalystėje

Sėkmę sugavo spalvingoje vabzdžių karalystėje (0)

2018-06-28

Ievos Naujokaitytės pomėgis puoštis ir dekoruoti įsigytus drabužius vos per pusmetį pavirto sėkmingo verslo pradžia.

Kartais reikia tik padrąsinimo ir palaikymo, kad žmogus nužingsniuotų sėkmės keliu. Jurbarkietei Ievai Naujokaitytei šis kelias atsivėrė vos prieš tris mėnesius, kai jos kurtas spalvingas seges pastebėjo floristė Rūta Stasiulienė ir pakvietė savo salone įrengti papuošalų stendą.

Netikėta pradžia

Ievai – vos 23-eji, tačiau jos skoningi ir gražūs darbeliai jau rado savo pirkėją, o gandas apie kruopščią ir kūrybingą merginą pasiekia jau ir kitus Lietuvos miestus. I. Naujokaitytės kuriami papuošalai – įvairios musės ir kiti vabzdžiai. Trispalvę simbolizuojančias seges – muses vienos merginos atlape pamatė R. Stasiulienė ir paprašė jų kūrėjos kontaktų. „Tas muses Vasario 16-osios proga buvau pagaminusi draugei Giedrei, kuri dirba Smalininkų senjorų namuose ir norėjo Lietuvos 100-mečiui pasipuošti kaip nors ypatingai“, – prisimena I. Naujokaitytė.

„Visada buvau truputį šarka: mėgau puoštis, nupirktus drabužius tobulindavau pagal savo skonį – prisiūdavau nėrinių, dekoruodavau“, – juokiasi Ieva. Iš kur tas polinkis rankdarbiams, kūrybai, mergina nežino. Šeimoje tokių menininkų daugiau nėra: mama – medikė, tėtis – vairuotojas, vyresnieji broliai pasirinko praktiškas sritis – verslą ir mediciną. Net gimnazijoje I. Naujokaitytė nelankė jokio su menais susijusio būrelio.

„Kai baigiau gimnaziją, buvo labai populiarios grožio puoselėjimo specialybės, tad ir aš pasirinkau kosmetologijos studijas Kauno kolegijoje. Baigiau, bet supratau, kad to darbo dirbti nenoriu“, – sako I. Naujokaitytė. Mergina grįžo į gimtąjį Jurbarką ir čia užklupo meilė – sutiko Kęstutį. Netrukus pora susilaukė mažosios Smiltės. Dabar mergaitei – 1,5 metų, o jos vardas tapo Ievos papuošalų prekiniu ženklu – feisbuko puslapis vadinasi „Smiltelė“. „Pavadinimas simbolizuoja lengvumą, žaismingumą, džiaugsmą, kaip ir mano papuošalai“, – tikina Ieva.

Papuošalus jurbarkietė pradėjo kurti vos prieš pusmetį. „Ne paslaptis, kad papuošalų idėją pamačiau internete. O Jurbarke tada buvo įvairių karoliukų ir stiklo akučių išpardavimai, tad prisipirkau ir ėmiau kurti“, – pradžią prisimena I. Naujokaitytė. Pirmąją – juodai violetinę musę ji pasidarė sau. „Prisiminus pirmuosius savo darbus ima juokas. Per tą pusę metų labai daug išmokau ir už kiekvieno sukurto daikto kokybę garantuoju. Jei atsitinka taip, kad papuošalas suyra, sutaisau nemokamai“, – patikina jaunoji kūrėja.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

„Šviesos“ inf.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook