Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

„DAROM 2019“ „Ąžuoliuko“ mokykloje (0)

Balandžio 29 d.  gausi Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė susirinko į visoje Lietuvoje vykstančią aplinkos švarinimo akciją „Darom 2019“.

(Plačiau...)

„Tabletės“ nuo patyčių (0)

Patyčias, žeminantį elgesį stengiamės išgyvendinti kasdien, tačiau kovo mėnesį šiai problemai skiriame dar daugiau dėmesio. 

(Plačiau...)

Švarūs inkilai – saugūs paukšteliai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos antros ir ketvirtos klasių mokiniai, jaunieji miško bičiuliai ir gamtą mylintys vaikai, kartu su būrelio vadove Loreta Pociene, rinkosi Veliuonos šile. Čia buvo susitarę susitikti su Veliuonos girininku Sauliumi Belevičiumi ir Kęstučiu Masaičiu.

(Plačiau...)

Mokyklos pavasario mugėje – išradingi verslai (0)

Kovo 28 d. Vytauto Didžiojo progimnazijoje šurmuliavo linksma pavasario mugė. Tradiciją rengti Kaziuko mugę mokykla turi seniai, tačiau šiemetinė mugė buvo visai kitokia – joje prekiavo ir paslaugas teikė mokinių sukurtos bendrovės.

(Plačiau...)

Austėjos taikos balandis nusileido Hirosimoje (0)

Dalyvauti Japonijos organizacijos „Merai už taiką“ surengtame piešinių konkurse „Taikūs miestai“ buvo pakviesti ir Jurbarko moksleiviai. Finaliniame etape dalyvavo 20 jurbarkiečių darbų, o Antano Sodeikos meno mokyklos ketvirtokė Austėja Tenikaitytė konkurse užėmė trečią vietą.

(Plačiau...)

Paukščius pasitiko keldami inkilus (0)

Penktadienį rajono miškuose vaikai kartu su miškininkais kėlė inkilus. Prie tradicinę akciją rengiančios Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio kaip įprasta prisijungė ir Panemunių regioninis parkas. 

(Plačiau...)

Kvadratas yra jėga (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos berniukų kvadrato komanda – stipriausia rajone. Dabar vaikai treniruojasi ir ruošiasi sausį vyksiančioms varžyboms, kuriose paaiškės komandos, kovosiančios dėl geriausiųjų vardo visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Mažieji mokėsi gyventi sveikai (0)

„Nykštuko“ lopšelyje-darželyje spalio 15–19 d. vyko ekologinė sporto savaitė „Sportuoju ir gamtą tausoju“ pagal sveikatinimo projektą „Judėk, draugauk ir sveikas auk!“

(Plačiau...)

Už knygas padėkojo koncertu (0)

Kur yra Jurbarko viešoji biblioteka, žino net patys mažiausieji, nes čia vyksta daug įdomybių. Į vieną tokį svarbų renginį spalio 26 d. susiruošė „Ąžuoliuko“ mokyklos „Varpelių“ grupės vaikai – jie dalyvavo knygų dovanojimo akcijoje.

(Plačiau...)

Nuskambėjo jaunųjų pianistų festivalis (0)

Ketvirtasis respublikinis jaunųjų pianistų festivalis „Rudens spalvos“ labai laukiamas. Šiemet jis vyko Gelgaudiškio dvare.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook