Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Ypatinga košė ir kiti nepaprasti dalykai (0)

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Spinduliukų‘‘ grupės vaikučių tėveliai yra labai aktyvūs. Jie skaito pasakas, lydi į išvykas pėsčiomis, organizuoja sportines ir edukacines pramogėles, dalyvauja akcijose kuriant grupės aplinką, įgyvendinant projektines veiklas, padeda pasiruošti įvairiems konkursams. Ir visa tai daro savanoriaudami. 

(Plačiau...)

Vasarojantiesiems mieste – sveikas maistas ir pramogos (0)

Jei neturi ką veikti vasarą, užsuk pas samariečius – vaikų dienos centre ir labdaros valgykloje visą vasarą vyksta veiklos, gaminami skaniausi patiekalai, o ir norintiesiems savanoriauti durys visada atviros. 

(Plačiau...)

Apdovanojimas už pastangas – žalioji vasaros stovykla (0)

Visą šią savaitę Varnių regioninio parko Gamtos mokykloje stovyklauja labai gamtą mylintys vaikai. Kasmet aktyviausi Lietuvos jaunųjų miško bičiulių būrelių nariai pakviečiami į įspūdžių ir nuotykių kupiną vasaros stovyklą „Mūsų žalioji vasara“. Varniuose gamtos paslaptis gliaudo ir vaikai iš Viešvilės bei Veliuonos.

(Plačiau...)

„DAROM 2019“ „Ąžuoliuko“ mokykloje (0)

Balandžio 29 d.  gausi Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė susirinko į visoje Lietuvoje vykstančią aplinkos švarinimo akciją „Darom 2019“.

(Plačiau...)

„Tabletės“ nuo patyčių (0)

Patyčias, žeminantį elgesį stengiamės išgyvendinti kasdien, tačiau kovo mėnesį šiai problemai skiriame dar daugiau dėmesio. 

(Plačiau...)

Švarūs inkilai – saugūs paukšteliai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos antros ir ketvirtos klasių mokiniai, jaunieji miško bičiuliai ir gamtą mylintys vaikai, kartu su būrelio vadove Loreta Pociene, rinkosi Veliuonos šile. Čia buvo susitarę susitikti su Veliuonos girininku Sauliumi Belevičiumi ir Kęstučiu Masaičiu.

(Plačiau...)

Mokyklos pavasario mugėje – išradingi verslai (0)

Kovo 28 d. Vytauto Didžiojo progimnazijoje šurmuliavo linksma pavasario mugė. Tradiciją rengti Kaziuko mugę mokykla turi seniai, tačiau šiemetinė mugė buvo visai kitokia – joje prekiavo ir paslaugas teikė mokinių sukurtos bendrovės.

(Plačiau...)

Austėjos taikos balandis nusileido Hirosimoje (0)

Dalyvauti Japonijos organizacijos „Merai už taiką“ surengtame piešinių konkurse „Taikūs miestai“ buvo pakviesti ir Jurbarko moksleiviai. Finaliniame etape dalyvavo 20 jurbarkiečių darbų, o Antano Sodeikos meno mokyklos ketvirtokė Austėja Tenikaitytė konkurse užėmė trečią vietą.

(Plačiau...)

Paukščius pasitiko keldami inkilus (0)

Penktadienį rajono miškuose vaikai kartu su miškininkais kėlė inkilus. Prie tradicinę akciją rengiančios Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio kaip įprasta prisijungė ir Panemunių regioninis parkas. 

(Plačiau...)

Kvadratas yra jėga (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos berniukų kvadrato komanda – stipriausia rajone. Dabar vaikai treniruojasi ir ruošiasi sausį vyksiančioms varžyboms, kuriose paaiškės komandos, kovosiančios dėl geriausiųjų vardo visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook