Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Avilys – didelis medaus fabrikas (0)

Senovinės technikos muziejuje Smalininkuose eksponuojama ne tik technika. Vieną pavasario dieną mokytoja Irena Bialoglovienė atsivedė čia savo antrokus, o muziejininkė Angelina Reičiūnienė supažindino juos su bitėmis ir bitininkyste.

(Plačiau...)

Skautai moka ir laimėti, ir pralaimėti (0)

Tikriausiai visi žinote ką nors apie skautus. O kas gyvena Jurbarko rajone, apie skautus žino nemažai, nes galbūt turi draugų skautų arba yra buvęs skautų sueigoje ar stovykloje, o gal jau nešioja ryškiaspalvį oranžinį, geltoną ar vyšninį – patyrusio skauto kaklaraištį ir apie skautus gali papasakoti iš asmeninės patirties.

(Plačiau...)

Vaikų dūdų orkestras – skambiausias festivalio akordas (0)

Gegužės 12 d. gražiausiomis vaikystės spalvomis pražydo šventė „Saulės vaikai“ – tai  specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams, jų tėvams ir globėjams bei pedagogams skirtas renginys. Respublikinę konferenciją-festivalį surengė Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyrius.

(Plačiau...)

Paukščiai sugrįžo! (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienija ne tik miškininkų pamainą – jaunuosius miško bičiulius, bet ir miestų bei kaimų bendruomenes.

(Plačiau...)

Kūrybingai – apie švarią aplinką (0)

Balandžio 6 d. Jurbarko vaikai turėjo galimybę sudalyvauti nemokamame VšĮ „RV Agentūra“ ir VšĮ „Žaliasis taškas“ organizuotame ir po Lietuvą jau antrus metus keliaujančiame aplinkosauginio švietimo renginyje „Kita forma bibliotekose“.

(Plačiau...)

Naktį mokykloje viskas kitaip (0)

Balandžio 1-ąją (tai ne pokštas!) Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai savo minkštas lovas iškeitė į miegmaišį ant sporto salės grindų arba į visai bemiegę naktį. Nemigo naktis mūsų mokykloje jau aštuntoji, trečią kartą renginyje dalyvavo bendraamžiai iš Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos.

(Plačiau...)

Burbulyno šalyje – pačios smagiausios dienelės (0)

Penktadienį Smalininkuose maži ir dideli skubėjo pamatyti naujo teatro premjerą. Režisierė Nijolė Aleksienė vaidinti pakvietė mamas ir močiutes kartu su vaikais ir anūkais ir surado pjesę, kurioje visiems užteko vaidmenų.

(Plačiau...)

Miškininkas dirbo Lietuvai (0)

Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukas“ vadovės Loretos Pocienės kvietimu Veliuonoje vyko susitikimas su miškininku – profesoriumi, buvusiu Aleksandro Stulginskio universiteto rektoriumi Romualdu Deltuvu. Profesorius neseniai išleido monografiją apie Povilą Matulionį, kurią mums ir pristatė.

(Plačiau...)

Dominykui tinka ir patinka groti (0)

Pianistas Dominykas Mačieža – dar tik pirmokas, Antano Sodeikos meno mokyklos mokinys, bet jau turi ir koncertų, ir respublikinių konkursų patirties ir apdovanojimų.

(Plačiau...)

Vaidino „Spyruoklinį kareivėlį“ (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Kristinos Laurinaitės, patiems mažiausiems žiūrovams – darželinukams parodė spektaklį pagal V. Palčinskaitės pjesę ,,Spyruoklinis kareivėlis‘‘.

(Plačiau...)

Nuotaikinga mugė priartino pavasarį ir Velykas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko šurmulinga, pilna veiklos tradicinė Menų ir amatų diena.

(Plačiau...)

Visą savaitę su pasakomis (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko projektas „Seku seku pasaką“.

(Plačiau...)

Valentino dieną – apie meilę (0)

Vasario 12 d. Vadžgirio pagrindinėje mokykloje įvyko popietė „Ji išauga pati“, skirta mokinių pamėgtai Valentino dienai paminėti.

(Plačiau...)

Dovana – ekskursija NATO bazėje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos prevencinė grupė „Taškas“ vaizdo klipų konkurse „Būk saugus kelyje“ laimėjo pirmą vietą ir dovanų gavo ekskursiją į Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazę Zokniuose.

(Plačiau...)

Suskambo linksmos dainos – ir šypsosi gimtinė! (0)

„Vaikai kaip rojaus obuoliukai į kiemą pasipylė. Suskambo linksmos dainos ir šypsosi gimtinė!“, – dainavo jungtinis pradinukų choras rajoninėje pradinių klasių mokinių dainų šventėje. Tradicinę šventę organizavo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, pradinio ugdymo pedagogų metodinis ratelis ir rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Šventę vedė, dirigavo, pati dainavo ir visus dainuoti įtraukė mokytoja Monika Buitkuvienė.

(Plačiau...)

Puikus pradinukų šeštadienis (0)

Gruodžio 12 dieną, šeštadienį, ilgai nemiegojome, nes visi Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos pradinukai vykome į Kauną.

(Plačiau...)

Apsukę laiko ratą džiaukimės dabartimi (0)

Smagią ir gražią popietę „Laiko ratas“ surengė Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos pradinių klasių, muzikos, lietuvių kalbos mokytojai ir jų mokiniai. Renginuke prisiminti lietuvių liaudies papročiai ir deklamuoti mokytojos Džiuljetos Čerauskienės sukurti eilėraščiai.

(Plačiau...)

Išaugino savo teisių ir pareigų medį (0)

Sausio 12 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos penktokai dovanų gavo „Vaiko Konstituciją“ – mažą iliustruotą knygelę, kur paprastai ir suprantamai surašytos vaikų teisės ir pareigos.

(Plačiau...)

Paslaptingas upelio gyvenimas (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai šiemet nutarė pasidomėti, koks gyvenimas verda Viešvilės upelyje, kurio „gynybai“ įsteigtas net valstybinis gamtinis rezervatas. Sukom galvas, kaip čia mums susipažinus su upelio vandeniu ir jo gyventojais. Vien to, kad kasdien vaikščiojam pro žuvitakį, mums neužtenka.

(Plačiau...)

Pagrindinę taurę laimėjo „Rykliai“ (0)

Gruodžio 1-oji buvo ypatinga diena – į Viešvilę smagus būrys vaikų iš Panevėžio parvežė pagrindinę kalėdinių varžybų taurę. Penktosiose žaidynėse dalyvavo rekordinis jaunųjų sportininkų skaičius iš 40 vaikų globos namų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook