Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Šimkaitiškiai piešė draugystę (0)

Lapkričio 9 dieną prasidėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Kasmet savaitei skirtas renginys sukviečia ir Šimkaičių vaikus.

(Plačiau...)

Poetė plojo vaikams už skambius posmus rudenėliui (0)

Jurbarkų darželio-mokyklos pedagogai vaikams surengė šventę „Posmai rudenėliui“ ir pakvietė į ją ne tik viso rajono ikimokyklinukus, bet ir gražių eilėraščių mažiesiems rašytoją Zenę Sadauskaitę.

(Plačiau...)

Besniegės žiemos sutiktuvės Panemunių regioniniame parke (0)

Pirmąją žiemos dieną mes, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai, kartu su savo vadove Loreta Pociene skubėjome į Panemunių regioninį parką, į renginį „Kaip mes pasitinkame žiemą?“

(Plačiau...)

Ąžuolą sodinome Pašventyje (0)

„Vaikų trečiadienis“ gavo net kelis laiškelius apie jaunuosius miško bičiulius. Jie dalyvavo miško, medžioklės ir aplinkos technologijų parodoje „Sprendimų ratas“, o dovanų gautą ąžuolą pasodino Pašvenčio girininkijoje.

(Plačiau...)

Geriausiems – kelionė į Vilnių (0)

Spalio 6-ąją Naujamiesčio pagrindinė mokykla geriausiems savo mokiniams dovanojo kelionę į Vilnių. Diena buvo intensyvi: daug įdomių objektų ir susitikimų, daug informacijos ir klausimų.

(Plačiau...)

Išaudėme rudens gėrybių kilimą (0)

Ant pievelės šalia Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro šį rudenį buvo eksponuojamas iš įvairiausių rudens gėrybių „išaustas“ kilimas.

(Plačiau...)

Skulptoriaus provaikaičiai į muziejų atbėgdavo ir pažaisti (0)

Sesutės Eglė ir Kristė Blažiūnaitės bei sesė ir brolis Indrė ir Marius Jasiūnai – skulptoriaus Vinco Grybo provaikaičiai. Prosenelio memorialiniame muziejuje Jurbarke jie jaučiasi kaip namie, o šį rudenį lygiai su kitais, vyresniais, Grybų giminės palikuoniais jie ruošėsi skulptoriaus 125-ųjų gimimo metinių minėjimui ir dalyvavo visuose renginiuose.

(Plačiau...)

Geriausiems – kelionė į Vilnių (0)

Spalio 6-ąją Naujamiesčio pagrindinė mokykla geriausiems savo mokiniams dovanojo kelionę į Vilnių. Diena buvo intensyvi: daug įdomių objektų ir susitikimų, daug informacijos ir klausimų.

(Plačiau...)

Pirmosios pamokos apie gimtojo krašto istoriją (0)

Vos porą savaičių prabėgo nuo puošnios rugsėjo 1-osios, ir mokyklinis suolas – dar ne per kietas, tačiau saulėtą dieną vis tiek smagu pabėgti į lauką. Įdomią pamoką Jurbarko krašto muziejuje praėjusį penktadienį turėjo Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 5 A klasės mokinukai, lydimi istorijos mokytojos Janinos Kovalenkienės.

(Plačiau...)

„Debesėlyje“ atostogos neprailgo (0)

Klausučių vaikų vasaros atostogas paįvairino kultūros centre liepos 13–17 dienomis surengta kūrybinė dienos stovykla „Debesėlis“. Vaikus sukvietė ir jiems nuobodžiauti neleido meno vadovė Regina Bakutienė.

(Plačiau...)

Vadžgiriškiams patinka biblioteka be sienų (0)

Vadžgirio vaikai ir jaunimas vasarą pabuvojo kūrybinėje stovykloje „Biblioteka ne tik tarp keturių sienų“. Tokią stovyklą jau antrus metus jauniesiems knygų skaitytojams ir bibliotekos bičiuliams surengė bibliotekininkė Erika Žievienė.

(Plačiau...)

Varde užkoduotas kovingumas atvedė į sporto salę (0)

Arijaus vardas kildinamas iš graikų kalbos ir reiškia „karo dievas“. Nežinia, ar sūnų pavadindami Arijumi, tėveliai domėjosi vardo kilme, tačiau pro šalį jie tikrai neprašovė. Pirmoje klasėje Arijus Budrys pradėjo lankyti kovinio sporto šakos – dziudo treniruotes, o šiuo metu trylikametis treniruojasi „Panteros“ sporto klube.

(Plačiau...)

Ekskursija į Dantukų šalį (0)

Neįtikėtina! Kokia smagi ir linksma gali būti ekskursija į Dantukų šalį. Tokias ekskursijas ir vasarą mažiesiems rengia Jurbarko odontologijos klinika „Medenta“.

(Plačiau...)

Seredžiuje stovyklavo „judručiai“ (0)

Dvi savaites Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje vyko stovykla „Judručiai“. Stovyklavo 4-7 klasių vaikai, dirbo mokytojai, o jiems talkino vyresniųjų klasių mokiniai.

(Plačiau...)

Anykščiai nustebino muziejais ir reginiais (0)

Artėjant vasaros atostogoms Juodaičių 5-9 klasių mokiniai kartu su savo auklėtojais išsiruošė į kelionę – važiavo į gamta ir žmonėmis garsų Anykščių kraštą.

(Plačiau...)

Švedai padėjo „Aitvarui“ apkeliauti visą Lietuvą (0)

Įdomiausios atostogų dienos – su „Aitvaru“. Taip sako Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriems teko pabuvoti stovykloje „Aitvaras“. O teko daugeliui, nes Švedijos Kristianstado miesto bendruomenė girdžiškiams įspūdingas vasaros atostogas dovanoja jau gerą dešimtmetį.

(Plačiau...)

„Vytautukėms“ nėra lygių! (0)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato finale Kauno sporto halėje birželio 7 d. Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mergaičių komanda „Vytautukės“nepralaimėjo nė vienų finalinių varžybų ir iškovojo aukso medalius.

(Plačiau...)

Taikos balandis nutūpė prie Seredžiaus mokyklos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokytoja Dalia Nekriošienė kartu su savo trečiokais sugalvojo sudėlioti pienių žiedų dėlionę ir papuošti mokyklą. Gegužės 8 dieną smagiam bendram darbeliui trečiokai pakvietė visus pradinukus, ikimokyklinukus ir jų mokytojus.

(Plačiau...)

Skambi ir spalvinga vaikystės šventė (0)

Birželio 5 d. Viešvilės vaikų globos namai pirmą kartą surengė respublikinį festivalį „Noriu lėkt, noriu skrist...“

(Plačiau...)

Ruošiasi diržų egzaminui (0)

Pirmadienį į stovyklą Jurbarke susirinko kelios dešimtys kyokushin karatė klubo „Kumitė“ narių. Treneriai paruošė įdomią programą, kurioje daug aktyvios veiklos ir įvairių sporto šakų. Žinoma, ir karatė treniruotės, nes stovyklautojai ruošiasi laikyti diržų gynimo egzaminą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook