Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Įdomybių kraštas (0)

Pagaliau ir į mūsų gimtinę pasisvečiuoti užsuko spalvingoji gegužė, žadanti ne tik atgijusią gamtą bei gerus orus, tačiau ir pažintines keliones po Lietuvą.

(Plačiau...)

Viešviliškiai sulaukė kitokios dienos (0)

Gegužės 8-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo netradicinio ugdymo diena. Iš dešimties pasiūlytų veiklų mokiniai galėjo pasirinkti pageidaujamą. Vadovauti skirtingoms veikloms pakvietėme dar daugiau nei pernai specialistų iš kitų švietimo įstaigų, prisidėjo mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Savaitė Lietuvai ir gimtinei pažinti (0)

Etnokultūrinė savaitė „Regiono tapatybės ženklai kalboje, buityje, papročiuose“ vyko Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Užbūrė spalvomis ir ritmais (0)

Respublikinę šokių šventę balandžio pabaigoje surengė Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, rajono Švietimo skyrius ir pradinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis.

(Plačiau...)

Ačiū „Musmiriukų“ auklėtojoms (0)

Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vykusioje miesto vaikų teatrų šventėje „Voriukas 2015“ puikiai pasirodė Jurbarko mokyklos „Ąžuoliukas“ „Musmiriukų“ grupės auklėtiniai su spektakliu „Vilkas ir ožiukai“.

(Plačiau...)

Gandrai ir vėl parskrido (0)

Kaip ir kiekvienais metais raudoniškiai laukė „Gandro vaišių“. Tai jau tradiciniu tapęs Raudonės pagrindinės mokyklos, bendruomenės centro ir seniūnijos renginys.

(Plačiau...)

Atvėrėme liaudies dainų skrynelę (0)

„Vieną didžią brangenybę lietuvių tauta turi, vieną nuostabų paminklą, už piramides didesnį, už dangų giedresnį, savo sielos paminklą – tai savo nuoširdžią lietuvišką dainą – tą stebuklingą skrynią, kurioje sudėtos lietuvių širdys su savo vargais, skausmais ir nuliūdimais, su savo džiaugsmais, meilės ašaromis ir kilniais pasiryžimais; tą gyvąjį dokumentą, kuriame surašyti mūsų tautos didieji žygiai, mūsų tautos didybė ir galia“ (Juozas Paukštelis).

(Plačiau...)

Teatras – smagus žaidimas (0)

Ir patys mažiausieji teatro mėgėjai šventė Tarptautinę teatro dieną – kovo 27-ąją Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko vaikų teatrų šventė „Voriukas“.

(Plačiau...)

Amsis išsiruošė į kelionę (0)

Mielą šunelį Amsį pažįsta ir myli kone visi vaikai. Amsis – policininkų bičiulis ir į susitikimą su mažaisiais rajono piliečiais pareigūnai visada keliauja kartu su Amsiu. Amsis puikiai žino įstatymus ir taisykles ir vaikams gali duoti daug naudingų patarimų.

(Plačiau...)

Sulaukėm Lietuvos gimtadienio! (0)

Mūsų brangios gimtinės Lietuvos gimtadienio laukia kiekvienas ją mylintis žmogus. Šiai datai visi mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai ruoštis pradėjo iš anksto.

(Plačiau...)

Rūšiavimo pamokos Ekomiestelyje (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos miško bičiuliai kartu su miškininkėmis Irena Petrošiene, Dalia Mačiežiene ir mokytojomis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte važiavo į Pagėgiuose įkurtą Ekomiestelį. Klausėmės paskaitos apie šiukšlių rūšiavimą, mokėmės rūšiuoti ir dalyvavome rūšiavimo varžybose bei viktorinoje.

(Plačiau...)

Jubiliejinėje šventėje pradinukai dainavo Tėvynei (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vasario 12 d. rajono pradinukai susirinko į kasmetinę dainų šventę. Šiemet šventė jubiliejinė – dešimtoji, ir chorų dainos, kaip ir pirmojoje, skambėjo Tėvynei.

(Plačiau...)

Kad Lietuvos veidas būtų lietuviškas (0)

Kaip sakė garsus vokiečių poetas J. V. Gėtė, geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. Tai ir parodo užsimezgusi draugystė tarp Veliuonos Antano ir Jono Juškų ir Kauno rajono Karmėlavos Balio Buračo gimnazijų. Šių mokyklų pradinukai ir pradinių klasių mokytojai įsijungė į bendrą projektą „Paveldo skrynią pravėrus“.

(Plačiau...)

Nugalėtojams – auksiniai česnakai (0)

Tamsų sausio 23-iosios vakarą Smalininkuose suliepsnojo skautiškas aukuras, kuris skelbė Skautolimpiados atidarymą. Ugnis, kurią atnešė vienas geriausių Jurbarko rajono sportininkų patyręs skautas Andrius Kožikis, buvo ne nuo Olimpo kalno, o iš entuziazmu degančių jaunų širdžių.

(Plačiau...)

Skaitymas – sudėtingas menas (0)

Vasario 4 d. vyko rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos aktų salėje šiemet skambėjo 30 moksleivių raiškusis žodis – pasirinkti prozos ir poezijos tekstai. Komisija išrinko geriausius skaitovus, kurie vasario 14 d. atstovaus mūsų rajonui regioniniame konkurso rate Lazdijuose.

(Plačiau...)

Lesyklėlė – puikus žieminis paukštelių restoranas (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai dar rudenį suskubo daryti lesyklas paukščiams ir ragino visus mokinius prisidėti prie šio gražaus ir malonaus darbelio. Tik tikrieji gamtos mylėtojai taip gali – pasirūpinti, kad žiema visiems būtų maloni ir nesunki.

(Plačiau...)

Tikrus kovotojus pažinsi iš kimono (0)

Kovų menais vadinamos sporto šakos po pasaulį pasklido iš Rytų kraštų. Jau seniai atkeliavo ir į Jurbarką ir yra labai populiarios tarp suaugusiųjų ir tarp vaikų. Svarbiausia šiame sporte – grumtynės pagal griežtas taisykles. O kovų menų sportininkus pažinsi iš balto jų rūbo – kimono.

(Plačiau...)

Mažieji bibliotekos bičiuliai išrinko Metų knygą (0)

Likus geram mėnesiui iki Metų knygų rinkimų Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų skyrius pristatė skaitytojams knygų penketuką, už kurį galima balsuoti ir rinkti geriausią. Bibliotekininkėms Linai ir Birutei padėjo gimnazistai Gabrielė, Danielė ir Tadas.

(Plačiau...)

Atskleidė ilgaamžiškumo paslaptis (0)

Viešvilės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos vaikų sveikatinimo programų konkursui pateikė projektą „Aukime ir stiprėkime“, gavo finansavimą ir kartu su mokiniais ir jų tėveliais vykdė šį projektą.

(Plačiau...)

Mažiesiems – didelė kelionė (0)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos „Pelėdžiukų“, „Giliukų“, „Varpelių“, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su auklėtojomis vyko į Smalininkus – pasidairyti po miestelį, apžiūrėti Senovinės technikos muziejaus eksponatus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook