Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų trečiadienis

Vaikų trečiadienis

Raudoniškių rekordai (0)

Gražiame Raudonės miestelyje yra daug išmoningų vaikų. Nuotykiams ir staigmenoms juos įkvepia kultūros darbuotoja Birutė Jurkšienė.

(Plačiau...)

Istorija prasideda nuo vardo (1)

Beveik mėnesį mūsų Smalsutis buvo prapuolęs, nes keliavo po Lietuvą ieškodamas jos vardo tūkstantmečio liudijimo ir Jurbarko, kuriam šiemet sukanka 750 metų, gimimo liudijimo. Manė Smalsutis, kad valstybė ir miestas, kaip kiekvienas pilietis, turi asmens tapatybės kortelę ar pasą - ištrauks jį iš kišenės ir parodys. Sugrįžo Smalsutis nieko nepešęs, o Jurbarke sutiko istoriką, humanitarinių mokslų daktarą Joną Rekešių ir puolė klausinėti.

(Plačiau...)

Knygelė kalba, šypsosi ir... verkia (0)

Tarptautinės vaikų knygos dienos proga Jurbarko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius mažiesiems knygelių draugams surengė susitikimą su rašytoja Zita Gaižauskaite.

(Plačiau...)

Pradinukai išmoko mažųjų pareigūnų abėcėlę (0)

Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinukai prieš atostogas gavo gražią dovaną - Seimo narys Bronius Pauža vaikams padovanojo poeto Jono Endrijaičio knygelę „Mažojo pareigūno abėcėlė" ir į susitikimą su moksleiviais atsivežė knygelės autorių.

(Plačiau...)

Kaip kurmis kelnytes įsitaisė (0)

Jurbarkų darželyje-mokykloje vykdant projektą „Senolių vaikystės takais" vaikai supažindinami su senovės lietuvių darbais, papročiais, klausosi senelių pasakojimų, mokosi lietuvių liaudies žaidimų ir dainelių. Priešmokyklinės grupės „Vyturiukai" vaikai paruošė ir savo bičiuliams bei tėveliams parodė inscenizuotą pasakojimą apie lino darbus.

(Plačiau...)

„Voriukas“ mezgė vaidinimų tinklą (1)

Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos pradinukai Tarptautinę teatro dieną šventė kaip ir dera - vaidino patys ir žiūrėjo, kaip vaidina kiti. Mokykloje surengtoje miesto vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Voriukas 2009" buvo parodyti trys spektakliai.

(Plačiau...)

Tūkstantis vėliavėlių Lietuvos globėjui (0)

Kovo 4-ąją Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje tvarkaraštis skelbė menų ir amatų dieną. Šv. Kazimierą, Lietuvos globėją, veliuoniškiai pagerbė tūkstančiu Trispalvių, o diena baigėsi senas tradicijas turinčia Kaziuko muge ir koncertu.

(Plačiau...)

Viktoras iš mokyklos neskuba (0)

Sveiki, bičiuliai! Šiandien laikraštyje mane nupiešė gimnazistė Kristina Perminaitė. Ėjau aš panemune ieškodamas pavasario, o radau - Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinę mokyklą, ant kalnelio baltuojančią. Pavasario ir čia dar nebuvo, bet mokykloje visi šnekėjo apie tai, kaip Viktoras važiavo į televiziją dalyvauti „Lietuvos tūkstantmečio vaikų" žaidime.

(Plačiau...)

Iš senelių pasakų ir dainų skrynios (0)

Į liaudies kūrybos konkursą-šventę „Tramtatulis" Jurbarko kultūros centre susirinko kelios dešimtys vaikų iš visų rajono kampelių - Vadžgirio ir Veliuonos, Viešvilės, Smalininkų ir Gausantiškių, iš Klausučių ir iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Skautai dainavo Lietuvai (1)

Paskutinį sausio penktadienį Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis skautiškų dainų vakaras „Dainuoju Lietuvai", skirtas Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

(Plačiau...)

Smalsutis šnekasi su Odre, kurią daug kas myli (0)

Kai Naujamiesčio vidurinės mokyklos pradinukai šventė Valentino dieną, ant žandukų klijavo širdutes tiems, kuriuos myli. Ant ketvirtokės Odrės Miserevičiūtės veiduko beveik nebuvo tuščio lopinėlio – tiek daug ji turi draugų.

(Plačiau...)

Futboliukas – mažas futbolo broliukas (0)

Jei manote, kad futbolas žaidžiamas tik dideliame stadione lauke, klystate – kiekvienas „Nykštuko" darželinukas patvirtintų, kad galima šį žaidimą žaisti ir sporto salėje. Tiesa, tai tik futboliukas, bet jis – didžiojo futbolo brolis, ir žaisti jį labai linksma.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook