Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Linksma karatistų vasara

Linksma karatistų vasara (0)

2017-07-01

Į tradicinę „Kumite“ klubo vasaros stovyklą susirinko pusšimtis vaikų. Keturias dienas netilo mažųjų karatistų šurmulys – žaidimai, pramogos, maudynės, vandens karai... Žinoma, ir treniruotės, nes stovyklaudami jie ruošėsi kvalifikaciniam egzaminui ir paskutinėms šio sezono varžyboms. 

Stovyklauti į Smalininkus suvažiavo vaikai iš Jurbarko, Raseinių, Ariogalos, Skaudvilės, Raudondvario, Kelmės – iš visur, kur yra kyokushin karatė klubo „Kumite“ skyriai ir vyksta treniruotės. 
Diena stovykloje prasidėdavo anksti – 7.30. Bet anksti kėlus – diena ilgesnė, ir gali nuveikti daugybę gerų dalykų. Nors klubo vadovas ir treneriai vienu stovyklos tikslų įvardijo pasiruošimą kvalifikaciniam egzaminui ir Baltijos taurės varžyboms, vaikams paruošė įdomią, linksmą ir labai intensyvią programą. Pasak stovyklautojų, tarp visų įdomiausių ir linksmiausių užsiėmimų būdavo ir treniruočių. 
Stovyklautojai važinėjo kartingais ir dviračiais, žaidė futbolą, tinklinį ir krepšinį, varžėsi virvės traukimo, bėgimo, šaudymo rungtyse. Nuvažiavę į Pagėgius susitiko su pasieniečiais, sužinojo ir pamatė, kaip jie rūpinasi mūsų valstybės sienų saugumu, paminėjo liūdno likimo šunelį Ramzį.
Žinoma, maudėsi ir žaidė vandens karus. Tie vandens karai, kaip sakė vaikai antrą stovyklos dieną juos aplankiusiam „Vaikų trečiadienio“ Smalsučiui, buvo laaabai gerai! Smagiausia, kad karus pradėjo... trenerė Simona Urbutytė. 
Ji sportavo nuo vaikystės, yra pasiekusi daug pergalių, dabar treniruoja vaikus Raudondvaryje (Kauno r.) ir žino, ko reikia vaikams treniruotėse ir ko norisi stovyklose. Pasak „Kumite“ prezidento Artūro Enčerio, rengiant stovyklos programą Simona pamėtėjo daug gerų idėjų.
Stovykloje dirbo ir treneris Rolandas Kringelis bei klubo nariai Dainius Žilaitis ir Ignas Taurazevičius. Visiems veiklos buvo iki kaklo, nes nė vienas iš 50 stovyklautojų nenorėjo nieko neveikti, o veikti norėjo – kartu su vadovais.
A. Enčeris, kasmet rengiantis klubo vaikams stovyklas, sakė, kad Smalininkų technologijų ir verslo mokykla suteikia labai geras sąlygas – vaikai patogiai miega, skaniai valgo keturiskart per dieną mokyklos valgykloje, čia pat – didelis stadionas, o prireikus – ir sporto salė. „Labai ačiū ir Jurbarko kūno kultūros ir sporto centrui už paskolintą inventorių“, – nepamiršo padėkoti klubo vadovas. 
Paskutinę stovyklos dieną įteikta 10 nominacijų, kurias įsteigė treneriai. 
Nominuotas jaunausias stovyklos dalyvis – penkiametis Martynas Greičius. Jis stovyklavo kartu su mama, ir ji – Irma Greičienė buvo išrinkta draugiškiausia stovyklautoja. Aktyviausiu pripažintas Matas Žilaitis, stipriausiu – Airidas Sutkus, greičiausiu – Lukas Peleckis. Ievai Juškevičiūtei atiteko techniškiausios, o Emilijai Kasputytei – lanksčiausios stovyklautojos vardas. Kovingiausiu išrinktas Naglis Žilaitis, taikliausiu – Emilis Alijošius. O linksmuolio nominacija atiteko Kristupui Bartusevičiui.
Į uždarymo šventę suvažiavo ir tėveliai, išdalijus nominacijas laukė piknikas, o paskutinę naktį stovyklautojai buvo netikėtai pažadinti į naktinę treniruotę fakelų apšviestame stadione.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook