Medyje sutūpė trispalviai paukštukai

Medyje sutūpė trispalviai paukštukai (0)

2018-02-21

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos „Širdukų“ ikimokyklinės grupės vaikučiai ir auklėtojos prisijungė prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Sugalvojome pasiūti 100 paukštelių Lietuvai!

„Širdukų“ paukšteliai suplasnojo trispalviais sparneliais ir sutūpė ant mokyklos kieme augančio paties gražiausio medelio! Kas nuoširdžiausiai išreiškia meilę tėvynei? Žinoma, kad vaikai!

Nutarę palaikyti Prezidentės raginimą linksmai ir išradingai švęsti Vasario 16-ąją, užkrėtėme šia idėja visą mokyklos bendruomenę: pedagogus, darbuotojus, neįgaliųjų grupės vaikus bei specialiosios lavinamosios klasės mokinius. Pajutome, kad visiems patiko, visi noriai ir su užsidegimu siuvo paukštelius. „Širdukų“ grupės vaikučiams padėjo tėveliai, seneliai, broliukai ir sesutės.

Esame gamtosauginė mokykla ir žinome, kaip svarbu rūpintis miškais, gyvūnais, gražinti aplinką bei tausoti gamtos resursus. Norėdami priminti visiems, kokia graži ir nuostabi mūsų tėviškės gamta, mes puikiai paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį – dovanodami Tėvynei 100 paukštelių. Tai – šauni gimtadienio dovana.

Laukdami Lietuvos gimtadienio „Širdukų“ grupės vaikučiai puošė savo grupę gražiausiais kūrybiniais darbeliais: trispalviais medeliais, gėlėmis, vėliavėlėmis, širdelėmis...

Na, o koks gi gimtadienis be vaišių? Vaikai kartu su auklėtojomis gamino trispalvį želė desertą. Buvo ne tik gražu, bet ir labai skanu!

 Lietuvos gimtadienį „Širdukų“ grupės vaikai paminėjo ir išradingai, ir linksmai. Daugiausia džiaugsmo suteikė baigiamoji Lietuvos šimtmečiui skirta pramogėlė – balionėlių paleidimas į dangų.

Pripūtėme 100 mažų balionėlių, pririšome prie trispalvės juostelės. Juos į dangų nuskraidino helinių balionų puokštė. Balionai kilo nešdami vaikučių šiltus sveikinimo žodelius: „Su gimtadieniu, žolyte, su gimtadieniu, medeli, su gimtadieniu, paukšteli, su gimtadieniu, LIETUVA!“

Auklėtojos Rosita Sakalauskienė

ir Inga Krikštanienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook