Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pievoje nutūpė pelėda

Pievoje nutūpė pelėda (0)

2017-05-27

Gegužės dvyliktoji tapo neeiline diena Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniams. Nuo pat ankstyvo ryto mums šypsojosi saulė ir kvietė nuveikti ką nors neįprasto, malonaus. 

Gera nuotaika, šypsenomis norėjome pasidalyti su kiekvienu ir nusiųsti džiaugsmo kupiną žinią: „Mielas žmogau, apsidairyk – jau pavasaris!“. Bene paprasčiausias atgimusios ir gražiausiomis spalvomis pasipuošusios gamtos simbolis – mažosios saulytės pienės. Į jas nusprendėme pažvelgti kaip į kūrybos ir įkvėpimo šaltinį.
Pievoje iš pienių žiedų išdėliojome keturių metrų aukščio ir trijų metrų pločio pelėdą. Kodėl pelėdą? O todėl, kad pelėda simbolizuoja išmintį, protą, erudiciją, švietimą, mokslą. 
Kad darbas vyktų sklandžiai ir linksmai, pasiskirstėme užduotimis. Mokiniai skynė pienių žiedus ir jais margino pelėdos galvą, sparnus, kūną ir net šaką, ant kurios tupėjo mūsų pelėda. Darbas truko ilgai, tačiau noras kurti tik augo: supratome, kad rezultatas pranoks net ir didžiausius mūsų lūkesčius. Vaikai ir suaugusieji fotografavosi prie šio kūrinio, nes kiekvienam buvo smagu pasidžiaugti bendru darbu.
Pievoje tupinti pelėda iš tūkstančių pienių žiedų traukė praeivių dėmesį, o vaikus įkvėpė svajoti, tikėti ir kurti.
Mokytoja Dalia Nekriošienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook