Raudoniškių rekordai

Raudoniškių rekordai (0)

2009-05-22

Gražiame Raudonės miestelyje yra daug išmoningų vaikų. Nuotykiams ir staigmenoms juos įkvepia kultūros darbuotoja Birutė Jurkšienė.

Raudoniškiai jau ne pirmus metus siekia rekordų. Pernai jie parašė ilgą ilgą laišką - tikrai ilgiausią Raudonėje, o gal net ir visame Jurbarko krašte. Šiemet Raudonėje ridinėjosi didžiulis margutis.
Balandis, kaip žinome, buvo margučių mėnuo - turbūt nerastume vaiko, kuris per Velykas ir Atvelykį kiaušinių nemargino. Tačiau toks margutis, kokį numargino Raudonės miestelio vaikai, buvo tikra staigmena. To margučio aukštis - 2,6 metro, norėdamas jo smaigalį sukulti, turėtum kopėčiomis pasilypėti! O plotis - 1,2 metro. Kiek vaikų jį rankomis apkabintų?
Milžiną margutį vaikai iš popieriaus klijavo, klijavo ir suklijavo, o paskui - margino. Net dvidešimt penki vaikai kiekvieną trečiadienį po pamokų į seniūnijos salę skubėjo. Kiekvienas margintojas ant kiaušinio savo margaspalvį raštą paliko - nuo mažiausios penkiametės Agnės Gerulaitytės iki vyriausios septyniolikmetės Jolantos Janulaitytės.
Ne juokas tokį didžiulį kiaušinį numarginti! Bet laiku suspėjo - milžiną margutį vargais negalais pro langą išrideno ir ant seniūnijos sienos pakabino - kad visi stebėtųsi ir grožėtųsi. O tuomet prasidėjo šventė - su dainomis ir šokiais, su zuikienės Stefanijos (po ilgomis ausimis vaikai atpažino Birutę Jurkšienę) ir Velykų bobulytės Liucijos (languota skara gobėsi Irena Janulaitienė) pyragais ir saldainiais.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook