Raudoniškių rekordai

Raudoniškių rekordai (0)

2009-05-22

Gražiame Raudonės miestelyje yra daug išmoningų vaikų. Nuotykiams ir staigmenoms juos įkvepia kultūros darbuotoja Birutė Jurkšienė.

Raudoniškiai jau ne pirmus metus siekia rekordų. Pernai jie parašė ilgą ilgą laišką - tikrai ilgiausią Raudonėje, o gal net ir visame Jurbarko krašte. Šiemet Raudonėje ridinėjosi didžiulis margutis.
Balandis, kaip žinome, buvo margučių mėnuo - turbūt nerastume vaiko, kuris per Velykas ir Atvelykį kiaušinių nemargino. Tačiau toks margutis, kokį numargino Raudonės miestelio vaikai, buvo tikra staigmena. To margučio aukštis - 2,6 metro, norėdamas jo smaigalį sukulti, turėtum kopėčiomis pasilypėti! O plotis - 1,2 metro. Kiek vaikų jį rankomis apkabintų?
Milžiną margutį vaikai iš popieriaus klijavo, klijavo ir suklijavo, o paskui - margino. Net dvidešimt penki vaikai kiekvieną trečiadienį po pamokų į seniūnijos salę skubėjo. Kiekvienas margintojas ant kiaušinio savo margaspalvį raštą paliko - nuo mažiausios penkiametės Agnės Gerulaitytės iki vyriausios septyniolikmetės Jolantos Janulaitytės.
Ne juokas tokį didžiulį kiaušinį numarginti! Bet laiku suspėjo - milžiną margutį vargais negalais pro langą išrideno ir ant seniūnijos sienos pakabino - kad visi stebėtųsi ir grožėtųsi. O tuomet prasidėjo šventė - su dainomis ir šokiais, su zuikienės Stefanijos (po ilgomis ausimis vaikai atpažino Birutę Jurkšienę) ir Velykų bobulytės Liucijos (languota skara gobėsi Irena Janulaitienė) pyragais ir saldainiais.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook