„Saulės vaikai‘‘ – skambanti šventė

„Saulės vaikai‘‘ – skambanti šventė (0)

2017-05-27

Gegužės 11 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius surengė šeštąją respublikinę konferenciją-festivalį „Saulės vaikai“. 

Į vienintelę tokią Jurbarko rajone šventę susirinko mokiniai ir mokytojai iš Alytaus, Marijampolės, Raseinių, Tauragės, Šilalės, Jurbarko rajonų bei Kazlų Rūdos ir Pagėgių savivaldybių, iš 19 ugdymo įstaigų, centrų ir vaikų globos namų. 
Mokytojos Alinos Petravičienės papuoštoje salėje festivalį pradėjo mūsų mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus pučiamųjų instrumentų ansamblis. Vaikai atliko tris kūrinius, aranžuotus ir instrumentuotus ansamblio vadovo Vinco Almino. Prie muzikantų prisijungė ir dainininkai, kuriuos paruošė ir patys su vaikais dainavo mokytojai Neringa Alminienė, Ramūnas Alminas, Rasutė Stanaitienė.
Iš Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio, Viešvilės ir Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinių mokyklų atvažiavo skaitovų. Eilėraščius deklamavo ir eržvilkiškiai, taip pat jie pamokė mankštintis bei pristatė stendinį pranešimą, skirtą kalbos kultūros metams. VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos teatro trupė „Svajokliai“ parodė spektaklį „Vaivorykštė“. 
Koncertą užbaigė specialiojo ugdymo skyriaus himnas, jau tapęs ir šio renginio himnu, „Saulės vaikai“, kuriam žodžius parašė mokytoja R. Stanaitienė, o muziką sukūrė V. Alminas.
Pasibaigus pasirodymams mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti, o pedagogai dalijosi darbo patirtimi, išklausė keleto pranešimų.
Gausi mokinių darbelių paroda stebino tiek mokinių, tiek mokytojų išradingumu. Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mokiniai demonstravo piešinius, Eržvilko gimnazija – simegrafijos technika atliktus, o mūsų mokykla – floristinės kūrybos būrelio, kurio vadovė mokytoja Vida Galvelienė, darbelius.
Rita Grybienė, Specialiojo ugdymo skyriaus vedėja« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook