Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šimtmetis ant Palemono kalno

Šimtmetis ant Palemono kalno (0)

2017-11-24

Mažinantys greitį ir sustojantys automobiliai, ekskursijų maršrutus keičiantys autobusai, smalsūs vietinių žvilgsniai bylojo apie netikėtą reginį Seredžiuje, ant Palemono kalno. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro mokinukai papuošė piliakalnį užrašu ,,Lietuvai 100“.

Džiugu, kad prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo pradinių klasių mokiniai ir mokytojai bei darželinukai.

Spalio 19-oji išaušo graži ir saulėta. Pradėjome dešimtą valandą. Kiekviena klasė gavo po kelias metro aukščio raides, kurias buvau išlanksčiusi iš vielos. Mokyklos parke vaikai rinko gražiausius medžių lapus ir vėrė ant vielos. Raides nešėme ant piliakalnio šlaito ir sudėjome užrašą ,,Lietuvai 100“, nes tokį Lietuvos valstybės jubiliejų minėsime kitų metų vasario 16 dieną.

Džiaugėmės savo darbu, nes užrašas buvo matyti iš toli, o įvairiaspalviai lapai žaliame žolės fone atrodė įspūdingai. Mokiniai tryško noru įsiamžinti prie bendro darbo, o išvydę papuošto kalno nuotrauką TV3 televizijos žinių laidoje buvo maloniai nustebinti.

Per tas kelias valandas patirti įspūdžiai išliks ilgam, o vaikų širdyse šalia pirmųjų žodžių mama ir tėtis atsirado dar vienas, brangus ir reikšmingas – Lietuva.

Mokytoja Dalia Nekriošienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook