Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Už knygas padėkojo koncertu

Už knygas padėkojo koncertu (0)

2018-11-21

Kur yra Jurbarko viešoji biblioteka, žino net patys mažiausieji, nes čia vyksta daug įdomybių. Į vieną tokį svarbų renginį spalio 26 d. susiruošė „Ąžuoliuko“ mokyklos „Varpelių“ grupės vaikai – jie dalyvavo knygų dovanojimo akcijoje.

O knygas į Jurbarko viešąją biblioteką vėl atvežė labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Ir jau ne pirmą kartą! Šį fondą įsteigė garsūs žmonės – dainininkas Andrius Mamontovas ir politikas Ramūnas Karbauskis. Fondo misija kilni – dovanoti knygas bibliotekoms, mokykloms, darželiams.

Mažuosius skaitytojus ir knygas atvežusius svečius tądien pasitiko bibliotekos direktorė Rasida Kalinauskienė, į šventę atvyko savivaldybės tarybos narys Donatas Jackis, labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Mandrijauskaitė. Bet tai dar ne visi svečiai – knygų dovanojimo akcijoje dalyvavo ir meras Skirmantas Mockevičius. Knygos yra labai svarbu, todėl savivaldybės meras skyrė laiko mažiesiems skaitytojams ir padėkojo akcijos organizatoriams.

Bibliotekos direktorė R. Kalinauskienė sako, kad fondas padovanojo 50 komplektų knygų, o tuose ryšulėliuose yra ir labai vertingų, kurios dalyvauja geriausių metų knygų rinkimuose. Knygos iškeliavo į kitas bibliotekas, vaikų dienos centrus, mokyklas ir darželius.

Už tokią knygų šventę „Varpelių“ grupės vaikai padėkojo koncertu, taip, kaip jie moka – linksmai, skambiai, nuotaikingai.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook