Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikystės šventę dovanojo suaugusieji

Vaikystės šventę dovanojo suaugusieji (0)

2017-07-01

Vaikų gynimo dieną Vadžgiryje šventė visi. Susirinkę vaikai žaidė įvairiausius žaidimus, kuriuos jiems vedė laisvoji mokytoja Sandra Mielkaitytė su drauge Janina. Sandra taip pat pasirūpino ir robotikos užsiėmimais. 

Visus pasveikino Vadžgirio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Genovaitė Zdanavičienė, o mokiniai parodė spektakliuką „Žiogas stiklinėje“.
Kaip ir kiekvienais metais, šventėje dalyvavo Šimkaičių seniūnė Elena Šileikienė. Ji atėjo nešina saldainiais, o prie jos prisijungė ir socialinė darbuotoja Giedrė Knapkienė. 
Vaikai ir svečiai buvo vaišinami gardžiais virtiniais, kuriuos pagamino pati šauniausia virėja Jurga Virbukienė. Jurgai talkino Vilija Giedraitytė, Daiva Dobilienė, Vitalija Gulbinaitė. Ačiū už gardžius pietus! 
Vaikai galėjo įsiamžinti momentiniu fotoaparatu prie jiems paruoštos fotosienos. Kiekvienas parsinešė savo nuotrauką namo. 
O didžioji šventės staigmena ir kulminacija buvo 6 metrų aukščio batutas, kuriuo vaikai galėjo džiaugtis visą dieną. Už šį džiaugsmą ir neapsakomą staigmeną norime padėkoti rėmėjams – Liubovei Korol, Steponui Siriūnaičiui, Aldevinui ir Marijai Siriūnaičiams, Robertai Šlickienei, Ingai Juknelienei, Gedai Petraitytei, Jurgitai ir Žydrūnui, Vilijai Giedraitytei, Rūtai Pinkevičiūtei, Virginijui Kasiliauskui, Robertui Gaidiniadi, seniūnei Elenai Šileikienei, Egidijui Petrylai, Laimutei Raulynaitienei. 
Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai. Vaikai – tai mūsų pasaulis! 
Šventę organizavo Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyrius, Vadžgirio biblioteka ir pagrindinė mokykla
Erika Žievienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook