Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

6P projektas moko verslumo (0)

Gegužės pabaigoje paskutiniuosius bandymus prieš įsibėgėjantį turizmo sezoną atlaikė projektas 6P. Pernai Kauno rajono vietos veiklos grupė kartu su partneriais iš Šakių  ir Jurbarko ėmėsi įdomaus projekto, pavadinto  6P  – pažink, pramogauk, pirk, pavalgyk, pernakvok panemuniuose. Idėjos iniciatoriai užsimojo sukurti naują kultūrinio turizmo maršrutą panemunių krašte.

(Plačiau...)

Kaimo turizmo sezonas prasidėjo optimistiškai (0)

Gegužės 18 d. kaimo turizmo sodyboje „Vila Bisena“ įvyko 18-ojo Lietuvos kaimo turizmo sezono atidarymo renginys, kurį organizavo Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA). Į šventę atvyko apie 150 kaimo sodybų savininkų iš visos Lietuvos. Sezono pradžią šventė ir Jurbarko rajone kaimo turizmo paslaugas siūlantys verslininkai.

(Plačiau...)

Pavasaris – geras laikas norintiems dirbti (0)

Gegužės 1 d. bedarbiais buvo 11,4 proc. darbingo amžiaus Tauragės apskrities gyventojų. Palyginus su balandžio 1 d., nedarbas apskrityje sumažėjo 0,7 proc. punkto, o Jurbarko rajone, kuriame nedarbas būna didžiausias iš visų apskrities savivaldybių – net 1 proc. punktu.

(Plačiau...)

„Neprisvilęs blynas“ – pasiteisinęs sumanymas (0)

Ryškiai geltonas autobusiukas Jurbarko autobusų stotyje ne tik traukia akį, bet praeivius vilioja ir gardžiu kvapu. „Neprisvilęs blynas“ – blyninė ant ratų, kurią pernai rudenį sumanė atidaryti jurbarkietė Zita Kelpšienė. Vos per keletą mėnesių ištikimų klientų ratą subūrusi blyninė įrodė, kad šis bandymas – kaip tik, blynai tikrai skanūs, o šiemet prieš Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną renkant gražiausią naujai registruotų įmonių pavadinimą paaiškėjo, kad ir šis neprisvilęs, todėl buvo pripažintas vienu geriausių.

(Plačiau...)

„Autorovika“ įdarbina jaunimą ir taiso eržvilkiškių mašinas (0)

Automobilių serviso paslaugas teikianti „Autorovika“ – vienintelė tokio profilio įmonė jau seniai veikianti Eržvilko seniūnijoje. Įmonė dirba stabiliai ir nuolatos plečiasi, pasiūlydama gyventojams ne tik naujų paslaugų, bet ir naujų darbo vietų. Praėjusiais metais UAB „Autorovika“ įgyvendino jau trečią Vietinių užimtumo iniciatyvų projektą ir įsteigė dar vieną darbo vietą.

(Plačiau...)

Norai dideli, fondų galimybės – mažos (0)

Kovo 26 d. rajono taryba patvirtino savivaldybės Smulkiojo verslo ir Kaimo rėmimo fondų 2015 m. sąmatas. Kaskart prabilus apie šiuos du fondus lekia kritikos strėlės – mažai pinigų, tad ir apie paramą nėra ko kalbėti. Ir Smulkiojo verslo, ir Kaimo rėmimo fondams šiemet skirta po 6 tūkst. eurų.

(Plačiau...)

Jurbarko siuvykla „Ogiseta“ rengia Europos medikus (0)

Tarp įmonių, kurios įgyvendindamos Vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektus steigia naujas darbo vietas, lyderė Jurbarke yra UAB „Ogiseta“. Pernai šioje siuvimo įmonėje įsteigtos dar dvi naujos darbo vietos, o iš viso siuvykla įdarbina šešiasdešimt mūsų krašto žmonių.

(Plačiau...)

Pristatė naują turizmo maršrutą (0)

Tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“, kuri sausio 23-25 dienomis vyko Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras bendrame stende su Kauno ir Šakių rajonų turizmo centrais pristatė naują dviejų dienų turistinį maršrutą, pavadinimu „Pažink panemunius“. Domėjomės, ką keliaudami šiuo trijų savivaldybių panemuniais nusidriekusiu maršrutu turistai pamatys ir patirs mūsų rajone.

(Plačiau...)

Padėkota naujas darbo vietas kuriančiam verslui (0)

Vasario 11 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono vadovus, politikus bei verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veikla bei kartu aptarė situacijos darbo rinkoje problemas. Didžiausias dėmesys buvo skirtas verslo įmonėms, kurios įgyvendino Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus ir priėmė naujų darbuotojų, nes rajone nemažėjant nedarbo lygiui kiekviena nauja darbo vieta ypač svarbi.

(Plačiau...)

Jaunimui – daugiau galimybių įsitvirtinti darbo rinkoje (0)

Praėjusiais metais labiausiai keitėsi jaunimo situacija darbo rinkoje: jaunų bedarbių iki 29 metų nedarbas smuktelėjo nuo 7,8 iki 5,6 proc. Lietuvos darbo biržos teigimu, geriems pokyčiams įtakos turėjo įgyvendinama Jaunimo garantijų iniciatyva bei jaunimo darbo centrų plėtra.

(Plačiau...)

Konsultantų vadovė medalius kabintų ūkininkams (0)

Prieš pat Kalėdas iš Aleksandro Stulginskio universiteto į Jurbarką atskriejo gera žinia – medaliu „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“ apdovanota Žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuro vadovė Kristina Gakienė. Su garbingu įvertinimu ją iki šiol sveikina kolegos ir žemdirbiai, kuriems konsultantų paslaugos labai dažnai yra jų verslo sėkmės laidas. K. Gakienė įsitikinusi, kad apdovanojimas yra ne jos vienos, o viso kolektyvo darbo įvertinimas.

(Plačiau...)

Darbo rinkoje – iš esmės nieko naujo (0)

Visus metus nuosekliai mažėjęs registruotas nedarbas prasidedant žiemai padidėjo ne tik Tauragės apskrityje, bet ir visoje šalyje. Gruodžio 1 d. Tauragės teritorinės darbo biržos skyriuose registruoti bedarbiai sudarė 11,8 proc. apskrities darbingo amžiaus gyventojų – nedarbas apskrityje 3 procentiniais punktais didesnis negu Lietuvoje. O Tauragės apskrityje, kaip visada, didžiausia nedarbo problema Jurbarko r. savivaldybėje.

(Plačiau...)

Sėkmingo verslo vieta – gimtinė (0)

Lankantis Vadžgiryje ir šnekinant tenykščius žmones apie jų gyvenimus ne vienas džiaugėsi savo miestelio parduotuve – graži, prekių turtinga, pardavėjos mandagios. O parduotuvėje iš jos savininko Aldevino Siriūnaičio išgirdau dar vieną šviesią istoriją.

(Plačiau...)

Jaunimo garantijų iniciatyvas įgyvendina darbo centras (0)

Antradienį Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriuje atidarytas Jaunimo darbo centras. Toks biržos padalinys, skirtas jauniems bedarbiams, veikia jau nuo metų pradžios, vakar atidaryta naujai įruošta jo patalpa. Darbo centras padeda jaunimui, ieškančiam savo vietos profesinėje karjeroje ir gyvenime, sužinoti apie įvairias galimybes bei atrasti sau labiausiai tinkančią veiklą.

(Plačiau...)

Profesionalus melžėjas – pieno ūkio sėkmės garantas (2)

Praėjusią savaitę Pauliuose, Rimutės ir Vyganto Baršauskų ūkyje, vyko trečiosios Jurbarko rajono melžėjų varžytuvės. Dėl geriausio melžėjo vardo susikovė šeši dalyviai – pieno ūkių savininkai ir samdomi darbuotojai. Visi kaip vienas tvirtino, kad melžėjo darbas nėra labai sunkus, tačiau atsakingas ir reikalaujantis daug žinių, nes nuo melžėjos profesionalumo priklauso ūkio sėkmė.

(Plačiau...)

„AG“ autocentre – moderni įranga (0)

Jurbarko vairuotojams darganotas metų sezonas prasidėjo malonia žinia. Tinkamai paruošti automobilius šlapiems rudens keliams ir sniegui bus kur kas paprasčiau. Jurbarke, Barkūnų g. 5, įsikūrusio „AG“ autocentro meistrai nuo šiol dirba su naujausia įranga – reguliuoja ratų iki R 24 geometriją 3D stendu, vieninteliu mieste stendu tikrina stabdžių darbą, važiuoklę, remontuoja kondicionierius, o prieš šeimininkui grąžinant automobilį jį gali nuplauti ir išvalyti.

(Plačiau...)

Pasižadėti būti sąžiningais verslininkai neskuba (0)

Sausio 1 d. Lietuva prisijungs prie euro zonos, litus pakeis bendroji Europos Sąjungos valiuta eurai. Valdžios institucijos jau kuris laikas verslininkams grūmoja viena ranka ir baugina, kad už nesąžiningai perskaičiuotas kainas grės baudos. Kita ranka valdininkai moja ir kviečia pasirašyti Geros verslo praktikos memorandumą, kuriuo verslininkai pasižadėtų būti sąžiningi su klientais. Tačiau panašu, kad to daryti verslo atstovai neskuba. Jurbarke memorandumą kol kas pasirašė vos keletas ūkio subjektų, tarp kurių – savivaldybė ir viena kita jos įmonė.

(Plačiau...)

Grožio verslas kaime: čia turi būti geriau nei mieste (0)

Viešvilėje tik prieš kelis mėnesius duris atvėrė LK grožio centras, o jo įkūrėjai Ligita ir Kęstutis Kuniauskai jau ne kartą girdėjo atsiliepimų, kad tokio centro gali pavydėti net Europos sostinės. Bet viešviliečiai verslininkai ir laikosi principo, kad kai kuri grožio namus kaime, jie turi būti ypatingi.

(Plačiau...)

Darbo biržoje – vis daugiau galimybių padėti bedarbiams (1)

Liepos mėnesį į Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrių kreipėsi 285 bedarbiai, darbdaviai pasiūlė 158 laisvas darbo vietas, o užimtumas suteiktas 327 biržos klientams. Nedarbo lygis mūsų rajone, palyginus su metų pradžia, sumažėjo apie 3 procentinius punktus ir rugpjūčio 1 d. sudarė 14,7 proc.

(Plačiau...)

Ūkininkai rekordų nesitiki, bet ir nuostoliais nesiskundžia (0)

Kasdien iki vėlumos prie AB „Kauno grūdai“ elevatoriaus Jurbarke rikiuojasi grūdų prikrauti traktoriai ir automobiliai – geriausias talkininkas mūsų krašto ūkininkams yra šios vasaros karščiai. Tačiau net ir tokiu palankiu darbymečiui oru javapjūtė užsitęsė, o šią savaitę sinoptikų išpranašauti lietūs ją gali net gerokai užlaikyti. Specialistai nuogąstauja, kad dėl to pablogės grūdų kokybė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook