Verslo takas

Verslo takas

Parodoje „Adventur“ – dvaro kultūra ir gyvenimas prie Nemuno (0)

Vakar Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidėjo ir visą savaitgalį tęsis 4-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda  ADVENTUR 2016. Savo stendą parodoje įrengė ir jurbarkiečiai. Jurbarką parodos lankytojams pristatys `Turizmo ir verslo informacijos centro (JTVIC), Panemunių regioninio parko direkcijos ir Panemunės pilies atstovai.

(Plačiau...)

2015-ieji – aktyvumo ir didesnių galimybių metai (0)

Praėjusieji metai pasižymėjo ypatingu darbo rinkos aktyvumu – darbo birža savo klientams pasiūlė daugiau užimtumo galimybių, o darbdaviai – laisvų darbo vietų. Todėl sumažėjo ne tik vidutiniai Lietuvos, bet ir Jurbarko rajono nedarbo rodikliai.

(Plačiau...)

Su patikima komanda imtis verslo drąsiau (2)

Prieš pat didžiąsias metų šventes Kauno gatvės parduotuvėse dovanų ieškoję jurbarkiečiai netruko pastebėti šurmulį prie šventinėmis dekoracijomis ir nauja „STAR PIZZA“ iškaba pasidabinusio raudonų plytų mūrinuko. Šiame jaukiame pastate yra veikusi ne viena maitinimo įstaiga, tačiau verslui nepasisekus durys vėl būdavo užrakinamos, o iškabos keliaudavo į sandėlius. Šį kartą į senove dvelkiantį pastatą drąsiai įžengė naujoves mėgstantis darnus šeimyninis kolektyvas.

(Plačiau...)

Lietuvos gastronominiame žemėlapyje – ir „Medaus slėnis“ (0)

Stovyklavietė „Medaus slėnis“ Lietuvos turistinių gastronominių projektų rinkimuose užėmė septintą vietą. Dėl pripažinimo geriausiu varžėsi 16 kulinarinių projektų iš įvairių šalies vietovių. Paraiškas pagal Europos Komisijos nustatytus kriterijus vertino turizmo ekspertų komisija.

(Plačiau...)

DEŠIMTAS TEKSAS laukia norinčių dirbti ir užsidirbti (0)

Ilgai dirbantys verslininkai žino, kad įmonės darbo sėkmė labai priklauso nuo ekonominės situacijos šalyje ar net pasaulyje. Verslą skaudžiai paliečia ekonominės krizės, kurios priverčia susitraukti ir gamybą, ir prekybą, netenkama daug darbuotojų, kurie užklupus sunkumams renkasi emigraciją. Tačiau gyvenimui gerėjant atsigauna ir verslo įmonės, plečiasi gamyba, ima trūkti darbuotojų, kuriems atsiranda sąlygos gauti didesnį atlyginimą.

(Plačiau...)

Biokuro katilinės projektas juda pirmyn (0)

Pirmadienį, o kai kuriuose Jurbarko daugiabučiuose ir kiek anksčiau, radiatoriai pūstelėjo ne tik malonią šilumą, bet ir visad gyventojams nerimą keliantį klausimą – kiek už ją reikės mokėti? Juo labiau kad dar prieš gerą mėnesį AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklų likimas buvo neaiškus ne tik eiliniams piliečiams, bet ir rajono vadovams.

(Plačiau...)

Mažam verslui gyvuoti padeda nuoširdumas (0)

Jurbarke su verslais būna ir taip: įsikuria, pasireklamuoja, o netrukus, žiūrėk, – nė ženklo, kad čia ko nors būta. Bet šį kartą – susitikimas su dviem jaunomis moterimis, kurios per visą pokalbį nė karto neištarė frazės, kad mažame mieste sudėtinga daryti verslą. 

(Plačiau...)

Gėlių versle – drąsios ir kūrybingos moterys (0)

Prieš savaitę, rugsėjo 1-ąją, į gatves pabirus mokinukams miestą nudažė įvairiaspalvės gėlės, norėjosi giliau įkvėpti malonaus žiedų aromato. Retas gėlės žiedą nuskynė savo darželyje – rožių, gvazdikų, aibę kitokių gėlių ir, žinoma, kardelių dažniausiai ieškota gėlių parduotuvėse, turguje. Šventinės dienos – visada darbymetis gėlininkams, tačiau verslas turi gyvuoti ištisus metus, o tai – nelengva užduotis.

(Plačiau...)

Lukšių pieninės parduotuvėje – visada švieži produktai (0)

UAB Lukšių pieninė į buvusios Jurbarko pieninės patalpas dirbti atsikraustė 2008 metais. Viena seniausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių, veikianti nuo 1939 metų, ne šiaip atsikraustė, bet investavo į pastatus bei įrangą apie 11 mln. litų.

(Plačiau...)

Jaunimo darbo centrą užplūdo mokiniai ir absolventai (0)

Jaunimo darbo centras (JDC), tik praėjusiais metais atidarytas Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriuje, kviečia užsukti jaunuolius, kurie planuoja karjerą, renkasi profesiją ar ieško darbo. Įsibėgėjus vasarai vis dar netrūksta padirbėti per atostogas norinčių moksleivių ir studentų, o darbo centro vadovė Vida Jomantienė jau planuoja užsiėmimus absolventams, kurie aktyviai registruojasi darbo biržoje.

(Plačiau...)

6P projektas moko verslumo (0)

Gegužės pabaigoje paskutiniuosius bandymus prieš įsibėgėjantį turizmo sezoną atlaikė projektas 6P. Pernai Kauno rajono vietos veiklos grupė kartu su partneriais iš Šakių  ir Jurbarko ėmėsi įdomaus projekto, pavadinto  6P  – pažink, pramogauk, pirk, pavalgyk, pernakvok panemuniuose. Idėjos iniciatoriai užsimojo sukurti naują kultūrinio turizmo maršrutą panemunių krašte.

(Plačiau...)

Kaimo turizmo sezonas prasidėjo optimistiškai (0)

Gegužės 18 d. kaimo turizmo sodyboje „Vila Bisena“ įvyko 18-ojo Lietuvos kaimo turizmo sezono atidarymo renginys, kurį organizavo Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA). Į šventę atvyko apie 150 kaimo sodybų savininkų iš visos Lietuvos. Sezono pradžią šventė ir Jurbarko rajone kaimo turizmo paslaugas siūlantys verslininkai.

(Plačiau...)

Pavasaris – geras laikas norintiems dirbti (0)

Gegužės 1 d. bedarbiais buvo 11,4 proc. darbingo amžiaus Tauragės apskrities gyventojų. Palyginus su balandžio 1 d., nedarbas apskrityje sumažėjo 0,7 proc. punkto, o Jurbarko rajone, kuriame nedarbas būna didžiausias iš visų apskrities savivaldybių – net 1 proc. punktu.

(Plačiau...)

„Neprisvilęs blynas“ – pasiteisinęs sumanymas (0)

Ryškiai geltonas autobusiukas Jurbarko autobusų stotyje ne tik traukia akį, bet praeivius vilioja ir gardžiu kvapu. „Neprisvilęs blynas“ – blyninė ant ratų, kurią pernai rudenį sumanė atidaryti jurbarkietė Zita Kelpšienė. Vos per keletą mėnesių ištikimų klientų ratą subūrusi blyninė įrodė, kad šis bandymas – kaip tik, blynai tikrai skanūs, o šiemet prieš Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną renkant gražiausią naujai registruotų įmonių pavadinimą paaiškėjo, kad ir šis neprisvilęs, todėl buvo pripažintas vienu geriausių.

(Plačiau...)

„Autorovika“ įdarbina jaunimą ir taiso eržvilkiškių mašinas (0)

Automobilių serviso paslaugas teikianti „Autorovika“ – vienintelė tokio profilio įmonė jau seniai veikianti Eržvilko seniūnijoje. Įmonė dirba stabiliai ir nuolatos plečiasi, pasiūlydama gyventojams ne tik naujų paslaugų, bet ir naujų darbo vietų. Praėjusiais metais UAB „Autorovika“ įgyvendino jau trečią Vietinių užimtumo iniciatyvų projektą ir įsteigė dar vieną darbo vietą.

(Plačiau...)

Norai dideli, fondų galimybės – mažos (0)

Kovo 26 d. rajono taryba patvirtino savivaldybės Smulkiojo verslo ir Kaimo rėmimo fondų 2015 m. sąmatas. Kaskart prabilus apie šiuos du fondus lekia kritikos strėlės – mažai pinigų, tad ir apie paramą nėra ko kalbėti. Ir Smulkiojo verslo, ir Kaimo rėmimo fondams šiemet skirta po 6 tūkst. eurų.

(Plačiau...)

Jurbarko siuvykla „Ogiseta“ rengia Europos medikus (0)

Tarp įmonių, kurios įgyvendindamos Vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektus steigia naujas darbo vietas, lyderė Jurbarke yra UAB „Ogiseta“. Pernai šioje siuvimo įmonėje įsteigtos dar dvi naujos darbo vietos, o iš viso siuvykla įdarbina šešiasdešimt mūsų krašto žmonių.

(Plačiau...)

Pristatė naują turizmo maršrutą (0)

Tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“, kuri sausio 23-25 dienomis vyko Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras bendrame stende su Kauno ir Šakių rajonų turizmo centrais pristatė naują dviejų dienų turistinį maršrutą, pavadinimu „Pažink panemunius“. Domėjomės, ką keliaudami šiuo trijų savivaldybių panemuniais nusidriekusiu maršrutu turistai pamatys ir patirs mūsų rajone.

(Plačiau...)

Padėkota naujas darbo vietas kuriančiam verslui (0)

Vasario 11 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono vadovus, politikus bei verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veikla bei kartu aptarė situacijos darbo rinkoje problemas. Didžiausias dėmesys buvo skirtas verslo įmonėms, kurios įgyvendino Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus ir priėmė naujų darbuotojų, nes rajone nemažėjant nedarbo lygiui kiekviena nauja darbo vieta ypač svarbi.

(Plačiau...)

Jaunimui – daugiau galimybių įsitvirtinti darbo rinkoje (0)

Praėjusiais metais labiausiai keitėsi jaunimo situacija darbo rinkoje: jaunų bedarbių iki 29 metų nedarbas smuktelėjo nuo 7,8 iki 5,6 proc. Lietuvos darbo biržos teigimu, geriems pokyčiams įtakos turėjo įgyvendinama Jaunimo garantijų iniciatyva bei jaunimo darbo centrų plėtra.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook