Verslo takas

Verslo takas

Mokesčių inspektoriai dairėsi turguje (0)

Griežtinama prekybos maisto produktais turguose tvarka, todėl gali būti, kad mokesčių inspektoriai vis dažniau lankysis turguose ir laikinose prekyvietėse. Jurbarke atliktas patiktrinimas parodė, kad verslui nustatytų reikalavimų laikosi anaiptol ne visi prekiautojai.

(Plačiau...)

Bendrovei gerą vardą pelno darbuotojai (0)

Akmuo - amžinybės simbolis. Akmens tašymas turi senas tradicijas. Laikas ištrina atmintį apie žmones ir net jų kartas, o kas akmenyje iškalta, ilgam išlieka. Paminklai kapinėse ilgainiui tampa kultūriniu palikimu.

(Plačiau...)

Į biržą – ne tik darbo ieškoti (0)

Siekdami išsiaiškinti darbo rinkos priemonių ir darbo biržos teikiamų paslaugų kokybę, bedarbių nuomonę apie teikiamas jiems paslaugas, sužinoti pagrindines priežastis, dėl ko bedarbiai neranda darbo, Jurbarko darbo biržos specialistai šiemet atliko dvi bedarbių apklausas.

(Plačiau...)

Iš darbo rinkos krinta vyrai (0)

Jurbarko darbo biržos duomenimis, birželio 1 d. rajone darbo neturėjo kas dešimtas darbingo amžiaus gyventojas. Vien per gegužę biržoje užsiregistravo 244 bedarbiai. Daugiau nei ketvirtadalis biržoje užsiregistravusių bedarbių gauna nedarbo draudimo išmokas.

(Plačiau...)

Ministerija kėsinasi į Verslo informacijos centro savarankiškumą (0)

Saulėlydžio komisijos siūlymas naikinti iš valstybės biudžeto finansuojamas viešąsias įstaigas kelia grėsmę Verslo informacijos centrų likimui. Nors kol kas šie centrai dar nenaikinami, Ūkio ministerijos vadovai jau planuoja būsimas reformas.

(Plačiau...)

Neįgalieji džiaugiasi galimybe turėti darbą (0)

Nelaimė ar liga žmogų visada užklumpa netikėtai. Praradęs daugiau nei pusę darbingumo žmogus dažniausiai jaučiasi visuomenei nebereikalingas. Pernai keturiems jurbarkiečiams iš naujo gyvenimo prasmę atrasti padėjo Darbo birža, skyrusi subsidijas neįgaliųjų savarankiškam užimtumui remti bei darbo vietoms neįgaliesiems steigti.

(Plačiau...)

Sunkmetis atveria kelius pokyčiams ir naujovėms (0)

Ekonomikos specialistai teigia, kad sunkmetis - ne tas laikas, kai reikia slėptis krūmuose. Vadovaudamosi šia taisykle pavasarį Jurbarko verslo informacijos centro darbuotojos nusprendė rizikuoti - nepaisydamos valdžios spaudimo taupyti, surengė tradicinę miesto šventę „Verslo dienos 2009".
Rajono biudžetui šventė nekainavo nė vieno lito, užtat verslininkai gavo neįkainojamos informacijos apie ekonomikos valdymą sunkmečiu, o miestiečiai - gerą progą smagiai praleisti laiką.

(Plačiau...)

Smalininkų TVM prisistato ir domisi verslo pasauliu (0)

Jau ne pirmą kartą „Verslo dienose" prisistato Smalininkų technologijų ir verslo mokykla - vienintelė rajone ugdymo įstaiga, kurioje įgyjamas bendrasis išsilavinimas ir profesija.

(Plačiau...)

Įmonė brangina patikimo partnerio vardą (0)

Individualioje Eriko Mačiulaičio įmonėje, kuri žinoma ir parduotuvės „Būstas" vardu, dirba įmonės įkūrėjas Erikas Mačiulaitis, jo brolis Žydrūnas - vadybininkas ir jų mama Virginija - parduotuvės vedėja. Tai gražias tradicijas turintis šeimos verslas.

(Plačiau...)

„Enona“ – profesionalios reklamos paslaugos (0)

Skirsnemunėje įsikūrusi Arūno Vaivados individuali įmonė „Enona" - vienintelė rajone profesionalios vizualinės reklamos kūrėja ir gamintoja. Savo veikla - įmonių ženklų ir reklamos kūrimu - „Enona" svariai prisideda ir prie kitų verslų plėtojimo.

(Plačiau...)

Paminklų meistrai taiko pažangiausias naujoves (1)

Įvairiais keliais sukuriamas savas verslas. Kartais tai lemia atsitiktinumas ar labai nuoseklus gyvenimo kelias. Būtent taip savo dabartį sukūrė Rimantas Židulis, vadovaujantis UAB „Akmens uola", kurioje nuolat dirba daugiau nei dvi dešimtys žmonių.

(Plačiau...)

Medinio namo privalumų įrodinėti nereikia (0)

Šiųmetinėse „Verslo dienose" tikrai neliks nepastebėtas medinis namas - jau vien dėl to, kad tai turbūt didžiausias verslo mugės eksponatas. Tai Kęstučio Smetoniaus individualios veiklos gaminys.

(Plačiau...)

Vairavimo mokykla pakeitė ne tik pavadinimą (0)

1998 metais Česlovo Blažio įkurta vairavimo mokykla „Autrida", nuo šių metų pradžios tapusi Jurbarko saugaus eismo centru, žinoma ne tik Jurbarke, bet ir kitoje Nemuno pusėje - būsimi vairuotojai seniai įvertino populiarią vairavimo mokyklą. Nuo mokyklos įkūrimo čia mokėsi ir B kategorijos vairuotojo teises įgijo daugiau nei 3000 žmonių.

(Plačiau...)

Verslo patirties įgijo užsienyje (0)

Jurbarkietis Žilvinas Židulis vos prieš metus įkūrė uždarąją akcinę bendrovę „SCAN prekyba", užsiimančią didmeniniu statybinių medžiagų pardavimu.

(Plačiau...)

Reklama mieste – paveikslėlių kratinys (0)

Jurbarko rajono savivaldybės taryba vasario 19 d. patvirtino naujas išorinės reklamos įrengimo mūsų rajone taisykles, leidimo įrengti išorinę reklamą išdavimo tvarką ir vietinės rinkliavos dydį.

(Plačiau...)

Verslo diena šurmuliuos Kauno gatvėje (1)

Kasmet balandžio pabaigoje rengiama Verslo ir miesto diena šiemet koncentruojasi tik į verslo ir amatų šventę, tačiau rajono verslininkai ir šventę pamėgę gyventojai džiaugiasi, kad išsaugosime gražią, ne vienerius metus puoselėjamą tradiciją.

(Plačiau...)

Kovą nedarbas Jurbarke dar padidėjo (0)

Atėjus pavasariui darbo ieškoti pradeda vis daugiau žmonių. Per kovo mėnesį Jurbarko darbo biržoje užsiregistravo 386 rajono gyventojai. Tai kur kas daugiau nei ankstesniais mėnesiais ir dvigubai daugiau nei praėjusių metų kovą.

(Plačiau...)

Perdirbėjai užsimojo sunaikinti Skirsnemunės kooperatyvą (2)

Nepavydėtinoje padėtyje jau kelintas mėnuo yra kooperatinė bendrovė „Panemunys". Išsigandusi pieno gamintojų kooperatyvo plėtros „Pasvalio sūrinė" nuo vasario 1 d. nutraukė su kooperatyvu sutartį ir nebeperka iš jo pieno. Kooperatyvo vadovų skundą išklausęs žemės ūkio ministras Kazimieras Starkevičius žemdirbiams patarė patiems perdirbti supirktą pieną.

(Plačiau...)

Ekonominė krizė dar neįveikė kaimo verslininkų (0)

Valstybės remiamus vietinio užimtumo iniciatyvų projektus įgyvendinantys verslininkai kasmet rajone įkuria po keletą ar net keliolika darbo vietų. Nors šias darbo vietas jie įsipareigoja išsaugoti ne trumpiau kaip trejus metus, niekas negalėjo numatyti, kad prasidės sunkmetis. Vis dėlto dauguma paramą gavusių įmonių darbuotojų atleisti nesiruošia, o kai kurios dargi įkuria papildomų darbo vietų.

(Plačiau...)

Seimo narys susirūpino ūkininkų ateitimi (0)

Kaimo reikalų komiteto narys Bronius Pauža Seime įregistravo Ūkininko ūkio įstatymo papildymo projektą. Jei jam būtų pritarta, įstatymas apsaugotų ūkininkus nuo nuskurdimo, o pablogėjus jų finansinei būklei, sudarytų žemdirbiams sąlygas tęsti savo veiklą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook