Verslo takas

Verslo takas

Iniciatyviesiems darbo vietas kurti padeda valstybė (0)

Aštuntą kartą Jurbarko darbo birža pristatė rajone įgyvendintus vietinio užimtumo iniciatyvų projektus. Pernai valstybė mūsų rajone padėjo įsteigti šešias naujas darbo vietas, o projektus įgyvendinusiems darbdaviams suteikė 240 tūkst. Lt paramą.

(Plačiau...)

Nedarbas vėl kyla kaip ant mielių (0)

Ekonominė krizė Jurbarko rajoną apima greičiau nei buvo galima tikėtis. Labiausiai ją jaučia darbo netekę žmonės. Nuo metų pradžios nedarbo lygis Jurbarko rajone padidėjo 15 proc.

(Plačiau...)

Verslo dienos tradicijas griauna miesto jubiliejus (0)

Kasmet balandžio pabaigoje vykstanti Verslo ir miesto diena šiemet gali likti renginių užribyje. Verslo informacijos centrui pasiūlyta atsisakyti tradicinio šventės scenarijaus, nes rajono biudžete esą ir taip bus nelengva rasti lėšų Jurbarko 750 metų jubiliejui paminėti. Toks savivaldybės vadovų ir darbo grupės jubiliejui rengti verdiktas kiek suglumino rajono verslo visuomenę.

(Plačiau...)

Valdžia pripažino savo klaidas (0)

Iki pat sausio pabaigos neslūgo įtampa tarp Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) ir Vyriausybės, užsimojusios pagal priimtus „naktinius" sprendimus sužlugdyti dirbančiuosius pagal verslo liudijimus.
Seimo valdančioji dauguma ir Andriaus Kubiliaus Vyriausybė buvo priversta įsiklausyti į smulkiojo verslo balsą ir pripažinti, kad priimant svarbius sprendimus būtina kalbėtis, o ne kirsti lyg kirviu. Taip galima tik priskaldyti malkų, bet ne pasiekti rezultatų, vedančių iš ekonominės krizės.
Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkei Zitai Sorokienei ir Ūkio ministrui Dainiui Kreiviui pasirašius problemų sprendimo memorandumą, vasario 3-ąją planuotas mitingas buvo atšauktas.

(Plačiau...)

„Tavo“ pieno produktai gaminami Jurbarke (6)

Prieš pusmetį atgimusi Jurbarko pieninė – viena iš didžiausių įmonių rajone, darbą joje jau gavo apie 90 jurbarkiečių. Sausio mėnesį Lietuvos darbo biržos generalinis direktorius Vidas Šlekaitis už naujų darbo vietų sukūrimą Jurbarke UAB „Lukšių pieninė" direktoriui Genadijui Butkui įteikė apdovanojimą ir padėkos raštą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook