Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Norvegų investuotojai vertina lietuvių darbą (0)

Įprastinių padejavimų, kad Jurbarko nepasiekia užsienio investicijos, kontekste išsiskiria uždaroji akcinė bendrovė „Ogiseta“. Įmonė mūsų mieste veikia nuo 2003 m., plečiasi ir įdarbina vis daugiau jurbarkiečių. Pagrindinis „Ogisetos“ investuotojas – norvegų kapitalo kompanija.

(Plačiau...)

Sėkmės receptas – žiūrėti kitaip (video, nuotraukos) (3)

Norite, kad svarbios akimirkos išliktų amžinai? Tuomet eikite pasivaikščioti į „Aukso pievą“. Po šiuo pavadinimu slepiasi meniškų jurbarkiečių pora – Auksė Vabalaitė ir Marius Bitė. Duetas jau kelerius metus teikia profesionalias fotografijos ir filmavimo paslaugas bei dalyvauja įvairiuose nekomerciniuose projektuose.

(Plačiau...)

Pienininkai įsirengs vandens gręžinį (0)

Vasario mėnesį į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją kreipėsi UAB „Lukšių pieninė“ direktorius Genadijus Butkus su prašymu bendrovei priklausančiame žemės sklype leisti įsirengti požeminio gėlo vandens gavybos gręžinį.

(Plačiau...)

Kvietimo susitvarkyti reklamai būtinus dokumentus neišgirdo (0)

Patrauklia verslo reklama Jurbarkas neišsiskiria. Greičiau priešingai – gatvėse nesunkiai galima rasti nušiurusių stendų ar net pasenusios, jau nebeveikiančių įmonių reklamos. Taip greičiausiai yra todėl, kad nemažai verslininkų nesivargina įrengdami reklamą, o juo labiau ją nukabindami.

(Plačiau...)

Autobusų stotis supriešino verslininkus ir politikus (14)

Kovo 31 d. įvykusiame savivaldybės tarybos posėdyje užsimota plačiai – svarstyti net 69 klausimai. Galima pagrįstai suabejoti, ar įmanoma kokybiškai įsigilinti į tiek svarbių temų per keletą valandų, juo labiau kad didesnių ginčų ir diskusijų sulaukė vos keletas klausimų. Vienas tokių – naujos autobusų stoties statybos investuotojų paieška.

(Plačiau...)

Padeda planuoti karjerą (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo darbo centrai (JDC) pradėjo renginių ciklą „Planuok karjerą atsakingai“, skirtą mokiniams, studentams, švietimo įstaigų vadovams ir karjeros konsultantams.

(Plačiau...)

Užstato sistema mažuosius prekybininkus įginė į kampą (0)

Vasario 24 d. Jurbarko rajono verslininkų organizacija surengė smulkiųjų prekybininkų susitikimą su institucijų, prižiūrinčių ir administruojančių Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą, atstovais. Mėnesio pradžioje startavusi užstato sistema įvarė į kampą kaimo parduotuvių savininkus, todėl jie bandė išsiaiškinti, kaip dirbti nepažeidžiant įstatymų ir teisės aktų.

(Plačiau...)

Parodos „Studijos“ lankytojams pasirinkti padėjo JDC (0)

Tarptautinėje mokslo, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“ savo stendą turėjo ir Jaunimo darbo centras (JDC), o vasario 5-ąją pusdienį jame dirbo Tauragės teritorinės darbo biržos JDC darbuotojai.

(Plačiau...)

Pokyčius darbo rinkoje lemia iniciatyvos (0)

Sausio 29 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono valdžios ir verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veiklos rezultatais ir pristatė įgyvendintus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus. 3181 – tiek asmenų, darbo biržos Jurbarko skyriaus klientų, pernai suteiktas užimtumas. Skaičius, iliustruojantis biržos veiklos rezultatus, svarbus ir mums visiems – jeigu tik pabandytume įsivaizduoti šalia savęs kelis tūkstančius nieko neveikiančių žmonių.

(Plačiau...)

Viešvilės verslininkai vaduoja seniūniją nuo bedarbių (0)

Steigiant naujas darbo vietas 2016 m. itin aktyvios buvo dvi Viešvilėje veikiančios įmonės, todėl šiame miestelyje Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius vasario 6 d. surengė Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų pristatymo renginį. Pirmiausia apsilankyta bendrovėse „Viešvė“ ir „LK Olimpus“, kurios įgyvendino projektus ir įdarbino 14 žmonių. 

(Plačiau...)

Parodoje „Adventur“ – dvaro kultūra ir gyvenimas prie Nemuno (0)

Vakar Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidėjo ir visą savaitgalį tęsis 4-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda  ADVENTUR 2016. Savo stendą parodoje įrengė ir jurbarkiečiai. Jurbarką parodos lankytojams pristatys `Turizmo ir verslo informacijos centro (JTVIC), Panemunių regioninio parko direkcijos ir Panemunės pilies atstovai.

(Plačiau...)

2015-ieji – aktyvumo ir didesnių galimybių metai (0)

Praėjusieji metai pasižymėjo ypatingu darbo rinkos aktyvumu – darbo birža savo klientams pasiūlė daugiau užimtumo galimybių, o darbdaviai – laisvų darbo vietų. Todėl sumažėjo ne tik vidutiniai Lietuvos, bet ir Jurbarko rajono nedarbo rodikliai.

(Plačiau...)

Su patikima komanda imtis verslo drąsiau (2)

Prieš pat didžiąsias metų šventes Kauno gatvės parduotuvėse dovanų ieškoję jurbarkiečiai netruko pastebėti šurmulį prie šventinėmis dekoracijomis ir nauja „STAR PIZZA“ iškaba pasidabinusio raudonų plytų mūrinuko. Šiame jaukiame pastate yra veikusi ne viena maitinimo įstaiga, tačiau verslui nepasisekus durys vėl būdavo užrakinamos, o iškabos keliaudavo į sandėlius. Šį kartą į senove dvelkiantį pastatą drąsiai įžengė naujoves mėgstantis darnus šeimyninis kolektyvas.

(Plačiau...)

Lietuvos gastronominiame žemėlapyje – ir „Medaus slėnis“ (0)

Stovyklavietė „Medaus slėnis“ Lietuvos turistinių gastronominių projektų rinkimuose užėmė septintą vietą. Dėl pripažinimo geriausiu varžėsi 16 kulinarinių projektų iš įvairių šalies vietovių. Paraiškas pagal Europos Komisijos nustatytus kriterijus vertino turizmo ekspertų komisija.

(Plačiau...)

DEŠIMTAS TEKSAS laukia norinčių dirbti ir užsidirbti (0)

Ilgai dirbantys verslininkai žino, kad įmonės darbo sėkmė labai priklauso nuo ekonominės situacijos šalyje ar net pasaulyje. Verslą skaudžiai paliečia ekonominės krizės, kurios priverčia susitraukti ir gamybą, ir prekybą, netenkama daug darbuotojų, kurie užklupus sunkumams renkasi emigraciją. Tačiau gyvenimui gerėjant atsigauna ir verslo įmonės, plečiasi gamyba, ima trūkti darbuotojų, kuriems atsiranda sąlygos gauti didesnį atlyginimą.

(Plačiau...)

Biokuro katilinės projektas juda pirmyn (0)

Pirmadienį, o kai kuriuose Jurbarko daugiabučiuose ir kiek anksčiau, radiatoriai pūstelėjo ne tik malonią šilumą, bet ir visad gyventojams nerimą keliantį klausimą – kiek už ją reikės mokėti? Juo labiau kad dar prieš gerą mėnesį AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklų likimas buvo neaiškus ne tik eiliniams piliečiams, bet ir rajono vadovams.

(Plačiau...)

Mažam verslui gyvuoti padeda nuoširdumas (0)

Jurbarke su verslais būna ir taip: įsikuria, pasireklamuoja, o netrukus, žiūrėk, – nė ženklo, kad čia ko nors būta. Bet šį kartą – susitikimas su dviem jaunomis moterimis, kurios per visą pokalbį nė karto neištarė frazės, kad mažame mieste sudėtinga daryti verslą. 

(Plačiau...)

Gėlių versle – drąsios ir kūrybingos moterys (0)

Prieš savaitę, rugsėjo 1-ąją, į gatves pabirus mokinukams miestą nudažė įvairiaspalvės gėlės, norėjosi giliau įkvėpti malonaus žiedų aromato. Retas gėlės žiedą nuskynė savo darželyje – rožių, gvazdikų, aibę kitokių gėlių ir, žinoma, kardelių dažniausiai ieškota gėlių parduotuvėse, turguje. Šventinės dienos – visada darbymetis gėlininkams, tačiau verslas turi gyvuoti ištisus metus, o tai – nelengva užduotis.

(Plačiau...)

Lukšių pieninės parduotuvėje – visada švieži produktai (0)

UAB Lukšių pieninė į buvusios Jurbarko pieninės patalpas dirbti atsikraustė 2008 metais. Viena seniausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių, veikianti nuo 1939 metų, ne šiaip atsikraustė, bet investavo į pastatus bei įrangą apie 11 mln. litų.

(Plačiau...)

Jaunimo darbo centrą užplūdo mokiniai ir absolventai (0)

Jaunimo darbo centras (JDC), tik praėjusiais metais atidarytas Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriuje, kviečia užsukti jaunuolius, kurie planuoja karjerą, renkasi profesiją ar ieško darbo. Įsibėgėjus vasarai vis dar netrūksta padirbėti per atostogas norinčių moksleivių ir studentų, o darbo centro vadovė Vida Jomantienė jau planuoja užsiėmimus absolventams, kurie aktyviai registruojasi darbo biržoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook