2012-ųjų geriausius aplankė Šlovės angelas

2012-ųjų geriausius aplankė Šlovės angelas (0)

2013-01-19

Sausio 11-osios vakarą Parodų ir koncertų salėje rinkosi rajono verslininkai – čia vyko gražią tradiciją puoselėjantis renginys, į kurį apžvelgti metų rezultatų pakviečiama verslo visuomenė.

Turizmo ir verslo informacijos centro rengiama šventė šįkart sulaukė kaip niekad daug dalyvių, tad centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė tikra, kad iniciatyva sukviesti verslininkus reikalinga ir laukiama. Pasak G. Mačiulaitienės, kartais būtina stabtelėti, kad galėtum įvertinti, sužinoti, pabendrauti. „Verslo žmonių kasdienybė įtempta, todėl malonu jų sulaukti tradiciniame vakare. Nors verslo politika šiandien lengvo gyvenimo tikrai nežada, visada yra kuo pasidžiaugti, padėkoti dirbantiems, uždirbantiems, sukuriantiems darbo vietas ir mokesčius mokantiems žmonėms“, – sakė G. Mačiulaitienė.
Renkant geriausias 2012-ųjų įmones komisija vadovavosi Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos, darbo biržos, „Sodros“ rekomendacijomis. Kandidatai geriausios įmonės nominacijai buvo renkami įvertinus sumokamus mokesčius, steigiamas darbo vietas.Tad nenuostabu, kad per metus ne kartą girdėti su perspektyviu verslu siejami įmonių pavadinimai nuskambėjo ir penktadienio vakarą. Geriausių 2012 m. rajono įmonių vardą pelnė M. Stankevičiaus firma „Manvesta“ ir UAB „Lukšių pieninė“. Rajono mero Ričardo Juškos ir savivaldybės administracijos direktoriaus Petro Vainausko įteikti apdovanojimai – dailininkės Rasos Grybaitės vitražai – simbolizuoja atkaklų darbą. Ant sėkmės rakto trimituojantis Šlovės angelas aplanko sumaniausius, darbščius, ieškančius naujovių, ne tik planuojančius, bet ir įgyvendinančius drąsius projektus.
Sveikindamas ir nominantus, ir visus į šventinį vakarą susirinkusius verslininkus rajono meras R. Juška padėkojo už darbą, gebėjimą ne tik užsidirbti patiems, bet sukurti darbo vietas daugeliui žmonių. Verslininkus pasveikino Seimo narys Bronius Pauža, linkėjęs sėkmės ir priminęs, kiek vilčių siejama su kiekviena nauja įmone. Seimo narys, atkreipęs dėmesį į pažangiai, ūkiškai dirbančias įmones, kvietė visuomenę kai kada būti atlaidesnę vertinant jų darbą. Seimo narys B. Pauža visų pirma taip kalbėjo apie UAB „Dainiai“ ir šios bendrovės vadovui Kasparui Jurevičiui įteikė padėką.
Šventės organizatoriai ir gražų vakarą praleisti kartu susirinkę verslininkai trumpino oficialias kalbas. Šiluma ir jaukumu renginį praturtino kolegų susitikimai, pokalbiai, dovanotos Rūtos Ščiogolovaitės ir Deivido Basčio dainos. Šventė pavyko, nes subūrė turinčius apie ką pasikalbėti, kuo drauge pasidžiaugti žmones.
Beje, gražiu renginiu prasidėję metai lengvo gyvenimo rajono verslui nežada. 2012-aisiais įregistruota vos viena kita nauja įmonė, dominuoja smulkusis verslas, besisukantis paslaugų, bet ne gamybos srityse. Seimo narys B. Pauža užsiminė ir apie naują mokesčių reformą. Informacijos, į ką taikosi naujoji šalies valdžia, kol kas nedaug, tačiau Seimo narys kvietė verslininkus būti aktyvius, siūlyti, diskutuoti, kol rengiamas, svarstomas įstatymas ar jo pataisos, nes projektams virtus teisės aktais ką nors keisti visada būna sunku.
Permainomis gyvena ir Jurbarko verslo informacijos centras, po reorganizacijos sujungtas su Turizmo informacijos centru. Pakeistas pavadinimas reiškia naują požiūrį į Turizmo ir verslo informacijos centro veiklą, darbo kryptis. Centro direktorė G. Mačiulaitienė planus ir darbus kiek atsargiai dėlioja prie planuojamo naujos įstaigos biudžeto. „Verslo informacijos centras biudžeto išlaikytiniu nebuvo. Lėšų veiklai gavome iš rajono biudžeto, tačiau tai buvo tik kaip medžiui šaknys – šakas auginome iš savo uždirbtų pinigų, esame aktyvūs paslaugų teikėjai, kasmet įgyvendiname po kelis projektus“, – sakė direktorė, įsitikinusi, kad svarbiausia yra būti reikalingais, kad kasdienis darbas būtų naudingas ir svarbus.

Jolita Pileckienė

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook