Geriausia įmonė gyvena gerai

Geriausia įmonė gyvena gerai (0)

2012-12-15

Sveikindama UAB „Automagas“ vadovus Kęstutį Dirdą (kairėje) ir Regimantą Žemaitaitį Jurbarko verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė priminė, kad būti geriausiais – didelis įpareigojimas.

Geriausia 2012 m. Jurbarko rajono verslininkų organizacijos įmone išrinktos uždarosios akcinės bendrovės „Automagas“ vadovai Regimantas Žemaitaitis ir Kęstutis Dirda paklausti, kaip sekasi, vienbalsiai tvirtina: gerai. Metų rodiklius vyrai vertina užsibrėžtais tikslais ir atliktu darbu. Ką planavo – padarė, dirbo daug, bet rezultatą pasiekė.

Pasak UAB „Automagas“ direktoriaus R. Žemaitaičio, garbingą apdovanojimą darbšti bendrovės komanda pirmiausia sieja su plėtra ir darbo vietų kūrimu. Autoserviso paslaugas teikiančioje bendrovėje šiuo metu dirba 24 žmonės, o įgyvendinant paslaugų plėtros projektą atidarytas dar vienas automobilių servisas Pramonės gatvėje. „Įsigijome patalpas, kuriose anksčiau dirbo „Scan prekyba“, tad turime antrą servisą, kuriame įkurdinome kėbulų remonto, automobilių geometrijos atstatymo cechą“, – pasakojo R. Žemaitaitis.
UAB „Automagas“ išplėtė ne tik automobilių remonto paslaugas, bet ėmėsi techninės pagalbos kelyje, gabena automobilius iš autoįvykių. „Automagas“ dirba ir su visomis draudimo bendrovėmis. Pasak vadovų, vienuolika metų dirbančiai bendrovei reikėjo platesnės veiklos, naujų paslaugų, kurias rinkosi analizuodami klientų poreikius.
R. Žemaitaitis ir K. Dirda drąsiai tvirtina, kad šiandien bendrovėje dirba patys geriausi automobilių dažytojai, elektrikai ir kiti šios srities specialistai. Nemažai jų kartu su „Automago“ vadovais dirba nuo pirmos įsikūrimo dienos, tad kolektyvas patikrintas ir tvirtas. „Visad supratome, kad dviese šio verslo neįsuksime, kad svarbiausi yra žmonės, kurie dirba kartu su mumis“, – sako UAB „Automagas“ direktorius R. Žemaitaitis. Vyrai tvirtina, kad niekad nedirbo „garažų“ pricipu, o ėmėsi legalaus verslo į pirmą vietą iškeldami darbo kokybę ir garantiją klientams. „Automago“ vadovų nuomone, per vienuolika darbo metų bendrovė pelnė pasitikėjimą, tad automobilių aptarnavimo sutartys pasirašytos su rajono savivaldybės administracija, policijos komisariatu, keliomis didesnėmis rajono įmonėmis. „Suprantame, kad paslaugų sritis – sunki, todėl dirbame ir mokomės, tačiau daug ką į vietas sudėlioja praktika, įgyta patirtis“, – įsitikinęs K. Dirda.
UAB „Automagas“ geriausia 2012 m. Verslininkų organizacijos įmone išrinkta iš vienuolikos pretendentų. Tauragėje lapkričio 29-ąją įteikdamas apdovanojimą UAB „Automagas“ direktoriui R. Žemaitaičiui Jurbarko rajono verslininkų organizacijos pirmininkas Gintaris Stoškus pasidžiaugė bendrovės kolektyvo veržlumu, iniciatyvomis ir darbo sėkme. Pasak G. Stoškaus, renkant geriausias metų Verslininkų organizacijos įmones antra buvo pripažinta individuali Stasio Vanago įmonė, dirbanti melioracijos ir statybos srityse, trečioje vietoje – Antano Pocevičiaus vadovaujama „Sanmonta“.
Tauragės apskrities verslininkų asociacija, kurios narė yra ir Jurarko r. verslininkų organizacija, prieš Naujuosius metus tradiciškai renka geriausias apskrities įmones. Drauge su UAB „Automagas“ apdovanotos Tauragės, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės geriausios metų įmonės. Nominacijas įsteigė Tauragės teritorinė darbo birža, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šilalės skyrius, Tauragės rajono savivaldybė, kaip ir kasmet už darnų bendradarbiavimą verslininkams padėkas skyrė Kauno kolegijos Tauragės skyrius, „TELE 2“ prizai įmones pasiekė burtų keliu, o prasmingais žodžiais geriausių rezultatų pasiekusius verslininkus pasveikino Seimo nariai Darius Petrošius ir Stasys Šedbaras, Vyriausybės atstovė Irena Ričkuvienė, Jurbarko verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, kitų rajonų verslo organizacijų atstovai.
„Nesu svečias šioje salėje. Daugelį metų buvau verslininkas, galbūt kažkada vėl grįšiu. Šiandien jau galiu palyginti kai kurias verslo ir politikos peripetijas. Versle – mažai kalbama, daug daroma. Priešingai nei politikoje, versle kiekvienas ištartas žodis, paspausta ranka reiškia labai daug. Palinkėčiau saugoti tą konkretumą“, – sveikindamas Tauragės apskrities verslininkus sakė Seimo narys D. Petrošius.
Tradiciniame renginyje susitikusių verslininkų kalbos sukosi apie darbą ir valdžios požiūrį į verslą, apie kasdienius reikalus ir politikų verslui primetamus sprendimus. Šias kalbas puikiai papildė koncertavusio Juozo Erlicko mintys – keliančios juoką iki ašarų, bet gilios ir prasmingos, paprastos ir tikros kaip kiekviena išaušusi diena, nešanti sėkmę ar dedanti nelemtą minusą. Sėkmingi verslininkai ypatingų receptų neturi – geriausiais tampama, kai nepamirštama atsakomybė, durys atveriamos idėjoms ir dirbama atsiraitojus rankoves.

Jolita Pileckienė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook