Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Sena skrynia“ atveriama dar plačiau

„Sena skrynia“ atveriama dar plačiau (0)

2018-12-15

Metus Kauno gatvėje veikusi sendaikčių ir antikvariato parduotuvė „Sena skrynia“ neseniai persikėlė į triskart erdvesnes patalpas Dariaus ir Girėno g. 72, šalia „Lietuvos pašto“. Prieš didžiąsias metų šventes išskirtinių ir vertingų dovanų čia ieško ne tik grožiui neabejingi Jurbarko gyventojai, bet ir antikvariato gerbėjai iš visos Lietuvos. 

Lankytojus pasitinkanti parduotuvės savininkė Agnė Grincevičiūtė džiaugiasi besiplečiančiu verslu, kurį vysto drauge su draugu ir jo tėvais. „Verslą pradėjome netikėtai, susižavėję užsienio antikvariato parduotuvėlėmis ir sendaikčių turgumis. Norėjome, kad ten pamatytas grožis pasiektų jurbarkiečius“, – pradžią prisimena jaunoji verslininkė.

Kol Agnė bendrauja su klientais ir rūpinasi parduotuve, kiti šeimos nariai keliauja po Vokietiją, Olandiją, Belgiją, mezga ryšius ir ieško įdomiausių daiktų. Per metus užsimezgė puikūs santykiai su antikvariato ir sendaikčių pardavėjais, kurie kokybę ir išskirtinius daiktus vertinantiems lietuviams atvėrė gausiausią asortimentą siūlančių prekyviečių duris.

„Savo klientams siūlome išskirtinius daiktus – žymiausių manufaktūrų ir gamintojų, turinčių dešimtmečių istoriją, vertinamų kolekcininkų ir antikvarų. Tačiau gražių, mielų smulkmenų čia gali rasti kiekvienas“, – patikina A. Grincevičiūtė.

„Senoje skrynioje“ akys mirga nuo prekių gausos – parduotuvės savininkė ypač didžiuojasi gausiomis porceliano ir krištolo kolekcijomis. Čia nuostabių gaminių gali rasti japoniško, kiniško, ypač vertinamo vokiškojo „Kaisers“ porceliano gaminių gerbėjai, šviesos atspindžiai žaidžia „Rosenthal“, „Boch“, „Nachtmann“ krikštolo gaminiuose. Vertinantieji Murano stiklo gaminius parduotuvėje taip pat ras ką įsigyti.

A. Grincevičiūtė klientams pasirengusi papasakoti apie žymiausių gamintojų produkciją, jų savybes.

Klientų laukia gausybė interjero detalių: žalvario, krištolo, keramikos, medžio, stiklo žvakidės, vazos, statulėlės, kolekcinės porcelianinės lėlės, pietų ir arbatos servisai, paauksuoti ir pasidabruoti stalo įrankiai, laikrodžiai, toršerai, paveikslai, žibintai. „Senoje skrynioje“ yra ir smulkesnių baldų – stalų, konsolių, lentynėlių. „Planuojame gausinti baldų asortimentą, tik galime vėl pritrūkti vietos“, – šypsosi svetinga šeimininkė.

Šiuo metu labai paklausios dirbtinės eglutės ir kalėdiniai vainikai, parduotuvėje – nemažai kitokių šventinių puošmenų. „Norintieji susikurti šventinę nuotaiką, gražiai pasipuošti namus ar šventinį stalą būtinai turėtų užsukti – drauge parinksime patį geriausią variantą kiekvieniems namams“, – kviečia A. Grincevičiūtė.

„Seną skrynią“ atrado senovinių daiktų mėgėjai iš kitų miestų – į Jurbarką jų atvyksta ne vienas, sau reikalingų daiktų parduotuvėje randa ir muziejai. Apie prekes informacijos galima rasti parduotuvės feisbuko puslapyje „Sena skrynia“, ten rengiami ir įvairūs konkursai, o prieššventiniu metu lankytojams taikomos nuolaidos: perkant prekių už 50 Eur taikoma 10 proc., o perkant už 100 Eur ir daugiau – 20 proc. nuolaida.

„Visada esame pasiruošę patarti, kalbėtis ir derėtis“, – sako A. Grincevičiūtė ir kviečia jurbarkiečius į „Seną skrynią“ pasidairyti ir į namus parsinešti šventinę nuotaiką.

Jūratė STANAITIENĖ« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook