Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trenerė: „Velnias slypi smulkmenose“

Trenerė: „Velnias slypi smulkmenose“ (8)

2019-01-15

Trenerė Laura Ramanauskienė džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių sportuoja, tačiau norėtų, kad klientai labiau įsiklausytų į patarimus.

Gruodžio 12-ąją sporto klubas „Energy Gym“ šventė trečiąjį gimtadienį. Vos tik veiklą pradėjusios įstaigos įkūrėjai Karolis ir Laura Ramanauskai tikino, kad jų tikslas – ne raumenų kalnais virstantys klientai, o sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo populiarinimas. Šiandien pora džiaugiasi, kad nemažai jurbarkiečių tokį požiūrį priima ir juo vadovaujasi.

Perprato poreikius

Per trejus darbo metus klubo trenerė L. Ramanauskienė tikina perpratusi jurbarkiečių poreikius ir požiūrį į sportą. Tačiau darbo su žmonėmis receptas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas. Moteris šypsosi, kad tenka ieškoti, kaip prieiti prie kiekvieno kliento, o radus bendrą kalbą dar ir įtikinti, kaip teisingai sportuoti.

Būtent teisingas ir sveikatą gerinantis sportas yra didžiausias iššūkis trenerei. Perkalbėti ir įpratinti žmones, kad jie pratimus atliktų taip, kaip reikia – kartais titaniškų pastangų ir užsispyrimo reikalaujanti užduotis.

Trenerė tikina, kad parodyti žmogui, jog jis kažką daro ne taip – nesudėtinga. Ypač tada, kai sportuojama ne nuosekliai, o iškart griebiamasi didžiulių svorių. Tačiau priversti, kad nepamirštų ir neignoruotų pastabų – daug sunkiau.

„Dažniausiai vyrai iškart nori griebti didelius svorius. Žinoma, jiems atrodo, kad viską daro tinkamai. Tačiau ateini, pataisai laikyseną, parodai, kaip pratimą atlikti teisingai, ir svorius tenka mažinti. Kartais net gerokai“, – šypsojosi trenerė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę leidinio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook