„Versli Lietuva“ – kuriantiesiems savo verslą

„Versli Lietuva“ – kuriantiesiems savo verslą (0)

2010-06-17

Verslo centrų asociacijos nariai apie dažniausias problemas diskutavo su Prezidente
Dalia Grybauskaite ir ūkio ministru Dainiumi Kreiviu.

Gegužės 27-28 d. Vilniuje vykęs verslo skatinimo renginys „Versli Lietuva" kvietė dalyvauti turinčiuosius idėjų ir norinčiuosius pradėti dirbti sau. Pasak Verslo informacijos centro direktorės Gaivos Mačiulaitienės, tai buvo puiki proga išgirsti vertingų patarimų iš verslo pradžios ekspertų.

Ieškantieji atsakymų į verslo pradžioje kylančius klausimus juos galėjo išgirsti iš ekonomistų, mokesčių, ES paramos ekspertų, investuotojų, psichologų, patyrusių verslininkų. „Besidomintieji verslo pradžia susiduria su tomis pačiomis problemomis - kaip pradėti verslą, iš kur gauti pinigų, kaip parengti verslo planą ar kokius mokesčius mokėti. Manau, kad renginys „Versli Lietuva" pirmiausia padėjo iniciatyviems žmonėms, sugebantiems perimti sėkmės istorijų patirtį, užmegzti naudingus ryšius, išgirsti pasiūlymus", - apie Ūkio ministerijos iniciatyvą kalbėjo G. Mačiulaitienė.
Pasak Verslo informacijos centro direktorės, „Litexpo" parodų centro salės kvietė ir verslo naujokus, ir sukančiuosius galvas apie smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą, veikė konsultaciniai punktai. G. Mačiulaitienė konferencijoje skaitė pranešimą „Verslo informacijos centrai - verslo naujokų „didieji broliai". „Kalbėjome apie Verslo centrų asociacijos sukauptą patirtį, kuo gali padėti verslui centrai, kokias paslaugas siūlome", - sakė G. Mačiulaitienė.
Verslo centrų asociacija parėmė ir iniciatyvą „Verslo kelias", į kurią verslininkai rinkosi papuoštais, savo verslą reprezentuojančiais automobiliais. „Rengdama „Verslo kelią" Ūkio ministerija siekė suburti smulkiuosius verslininkus ir parodyti, kad verslas yra gyvas. Rajonuose verslo centrai yra verslo pagalbininkai, todėl šiame įmonių parade nutarėme pristatyti ir Verslo centrų asociaciją", - pasakojo G. Mačiulaitienė.
Verslo centrų asociacijai priklausančių įstaigų darbuotojai apie aktualijas kalbėjosi su Prezidente Dalia Grybauskaite, atidariusia renginį „Versli Lietuva", ir ūkio ministru Dainiumi Kreiviu.

„Šviesos" inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook