Verslui – leidinys ir dokumentinis filmas

Verslui – leidinys ir dokumentinis filmas (0)

2010-07-19

Jurbarko rajono verslą pristatys naujas leidinys ir dokumentinis filmas, pasakosiantis apie galimybes dirbti, gyventi ir ilsėtis. Tokį projektą įgyvendina Jurbarko verslo informacijos centras, liepos 19-23 d. rengsiantis darbo grupės ir verslininkų susitikimus.

Kuriamas leidinys ir dokumentinis filmas „Jurbarko rajono ekonominė apžvalga ir investicijų vadovas" - tik dalis pagal bendrą projektą Verslo informacijos centro kartu su lenkais atliekamų darbų. Įgyvendinamas projektas „Ekonominio bendradarbiavimo skatinimas dalinantis Jurbarko rajono ir Suvalkų apskrities ekonominio vystymo patirtimi" šiemet buvo rimta paspirtis rengiant tradicinę Verslo ir miesto dieną. Projekto lėšomis Jurbarko verslo informacijos centre planuojama įrengti virtualų biurą ir jau pradėti leidybos darbai, suteiksiantys naudingos informacijos apie rajono verslo įmones.
„Informacinis leidinys apie rajono verslą, investicinę aplinką buvo išleistas tik 2003 m., tad duomenys iš esmės pasikeitę. Verslą pristatančio dokumentinio filmo iki šiol neturėjome, todėl ši mintis yra subrandinta laiko", - apie sumanymą kalbėjo Verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė.
Didžiausias dėmesys rengiant leidinį ir kuriant dokumentinį filmą bus skiriamas parodyti verslo sąlygas rajone. „Norime susitikti su įmonių vadovais ir prašome, kad jie būtų aktyvūs, pagalvotų, kaip įdomiau pristatyti savo įmonių veiklą ir kuriamą produkciją, siūlomas paslaugas", - sakė G. Mačiulaitienė.
Iniciatyvos kurti leidinį ir dokumentinį filmą ėmęsis Jurbarko verslo informacijos centro kolektyvas pasitelkė VšĮ „Konsultus" ekspertus. Investicinių Jurbarko rajono objektų sąrašą parengs rajono savivaldybės Urbanistikos ir Investicijų ir strateginio planavimo skyriai. Leidinį apipavidalins ir filmą kurs profesionali leidybos įmonė UAB „V3 studija".

Ignė ROTAUTAITĖ« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook