Žvilgsnis

Žvilgsnis

Futbolas tapo tradicija (0)

Atviroje jaunimo erdvėje (AJE) kiekvieną mėnesį vyksta jau tradicija tapusios stalo futbolo varžybos. Varžybomis siekiama, kad jaunuoliai ne tik smagiai praleistų laisvalaikį, bet ir bendrautų tarpusavyje, išmoktų dirbti, kaip komanda.

(Plačiau...)

Mokėsi fotografijos paslapčių (0)

Sausio 16 d. susirinkusieji Atviroje jaunimo erdvėje (AJE) gilinosi į fotografijos paslaptis. Užsiėmimą bendraminčiams vedė nuolatiniai erdvės lankytojai – Brigita Beržinskaitė ir Deividas Dravininkas.

(Plačiau...)

Konkursas dovanojo pripažinimą (0)

Šiais metais mes, keturi Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokiniai, nusprendėme dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro surengtame konkurse „Tautos dvasios beieškant“. Šio darbo imtis paskatino ir mums vadovavo mokytojai Margarita Baršauskienė ir Rolanas Rulevičius. Pasirinkome temą „1863 m. sukilimo atgarsiai Dubysos krašte“.

(Plačiau...)

Patyriminėje trasoje svarbu įjungti smegenis (0)

Girdžių jaunimas nenusivylė vieną lapkričio šeštadienį atvykę išbandyti naujos patyriminės trasos, įrengtos Vertimų stovyklavietėje. Šeimininkų pažadėto adrenalino ir geros nuotaikos netrūko, o su draugais įveikti iššūkius – ar gali būti kas smagiau?

(Plačiau...)

Atsisveikino su „Meno injekcija“ (0)

Kartą per metus Jurbarko kultūros centro salėje netelpa jaunimas. Už apatiją renginiams organizatorių paprastai pirštais baksnojami jaunuoliai cunamiu užgriūna „Meno injekciją“. Išimties nebuvo ir šiemet – ketvirtą kartą vykusiame renginyje pritrūko vietų žiūrovams.

(Plačiau...)

Programa „Renkuosi mokyti“ traukia jaunimą į mokyklas (0)

Praėjusį penktadienį Raudonėje susitiko į dviejų dienų mokymus atvykę programos „Renkuosi mokyti“ dalyviai – jaunieji mokytojai. Raudonės pagrindinėje mokykloje, kurioje pagal šią programą mokytojauja Ugnė Beinarytė, jie surengė pažintinį-pramoginį renginį „Pagrobtos knygos“, o savo mokymų programą tęsė Panemunės pilyje ir Veliuonoje.

(Plačiau...)

Juodaitiškiai keliavo Dzūkijos partizanų takais (0)

Niekas neleidžia geriau pažinti savo tautos praeities, kaip jos istorijos pažinimas. Pažinimas, kuris neatsiejamas veiksnys ugdymo įstaigoje, bendruomenėje ar asmeniniame gyvenime.

(Plačiau...)

Garsiojo Žano Klodo van Damo treniruotėje – „Kumitė“ sportininkai (0)

Garsus Holivudo aktorius ir kovos menų meistras Žanas Klodas van Damas (Jean Claude Van Damme) praėjusį šeštadienį surengė treniruotę 20 jaunųjų Lietuvos karatė sportininkų. Treniruotėje dalyvavo net trys Jurbarko „Kumitė“ klubo atstovai.

(Plačiau...)

Kovotojos planuose vaikino nėra (0)

Jurbarkietė Sandra Žievytė spalio viduryje Pietų Korėjos sostinėje Seule vykusiame pasaulio jaunių ir jaunimo sambo čempionate įkrėtė priešininkėms ir užlipo ant apdovanojimų pakylos. Mergina grįžo su bronzos medaliu, nusileidusi tik stipriausioms Rusijos ir Uzbekistano sportininkėms.

(Plačiau...)

„Misija Sibiras“ perduoda istoriją ateities kartoms (0)

Spalio 23 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras“ šių metų ekspedicija. Projekto dalyviai lanko lietuvių tremties vietas Sibire, o grįžę savo veiklą pristato visuomenei. Su jurbarkiečiais susitikti atvyko ekspedicijos dalyviai Andrius Bautronis ir Tadas Žirgulis.

(Plačiau...)

Laimingo aktyvaus jaunimo žinia bendraamžiams (0)

Jurbarko rajono ir Belgijos Lakdalio miesto jaunimo bendradarbiavimas sulaukė pilnametystės – 18 kartą surengta jaunimo stovykla, šiemet ji vadinosi H. A. J. P., arba – Laimingas aktyvus jaunimas. Jaunuoliai bendravo ir mokėsi vien iš kitų, o drauge nagrinėdami pasirinktą temą „Sveika gyvensena, skatinant užsiėmimus lauke ir mėgėjišką sportą“ aptarė savo kultūrų panašumus ir skirtumus.

(Plačiau...)

Ahoj! – taip sveikinomės Slovakijoje (0)

Liepos 16–26 d. Slovakijoje, aukso mieste Kremnicoje, vyko tarptautinis jaunimo mainų renginys. Kartu su Rumunijos, Vengrijos, Slovakijos jaunimu dalyvavome ir mes, lietuvės – Monika Nausėdaitė, Elzė Gražulevičiūtė, Kristina Vainauskaitė, Monika Reičiūnaitė ir grupės vadovė Laura Molčankinaitė.

(Plačiau...)

Riedlentininkai: „Kai kuriems triukams reikia metų“ (0)

Į gimtąjį Jurbarką grįžtančių studentų Vaido Mockaičio ir Pauliaus Vasiliausko bagaže būna ne tik studentams įprasti daiktai. Dažnai kartu keliauja ir jų paauglystės aistros palikimas – riedlentės. Nors ekstremalai dabar jau ant lentų su ratukais lipa rečiau, pomėgis pernelyg stiprus, kad ramiai praeitų pro šalia Imsrės įrengtą sporto aikštelę.

(Plačiau...)

Parapijos dovana jaunimui (0)

Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ liepos 14-18 dienomis organizuota vasaros stovykla džiugino Skirsnemunės jaunimą. Stovyklą finansavo VVG „Nemunas“ pagal „Jurbarko sandoros“ parengtą projektą, o su jaunimu dirbo gražus būrys savanorių.

(Plačiau...)

Viešnagės įspūdžiai sugriovė skeptišką požiūrį į kaimynus (0)

Birželio pabaigoje Jurbarko gimnazistams buvo pasiūlyta keliauti į Kaliningradą. Norinčiųjų atsirado nemažai – intrigavo pamatyti kraštą, į kurį, nors esantį pašonėje, turistiniais tikslais keliaujama labai retai. Gimnazistų ir jų mokytojų įspūdžiai iš savaitės viešnagės kaimyninėje šalyje – kuo puikiausi.

(Plačiau...)

Krepšininkė atostogas leis žvejodama (0)

Septyniolikmetės jurbarkietės Daugilės Šarauskaitės vardas vis garsiau skamba moterų krepšinio pasaulyje. Merginos lentynose rikiuojasi medaliai ir kitokie apdovanojimai iš Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų, o ji pati sulaukia pasiūlymų žaisti ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos klubuose.

(Plačiau...)

Biologinis ralis atvėrė akis į gamtą (0)

Gegužės 23-25 dienomis Lietuvos gamtos fondas pakvietė Biologinės įvairovės dieną švęsti „Visų rūšių ralyje“ Seredžiaus seniūnijoje, Margupio botaniniame draustinyje. „Rask, pažink, išsaugok!“ – skelbė renginio šūkis ir kvietė susirungti rūšių pažinimo varžybose. Buvo kviečiami ir gamtos mokslų ekspertai, ir mėgėjai – gamtos mylėtojai.

(Plačiau...)

Tarptautinį projektą užbaigėme pažintimi su Italija (0)

Paskutinę gegužės savaitę grupė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos Comenius projekto „Sveiko paauglių gyvenimo būdo svarba skirtingose Europos šalyse“ dalyvių vyko į paskutinį partnerių susitikimą Italijoje. Susitikome nedideliame miestelyje Amelijoje netoli Romos.

(Plačiau...)

Donelaičio žodis subūrė ir priminė, kuo mes turtingi (0)

Praėjusiais metais minėjome Maironį, šie metai skirti Kristijonui Donelaičiui. Didieji mūsų tautos kūrėjai – Maironis ir Donelaitis – laiko tris sudėtingus Lietuvos kultūros ir literatūros šimtmečius. Ne veltui Maironis skaitydamas pasaulinės literatūros kursą Vytauto Didžiojo universitete Donelaičio kūrybą aptardavo kartu su Lesingo, Gėtės, Šilerio. ,,Nuo Donelaičio iki Maironio...“ ,,Su Donelaičiu ir Maironiu...“ – taip galėtume apibūdinti Raudonės maironiečių ir Raudonės bendruomenės centro gegužės 23 d. surengtus K. Donelaičio skaitymus ,,Sveiks, svieteli margs!“

(Plačiau...)

Seredžius didžiuojasi nauju stadionu (0)

Gegužės 14 d. Seredžiuje atidarytas renovuotas stadionas ir jame vyko futbolo „Golo“ varžybos. Pernai rudenį pradėti atnaujinimo darbai stadioną neatpažįstamai pakeitė: įrengtos krepšinio ir kvadrato aikštelės, futbolo aikštynas, šuoliaduobė, minkšta sintetine danga padengti bėgimo takai, stadionas aptvertas tvora. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook