Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

„Misija Sibiras“ perduoda istoriją ateities kartoms (0)

Spalio 23 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras“ šių metų ekspedicija. Projekto dalyviai lanko lietuvių tremties vietas Sibire, o grįžę savo veiklą pristato visuomenei. Su jurbarkiečiais susitikti atvyko ekspedicijos dalyviai Andrius Bautronis ir Tadas Žirgulis.

(Plačiau...)

Laimingo aktyvaus jaunimo žinia bendraamžiams (0)

Jurbarko rajono ir Belgijos Lakdalio miesto jaunimo bendradarbiavimas sulaukė pilnametystės – 18 kartą surengta jaunimo stovykla, šiemet ji vadinosi H. A. J. P., arba – Laimingas aktyvus jaunimas. Jaunuoliai bendravo ir mokėsi vien iš kitų, o drauge nagrinėdami pasirinktą temą „Sveika gyvensena, skatinant užsiėmimus lauke ir mėgėjišką sportą“ aptarė savo kultūrų panašumus ir skirtumus.

(Plačiau...)

Ahoj! – taip sveikinomės Slovakijoje (0)

Liepos 16–26 d. Slovakijoje, aukso mieste Kremnicoje, vyko tarptautinis jaunimo mainų renginys. Kartu su Rumunijos, Vengrijos, Slovakijos jaunimu dalyvavome ir mes, lietuvės – Monika Nausėdaitė, Elzė Gražulevičiūtė, Kristina Vainauskaitė, Monika Reičiūnaitė ir grupės vadovė Laura Molčankinaitė.

(Plačiau...)

Riedlentininkai: „Kai kuriems triukams reikia metų“ (0)

Į gimtąjį Jurbarką grįžtančių studentų Vaido Mockaičio ir Pauliaus Vasiliausko bagaže būna ne tik studentams įprasti daiktai. Dažnai kartu keliauja ir jų paauglystės aistros palikimas – riedlentės. Nors ekstremalai dabar jau ant lentų su ratukais lipa rečiau, pomėgis pernelyg stiprus, kad ramiai praeitų pro šalia Imsrės įrengtą sporto aikštelę.

(Plačiau...)

Parapijos dovana jaunimui (0)

Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ liepos 14-18 dienomis organizuota vasaros stovykla džiugino Skirsnemunės jaunimą. Stovyklą finansavo VVG „Nemunas“ pagal „Jurbarko sandoros“ parengtą projektą, o su jaunimu dirbo gražus būrys savanorių.

(Plačiau...)

Viešnagės įspūdžiai sugriovė skeptišką požiūrį į kaimynus (0)

Birželio pabaigoje Jurbarko gimnazistams buvo pasiūlyta keliauti į Kaliningradą. Norinčiųjų atsirado nemažai – intrigavo pamatyti kraštą, į kurį, nors esantį pašonėje, turistiniais tikslais keliaujama labai retai. Gimnazistų ir jų mokytojų įspūdžiai iš savaitės viešnagės kaimyninėje šalyje – kuo puikiausi.

(Plačiau...)

Krepšininkė atostogas leis žvejodama (0)

Septyniolikmetės jurbarkietės Daugilės Šarauskaitės vardas vis garsiau skamba moterų krepšinio pasaulyje. Merginos lentynose rikiuojasi medaliai ir kitokie apdovanojimai iš Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų, o ji pati sulaukia pasiūlymų žaisti ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei Amerikos klubuose.

(Plačiau...)

Biologinis ralis atvėrė akis į gamtą (0)

Gegužės 23-25 dienomis Lietuvos gamtos fondas pakvietė Biologinės įvairovės dieną švęsti „Visų rūšių ralyje“ Seredžiaus seniūnijoje, Margupio botaniniame draustinyje. „Rask, pažink, išsaugok!“ – skelbė renginio šūkis ir kvietė susirungti rūšių pažinimo varžybose. Buvo kviečiami ir gamtos mokslų ekspertai, ir mėgėjai – gamtos mylėtojai.

(Plačiau...)

Tarptautinį projektą užbaigėme pažintimi su Italija (0)

Paskutinę gegužės savaitę grupė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos Comenius projekto „Sveiko paauglių gyvenimo būdo svarba skirtingose Europos šalyse“ dalyvių vyko į paskutinį partnerių susitikimą Italijoje. Susitikome nedideliame miestelyje Amelijoje netoli Romos.

(Plačiau...)

Donelaičio žodis subūrė ir priminė, kuo mes turtingi (0)

Praėjusiais metais minėjome Maironį, šie metai skirti Kristijonui Donelaičiui. Didieji mūsų tautos kūrėjai – Maironis ir Donelaitis – laiko tris sudėtingus Lietuvos kultūros ir literatūros šimtmečius. Ne veltui Maironis skaitydamas pasaulinės literatūros kursą Vytauto Didžiojo universitete Donelaičio kūrybą aptardavo kartu su Lesingo, Gėtės, Šilerio. ,,Nuo Donelaičio iki Maironio...“ ,,Su Donelaičiu ir Maironiu...“ – taip galėtume apibūdinti Raudonės maironiečių ir Raudonės bendruomenės centro gegužės 23 d. surengtus K. Donelaičio skaitymus ,,Sveiks, svieteli margs!“

(Plačiau...)

Seredžius didžiuojasi nauju stadionu (0)

Gegužės 14 d. Seredžiuje atidarytas renovuotas stadionas ir jame vyko futbolo „Golo“ varžybos. Pernai rudenį pradėti atnaujinimo darbai stadioną neatpažįstamai pakeitė: įrengtos krepšinio ir kvadrato aikštelės, futbolo aikštynas, šuoliaduobė, minkšta sintetine danga padengti bėgimo takai, stadionas aptvertas tvora. 

(Plačiau...)

Varžėsi jaunieji vairuotojai (0)

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos, organizuojamos Švietimo ir mokslo ministerijos, šiemet vyko Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje ir pirmą vietą laimėjo šios mokyklos komanda.

(Plačiau...)

Raminta neria į kultūrą (0)

Šiemet respublikiniame jaunųjų filologų konkurse gerą komisijos įvertinimą pelnė Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientės Ramintos Grybaitės kūryba: mergina gavo net du II vietos diplomus – už poeziją ir publicistiką.

(Plačiau...)

„Vaivorykštės“ oro linijomis – į jaunimo teatrų fiestą (0)

Gegužės viduryje Jurbarke vykusios tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės, o paprasčiau sakant – „Vaivorykštės“ festivalis jaunatviško šurmulio pripildė visą kultūros centrą – buvo suvaidinta dvidešimt spektaklių, o nesurežisuota ir nesurepetuota improvizacija truko kone dvi paras be sustojimo.

(Plačiau...)

Kinija pribloškė prabanga (2)

Jurbarkietis Artūras Zikis devynis mėnesius praleido Kinijoje dirbdamas modeliu. Iš tolimos ir egzotiškos šalies vaikinas parsivežė itin ryškių ir spalvingų prisiminimų. Tačiau ar vėl norėtų sugrįžti į Kiniją – nežino. A. Zikį kol kas labiau vilioja gyvenimas gimtajame mieste ir galimybė profesionaliai sportuoti.

(Plačiau...)

Nepamiršome rašytojo – visų vaikystės draugo (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko konferencija „Paleisiu aš strėlą in savąją širdį“, skirta kraštiečio rašytojo Petro Cvirkos 105-osioms gimimo metinėms. Konferenciją inicijavo lietuvių kalbos mokytojos Renata Matuzienė ir Jovita Mišeikienė, o joje dalyvavo ir kitų rajono mokyklų lituanistai bei jų mokiniai.

(Plačiau...)

Diena kitaip: mokykloje tryško kūrybos džiaugsmas (0)

Balandžio 10 d. Viešvilės pagrindinė mokykla prisidėjo prie respublikinės jaunimo iniciatyvos ir organizavo netradicinę ugdomąją veiklą „Diena kitaip“. Mokykloje įsikūrė devynios kūrybinės ir aktyvaus judėjimo erdvės.

(Plačiau...)

Lai gerumas suvienija pasaulį (0)

Prieš atostogas mūsų gimnazijoje vyko didžiulis renginys – labdaros popietė-koncertas „Lai gerumas suvienija pasaulį“, kuri šiais mokslo metais buvo skirta kūrybinių dirbtuvių, įrengtų įgyvendinant vietos veiklos projektą „Kūrybinių dirbtuvių įrengimas Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje“, interjero pagražinimui.

(Plačiau...)

Atvira jaunimo erdvė po vienu stogu buria bendraminčius (0)

Ilgus metus tik jaunimo svajone buvusi erdvė, kurioje galėtų leisti laisvalaikį, tapo realybe. Balandžio 11 d. oficialiai atidarytas centras „Atvira jaunimo erdvė“. Kauno g. 36 name buvusios vaikų bibliotekos patalpos nuo šiol skirtos jaunimui – čia galima susirinkti, dalytis idėjomis, rengti įvairius projektus ir tiesiog smagiai pasibūti.

(Plačiau...)

Suvaldžius pyktį pražysta šypsenos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokykla šiemet ir vėl prisijungė prie Lietuvoje jau penktą kartą skelbiamos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“. Galima būtų sakyti, kad savaitės per mažai, kad ji įsisenėjusių problemų neišspręs. Savaitė yra tik dėmesio atkreipimas įvairiomis veiklomis, akcijomis bei diskusijomis į problemas ir noras užkirsti joms kelią. O veiklų buvo nemažai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook