Žvilgsnis

Žvilgsnis

Varžėsi jaunieji vairuotojai (0)

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos, organizuojamos Švietimo ir mokslo ministerijos, šiemet vyko Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje ir pirmą vietą laimėjo šios mokyklos komanda.

(Plačiau...)

Raminta neria į kultūrą (0)

Šiemet respublikiniame jaunųjų filologų konkurse gerą komisijos įvertinimą pelnė Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientės Ramintos Grybaitės kūryba: mergina gavo net du II vietos diplomus – už poeziją ir publicistiką.

(Plačiau...)

„Vaivorykštės“ oro linijomis – į jaunimo teatrų fiestą (0)

Gegužės viduryje Jurbarke vykusios tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės, o paprasčiau sakant – „Vaivorykštės“ festivalis jaunatviško šurmulio pripildė visą kultūros centrą – buvo suvaidinta dvidešimt spektaklių, o nesurežisuota ir nesurepetuota improvizacija truko kone dvi paras be sustojimo.

(Plačiau...)

Kinija pribloškė prabanga (2)

Jurbarkietis Artūras Zikis devynis mėnesius praleido Kinijoje dirbdamas modeliu. Iš tolimos ir egzotiškos šalies vaikinas parsivežė itin ryškių ir spalvingų prisiminimų. Tačiau ar vėl norėtų sugrįžti į Kiniją – nežino. A. Zikį kol kas labiau vilioja gyvenimas gimtajame mieste ir galimybė profesionaliai sportuoti.

(Plačiau...)

Nepamiršome rašytojo – visų vaikystės draugo (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko konferencija „Paleisiu aš strėlą in savąją širdį“, skirta kraštiečio rašytojo Petro Cvirkos 105-osioms gimimo metinėms. Konferenciją inicijavo lietuvių kalbos mokytojos Renata Matuzienė ir Jovita Mišeikienė, o joje dalyvavo ir kitų rajono mokyklų lituanistai bei jų mokiniai.

(Plačiau...)

Diena kitaip: mokykloje tryško kūrybos džiaugsmas (0)

Balandžio 10 d. Viešvilės pagrindinė mokykla prisidėjo prie respublikinės jaunimo iniciatyvos ir organizavo netradicinę ugdomąją veiklą „Diena kitaip“. Mokykloje įsikūrė devynios kūrybinės ir aktyvaus judėjimo erdvės.

(Plačiau...)

Lai gerumas suvienija pasaulį (0)

Prieš atostogas mūsų gimnazijoje vyko didžiulis renginys – labdaros popietė-koncertas „Lai gerumas suvienija pasaulį“, kuri šiais mokslo metais buvo skirta kūrybinių dirbtuvių, įrengtų įgyvendinant vietos veiklos projektą „Kūrybinių dirbtuvių įrengimas Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje“, interjero pagražinimui.

(Plačiau...)

Atvira jaunimo erdvė po vienu stogu buria bendraminčius (0)

Ilgus metus tik jaunimo svajone buvusi erdvė, kurioje galėtų leisti laisvalaikį, tapo realybe. Balandžio 11 d. oficialiai atidarytas centras „Atvira jaunimo erdvė“. Kauno g. 36 name buvusios vaikų bibliotekos patalpos nuo šiol skirtos jaunimui – čia galima susirinkti, dalytis idėjomis, rengti įvairius projektus ir tiesiog smagiai pasibūti.

(Plačiau...)

Suvaldžius pyktį pražysta šypsenos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokykla šiemet ir vėl prisijungė prie Lietuvoje jau penktą kartą skelbiamos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“. Galima būtų sakyti, kad savaitės per mažai, kad ji įsisenėjusių problemų neišspręs. Savaitė yra tik dėmesio atkreipimas įvairiomis veiklomis, akcijomis bei diskusijomis į problemas ir noras užkirsti joms kelią. O veiklų buvo nemažai.

(Plačiau...)

Verslo mugės sidabras – Smalininkų TVM komandai (0)

Balandžio 26-27 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė „KAUNAS 2014“. Tai 18-oji mugė Lietuvoje, apibendrinanti VPMF tinklo 20-ties metų patirtį. Jau keletą metų mugėse dalyvauja ir savo veiklą pristato ir Smalininkų TVM verslo praktinio mokymo firma „Aitvaras“.

(Plačiau...)

Muzikinė dovana pirmajai mokyklai (0)

Kovo 20 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje surengtą Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos atlikėjų koncertą galima vadinti buvusių mokinių sugrįžimu, dovana savo pirmiesiems muzikos mokytojams ir dabartiniams jų mokiniams.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ kalba apie meilę ir apie žiūrovus (0)

„Vaivorykštė“ vėl padarė jaunimui šventę – taip rašome po kiekvienos teatro premjeros. Bet kad taip ir yra – kitaip parašyti neišeina. Du spektakliai per dieną pilnutėlėje Jurbarko kultūros centro didžiojoje salėje – to galėtų pavydėti ir profesionalūs teatrai, o režisierė Birutė Šneiderienė džiaugiasi kad „Vaivorykštė“ turi puikių žiūrovų.

(Plačiau...)

Dovana geriausiems eržvilkiškiams (0)

Būrys Eržvilko gimnazijos mokinių vyko į Kauno technologijos universiteto Fizikos ir fundementaliųjų mokslų fakultetą. Žymūs šalies mokslininkai ir patyrę pedagogai čia atlieka mokslo tiriamuosius darbus ir gimnazistus supažindino su mikroskopų istorija, sandara ir panaudojimu.

(Plačiau...)

Dešimtokas Tadas: „Negerai būti knygų žiurke“ (0)

Su Tadu Karanausku, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos dešimtoku, sutarėm susitikti penktadienį po pamokų – vasario 14-ą, Valentino dieną. „Nesvarbi man ta diena. Neturiu Valentinos“, – šypsodamasis sakė dešimtokas. Svarbiausią Tadui šiais mokslo metais įvykį vakar rodė per LRT televiziją – tai „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ dešimtokų finalas.

(Plačiau...)

Šimtadienis stipriau įsiūbuoja abiturientų planus (papildysime nuotraukomis) (0)

Penktadienį maždaug 230 Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientų šventė šimtadienį. Prie jų prisijungė ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Eržvilko gimnazijų moksleiviai. Veliuonoje šiemet mokyklą baigia 36 gimnazistai, Eržvilke – 51. Iki egzaminų likus simbolinėms šimtui dienų Jurbarko gimnazistai tikina, kad dauguma jų bandys stoti į aukštąsias mokyklas. Tačiau jaunimas pripažįsta, kad kai kurie iškart, o kiti, jei nepavyks įsitvirtinti Lietuvoje, laimės ieškoti trauks į kitas šalis.

(Plačiau...)

„Gerumo rankos“ – kad gyventum ne tik sau (0)

Pilnutėlis didelis autobusas kauniškių vaikų vieną sausio šeštadienį atvažiavo į Smalininkus – bet tai nebuvo paprasta ekskursija, o akcija „Gerumo rankos aplink Lietuvą“. Ją savo globojamiems dienos centrų vaikams sugalvojo viešoji įstaiga „Gerumo rankos“, tarp kurios steigėjų yra ir du jaunuoliai iš Smalininkų.

(Plačiau...)

Draugystę stiprina bendri koncertai (0)

Draugus dažniausiai suveda klasė ir bendri pomėgiai. Muzikos besimokantys Benas Petraitis, Simonas Mačėnas ir Mykolas Gylys įsitikino, kad draugų susirasti galima ir koncertuose, grojant kartu su kitų mokyklų mokiniais.

(Plačiau...)

„Vėjūkas“ atsisveikino, noras muzikuoti pasilieka (0)

Sausio 17-ąją Jurbarko viešosios bibliotekos salėje akustinės muzikos grupė „Vėjūkas“ surengė atsisveikinimo koncertą. Grupė skirstosi, nes dalis jos narių pavasarį baigs mokyklą ir išvažiuos studijuoti. Kartu nebegros, bet niekur nedingo noras ir sugebėjimas muzikos garsais išreikšti savo mintis ir jausmus – tai, ko juos mokė vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Dalijasi daiktais ir šypsenomis (0)

Viešvilės vaikų globos namuose nušurmuliavo Kalėdinės akcijos „Gera dalintis“ šeimynų turgeliai. Šio socialinio projekto iniciatoriai – „Nykštukų“ šeimynos auklėtoja Audronė Liaudaitienė ir vyriausiasis „nykštukas“ – savanoris Ernestas Lužeckas.

(Plačiau...)

Fotosesija – už ekologišką idėją (0)

Dar ankstyvą rudenį Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija gavo kvietimą dalyvauti nacionaliniame moksleivių konkurse „Ekomokykla“. Šio darbo su dideliu entuziazmu ėmėsi IG klasės mokiniai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook