Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Verslo idėjos gimsta mokykloje (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje surengtoje Verslo savaitėje renginių netrūko: į konferenciją rinkosi ekonomikos mokytojai, o kalėdinė mugė kvietė visus norinčius ir galinčius parduoti ir pirkti. Gruodžio 12-ąją vykęs konkursas „Verslauk“ įrodė, kad mokyklose gimsta netikėčiausių verslo idėjų, o jų įgyvendinimas prasideda irgi mokykloje.

(Plačiau...)

Europai pristatėme mokyklos sportininkus (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokykla jau trečią kartą dalyvauja tarptautiniame Comenius daugiašalių mokyklų partnerysčių projekte. Šįkart projektas vadinasi ,,Sveiko paauglių gyvenimo būdo svarba skirtingose Europos šalyse“. Dalyvauja dešimt mokyklų iš Vokietijos, Lenkijos, Estijos, Turkijos, Rumunijos, Ispanijos, Italijos, Vengrijos ir Lietuvos.

(Plačiau...)

Gimnazistams patiko moliūgų sriuba (0)

Antri metai iš eilės Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje paminėta Europos sveikos mitybos diena. Šiemet gimnazistai mokyklos valgykloje virė moliūgų sriubą ir ja vaišino savo draugus ir mokytojus.

(Plačiau...)

Radome raktą į mokyklos muziejų (0)

Veliuonos mokiniai puoselėdami etnokultūrines krašto tradicijas 2002, 2008 ir 2011 metais kartu su mokytojais, miestelio bendruomene, tėvais sukūrė ir parodė XIX a. vestuvių inscenizacijas pagal Antano Juškos „Svotbinę rėdą“. Vaidinimai vyko Veliuonos krašto muziejuje, dvare, „vinčiaus“ scena suvaidinta bažnyčioje.

(Plačiau...)

Menininkų pamokos – kultūros impulsai mokykloje (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje lankėsi ir pamokas vyresniųjų klasių mokiniams vedė žinomi Lietuvos menininkai. Galimybę susitikti su žymiais kūrėjais mokyklai suteikė Lietuvos meno kūrėjų asociacijos kartu su partneriais vykdomas projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“.

(Plačiau...)

Pamatėme, ko neregėję, sužinojome, ko negirdėję (0)

Kiekvienų mokslo metų pradžioje ir pabaigoje Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokiniai vyksta į ekskursijas po Lietuvą. Pavasarį viešėjome Zarasų krašte, o sulaukę rudenio patraukėme į priešingą pusę – į Klaipėdos kraštą.

(Plačiau...)

Stiprino draugystės pamatus (0)

Tradiciškai kiekvieną rudenį Tauragės krašto skautai renkasi į sueigą vis kitoje mokykloje. Tokių sueigų tikslas – ugdyti atsakomybę, lavinti sugebėjimą bendradarbiauti, turiningai leisti laiką kartu, rasti bendraminčių.

(Plačiau...)

Paminėjo poetą ir jo kūrybą (0)

Spalio 25-ąją  Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai rinkosi į mokyklos pramogų salę paminėti poeto ir kunigo Jono Mačiulio-Maironio 150-ųjų gimimo metinių.

(Plačiau...)

Miestą užplūdo laimėti trokštantis jaunimas (0)

Jurbarko dekanato jaunimo dienos Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje spalio 13-ąją vyko su eilute iš Mato evangelijos „Ką turiu daryti, kad laimėčiau..? Loterijos čia nebuvo, ir ne apie tokį laimėjimą svajojo čia susirinkusių kone pusantro šimto jaunuolių.

(Plačiau...)

Savivalda ateina iš „Už kampo“ (0)

Mokinių savivalda Girdžių pagrindinėje mokykloje – ne popierinė, o reali. Mokiniai valdo mokyklą – ne per drąsu būtų taip teigti, nes svarbiausius klausimus sprendžia mokinių taryba.

(Plačiau...)

Niūrios sodeikiečių kėdutės suskambo spalvomis (0)

Rugsėjo 13 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje surengta akcija „Skambančios kėdutės“. Jai pasibaigus mokyklos orkestro „Sodeikietis“ repeticijų klasės kėdės „suskambo“ spalvingais Dailės skyriaus mokinių piešiniais.

(Plačiau...)

Planas: ieškoma būdų spręsti jaunimo problemas (0)

Rugsėjo 17 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijoje pristatytas Jaunimo problemų sprendimo 2013-2018 m. plano projektas. Renginyje dalyvavo problemų sprendimu suinteresuotų ir planą vykdysiančių institucijų atstovai.

(Plačiau...)

Radęs bendrą kalbą, tampi jaunimo vadovu (0)

Mūsų rajono ir belgų jaunimo stovykloje, kuri šiemet vyko ežerų krašte Molėtuose, vadovėmis dirbo pačios dar neseniai buvusios tik stovyklautojos Lina Grinevičiūtė ir Monika Solovjovaitė. Susitikome, kad papasakotų apie stovyklą, bet pokalbis išėjo kur kas įdomesnis: su keletu provokacinių klausimėlių apie jaunimą, kuriuos merginos įtikinamai atrėmė. Iš tiesų, kodėl gi nevertinti jaunimo pagal geriausius, o ne pagal vieną kitą, kuris, anot merginų, prasikiša ir gadina visą reikalą.

(Plačiau...)

Įsisukę muzikinėje karuselėje (0)

Vadžgiryje gyvenantys sesė ir brolis Ieva ir Almantas Tamošaičiai nuo vaikystės pažino ir pamėgo folklorą – muziką, kuri retai teskamba radijo stotyse, ir šokius, kurie nešokami jaunimo vakarėliuose. Tačiau tik tie, kas nepažįsta lietuvių liaudies tradicijų, galėtų teigti, kad jos pasenę ir neįdomios. Ieva ir Almantas mano kitaip ir žino, kad liaudiško šokio sūkuryje smagu suktis net ir nedalyvaujantiems folkloro kolektyvuose, svarbu, kad kas įsuktų.

(Plačiau...)

Dainininkui Tomui šokiai – magija su meilės kvapu (0)

Rugpjūčio 26-ąją startuojančiame LNK televizijos projekte „Kviečiu šokti“ kartu su partnere Nerile Senulyte išvysime šokantį jurbarkietį Tomą Eigertą. Grupės „Pikaso“ vokalistas prisipažįsta visada norėjęs išmokti šokti ir labai tikisi, kad jų poros pasirodymai jurbarkiečiams patiks.

(Plačiau...)

Gimnazistai pamėgo šokius (2)

Nedidelėje Eržvilko gimnazijoje susibūrę net du dideli vyresniųjų klasių mokinių šokių kolektyvai – mišrus ir merginų. Panašu, kad lietuvių tautinius šokius šoka visi Eržvilko gimnazistai.

(Plačiau...)

Prisijaukinom lietų ir vėją (0)

Kai klasės ištuštėjo, vadovėliai sugulė bibliotekose, kai matematikos uždaviniai ir lietuvių kalbos kirčiai lyg migla saulei kylant garavo iš  pavargusių galvų, būtent tada, birželio pabaigoje, Medaus slėnis sudūzgė lyg bičių avilys. Tai nebuvo palankus metas nei medunešiui, nei stovyklavimui, tačiau į stovyklą rinkosi Tauragės krašto skautai, apsiginklavę lietpalčiais ir guminiais batais, tėvelių padrąsinti, kad blogo oro skautavimui nėra.

(Plačiau...)

Belvederio dvaro žavesys ir skurdas (2)

Paraginta lietuvių kalbos mokytojos Vilijos Bartusevičienės, nusprendžiau pasidomėti Belvederio dvaro praeitimi. Aš dažnai lankydavausi Seredžiaus apylinkėse, kadangi netoliese gyvena mano prosenelė, tad buvo labai įdomu sužinoti daugiau apie šio krašto istoriją ir Belvederio dvarą.

(Plačiau...)

Kad būtų įdomu, reikia pačiam rodyti iniciatyvą (0)

Nė vienas mokinys nepaneigtų, kad vasara bėga per greitai, o kartu tirpsta ir atostogų dienelės, tuoj vėl reikės sėsti į mokyklos suolą. Bet ir atostogaudami juk ne kartą prisimenat mokyklą, ir su draugais apie ją pakalbat?
Prie žuvitakio, gražiausioje Viešvilės vietoje, su Gintarė Stanevičiūte irgi kalbėjomės ne tik apie atostogas, bet ir apie mokyklą.

(Plačiau...)

Smalininkiečių kiemelis išsiskyrė meniškumu (0)

Birželio 15 d. Dauguose, Alytaus rajone, vykusioje šalies profesinių mokyklų šventėje „Žemės vaikai“ Smalininkų technologijų ir verslo mokykos kiemelin svečius užsukti viliojo ne tik itin meniškas jo apipavidalinimas, bet ir natūralumu bei paprastumu išsiskyrusios  netikėtos vaišės.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook