Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Naktiniame žygyje (0)

Sausio 14-osios naktį Juodaičių pagrindinės mokyklos septynių merginų komanda, lydima kūno kultūros mokytojos Loretos Atkačiūnienės, dalyvavome vienuoliktą kartą Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių rinktinės organizuotame naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilimo dalyvių keliais“.

(Plačiau...)

Devintokas Deividas galvoja apie ateitį (0)

Devintokas Deividas Vaitkevičius – vienas aktyviausių Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinių, o jo popamokinė veikla išeina ir tolokai už mokyklos ribų. Tačiau visi laisvalaikio pomėgiai ir užsiėmimai – tik antroje vietoje. Pirmoje – pamokos, nes, pasak vaikino, mokykloje kuri ateitį, todėl reikia stengtis.

(Plačiau...)

Viešvilėje įsisuko „Vėjas“ (0)

Viešvilės jaunimas mėgsta šokti, todėl jau dešimtmetį Viešvilės pagrindinėje mokykloje gyvuoja šiuolaikinių šokių kolektyvas „Vėjas“. Šokėjai vis keičiasi, įnešdami į kolektyvą naujų vėjų, bet visada ir visus tinkama linkme nukreipia vadovė Rasa Augustienė.

(Plačiau...)

Jaunimo atostogas planuoja LIONS klubas (0)

Nors vasara dar tolokai, LIONS klubai visame pasaulyje jau rūpinasi jaunimo atostogomis. Galimybę išvykti  į tarptautines stovyklas turi ir Jurbarko jaunimas – pernai šeši Danijoje stovyklavę jaunuoliai šias atostogas vadina puikiausiu laiku. Jurbarko LIONS klubas kviečia jaunimą teikti paraiškas 2012 m. vasaros stovykloms.

(Plačiau...)

Jaunieji intelektualai mokosi ne tik iš vadovėlių (0)

Gruodžio 22 d. iškilmingame renginyje rajono savivaldybės salėje paskelbti ir apdovanoti jaunieji intelektualai – pirmą kartą surengto mokinių konkurso „2011 m. jaunasis Jurbarko rajono intelektualas“ nugalėtojai. Jaunojo intelektualo vardu ir specialiu medaliu pasipuošė jurbarkietis gimnazistas Vainius Stalgys.

(Plačiau...)

Pamėgti matematiką per savaitę (0)

Ji sunki, neišvaizdi, sausa, ir išvis kam ji reikalinga – turbūt esate girdėję tokių „komplimentų“ matematikai, dalykui, kuris retai būna mokinių mėgstamiausias. Bet viešviliečiai po mokykloje vykusios Matematikos savaitės šį mokslą, vadinamą mokslų karaliene, vertina visai kitaip.

(Plačiau...)

Aukcione – mokinių darbai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje mokinių parlamento suorganizuota labdaros popietė-koncertas „Tau sparnai, kaip paukščiui duoti“ buvo jau šeštasis, o lėšos šiemet buvo renkamos mokinių rūbų spintelėms įsigyti.

(Plačiau...)

Šimkaičiuose svečiavosi kariai (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Lietuvos kariuomenės dieną paminėjo kartu su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono kariais. Į mokyklą atvyko ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistas Darius Stanaitis, vyr. eiliniai kariai Sangedas Liorančas ir Vigandas Šimutis ir eiliniai kariai Evaldas Kairys ir Tomas Petrikauskas.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai dairėsi Dzūkijoje (0)

Spalio 6-osios rytą Eržvilko gimnazijos ir Varlaukio Juozapo Gudavičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai leidosi į 2 dienų kelionę po Dzūkiją. Ši kelionė – tai dalis projekto „Pažink save ir savo kraštą-4“. Prieš tai vykusioje konferencijoje pristatėme pranešimus apie lankytinas regiono vietas bei sudarėme kelionės maršrutą.

(Plačiau...)

Mergina su fotoaparatu visur suspėja (1)

Jaunimo kūrybos vakaras, lapkričio 18-ąją vykęs Jurbarko kultūros centre, šįmet pakeitė ne tik pavadinimą – „Meno injekcijoje“ vyko ne tik pasirodymai scenoje, bet surengtos ir dvi parodos. Viena jų – „Akimirkos ultragarsu“ – Akvilės Petraitytės fotografijų paroda. Šeštus metus fotografuojanti ir apie parodą jau seniai svajojusi mergina šią rengė skubiai ir spontaniškai, bet neabejoja, kad ateityje driokstels ir kita, kur kas didesne, paroda.

(Plačiau...)

TV studijoje – išmintis ir pokštai (0)

Kai telefonu išgirdau klausimą „Kaip manai, kodėl tau vėl skambiname?“, supratau, jog patekau į Lietuvos televizijos laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”. Lapkričio 15-ąją kartu su chemijos mokytoja Daiva Jokimiene ir gausia palaikymo komanda vykau į devintokų pusfinalio filmavimą.

(Plačiau...)

Ko po premjeros šokinėjo naujojo teatro aktoriai (0)

Jauniausias Jurbarke teatras – Konstantino Glinskio teatro jaunimo ir vaikų studija debiutavo spektakliu „Viens, du, trys“. Pirmasis pasirodymas neprisvilo. O ir kodėl turėtų? Vaidinti studijos jaunimui smagu, o žiūrovų salė lapkričio 16-osios vakare buvo pilnutėlė.

(Plačiau...)

Rezultatus skaičiuojam rudenį (0)

Šių metų Lietuvos Vaikų kūrybos ir iniciatyvos fondo (VKIF) konkursai „Tavo žvilgsnis“ ir „Kalbų kengūra“ Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokiniams buvo itin sėkmingi.

(Plačiau...)

Važiavome į Rokiškį (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokiniai apsipratę su naujais mokslais laukėme rudeninės ekskursijos. Ilgai laukti neteko – mūsų mokytojai spalio pradžioje surengė edukacinę kelionę į Rokiškį.

(Plačiau...)

Įdomiai apie kalbas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje vykusiame renginyje „Kalbos – langas į pasaulį“ mokiniai stebino savo darbais. Kad ir kokios įdomios būtų kitų šalių kalbos ir būtina jų mokytis, tačiau labiausiai gerbti ir mylėti turime savąją – lietuvių kalbą.

(Plačiau...)

„Plunksnelė“ raito šimkaitiškių mintis (0)

Pradedame pažintį su mokyklų laikraščiais. Jie leidžiami kone kiekvienoje rajono mokykloje, o jaunieji korespondentai neretai yra ir mūsų „Žvilgsnio“ bendradarbiai. Tad kas jie ir apie ką rašo savo spaudoje? Šiandien pristatome Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos „Plunksnelę“.

(Plačiau...)

Madride – kartu su pasaulio jaunimu (0)

Jau daugiau kaip mėnesį gyvenu Danijoje, studijuoju universitete pagal studentų mainų programą. Išvykau iškart po kelionės į Ispaniją, kur dalyvavau Pasaulio jaunimo dienose. Madridas paliko neišdildomų įspūdžių, kuriais noriu pasidalyti su „Žvilgsnio“ skaitytojais.

(Plačiau...)

„Piliečio žadintuvas“ nepatiko (0)

Rugsėjį po Lietuvą keliauti pradėjo Nacionalinio socialinės integracijos instituto bei Menų ir mokymų namų vykdomas projektas „Piliečio žadintuvas“. Jo tikslas – žadinti iš snaudulio ir aktyviam pilietiškumui kelti mokyklų bendruomenes.

(Plačiau...)

Ypatingoji „Vaivorykštės“ misija Vokietijoje (1)

Rugsėjo viduryje Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ keliavo į Vokietiją, Krailsheimo miestą, kur dalyvavo tradicinėje frankų liaudies šventėje ir parodė vokiečiams naujausią savo kūrinį – gatvės vaidinimą.

(Plačiau...)

Norėjosi dar pabūti Belgijoje (0)

Rugpjūčio 4–13 d. jau 15 kartą vyko tarptautinė stovykla, kurioje susitiko jaunuoliai iš Jurbarko rajono ir Lakdalio savivaldybės Belgijoje. Šiais metais jurbarkiečiai važiavo į Belgiją. Įspūdžius apie stovyklą ir belgus „Žvilgsniui“ papasakojo Agnė Baltrušaitytė ir Paulius Jonušaitis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook