Žvilgsnis

Žvilgsnis

Barmenės sukasi kaip vijurkai (0)

Teorija – sausa šaka, todėl padavėjo barmeno specialybės Smalininkuose besimokantys jaunuoliai džiaugiasi, kad kasmet Kaziuko mugėje Viešvilėje gali įrengti kavinę ir pajusti tikrą darbo skonį.

(Plačiau...)

Įdomiausios – netradicinės pamokos (0)

Dažnai pasvarstoma, ką suteikia mokiniui netradicinės pamokos ar netradiciniai renginiai? O jeigu jie tampa tradiciniais ir prarandama galimybė dalyvauti eilinėje pamokoje pagal programą? Vienareikšmio atsakymo ieškoti neverta, geriausia paklausti pačių mokinių.

(Plačiau...)

Bendraamžiai muzikuodami šventė Nepriklausomybę (0)

Veliuoniškiai Gytis ir Marius Mikštos nusprendė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti kartu su bendraamžiais, tad sukvietė į renginį „Aš tikrai myliu Lietuvą“ bičiulius iš Seredžiaus, Juodaičių, Eržvilko, Skirsnemunės, Jurbarko.

(Plačiau...)

Serediškiai – jaunieji mokslininkai (0)

Kiekvieną pavasarį tarsi paukščiai į Lietuvos mokinių informavimo ir technikos kūrybos centrą ir į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą suskrenda šalies moksleiviai ir jų mokytojai. Suvažiuoja į respublikinį konkursą „ES jaunųjų mokslininkų nacionalinis etapas“.

(Plačiau...)

Varlaukis svetingai sutiko rajono maironiečius (0)

Kovo 23 d. rajono mokyklų maironiečiai ir jų vadovai suvažiavo į Varlaukį – Juozapo Gudavičiaus pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis maironiečių ir jaunųjų filologų sambūris.

(Plačiau...)

Jaunimo kraitis Europai (0)

Kovo 9 d. Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje vyko tarptautinė konferencija „Kraštotyros ir etninio paveldo puoselėjimas bei muziejų edukacinių programų įgyvendinimas“. Joje pranešimus skaitė ne tik mūsų rajono, bet ir Tauragės, Šilalės, Palangos bei Lenkijos Respublikos Punsko mokyklų moksleiviai.

(Plačiau...)

Autobusiuku važiuoja jaunimo laisvalaikis (0)

Rajono seniūnijų jaunimas žino: kai atvažiuoja spalvotais logotipais apklijuotas autobusėlis, o iš jo išvirsta linksma jauna kompanija – linksma ir įdomu bus visiems. Nuo praėjusių metų rugsėjo Jurbarko švietimo centro vykdomo projekto „Mobili jaunimo laisvalaikio programa“ savanoriai to ir siekia – sudominti kaimo jaunimą ir paįvairinti laisvalaikį.

(Plačiau...)

Mūsų vaidinimas puikiai pavyko! (0)

Švento Valentino diena Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje švenčiama kasmet kitaip, bet tai dienai sukurti vaidinimą jau tampa tradicija.

(Plačiau...)

Kaip pasisveikinsi, taip tave atsveikins (0)

Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos devintokės vykdė slaptą eksperimentą – akciją „Nebūk paršelis, pasisveikink“. Ryte prie mokyklos durų jos laukė ateinančių mokinių, stebėjo ir fiksavo, kas pasisveikins, o kas ne.

(Plačiau...)

Naktiniame žygyje (0)

Sausio 14-osios naktį Juodaičių pagrindinės mokyklos septynių merginų komanda, lydima kūno kultūros mokytojos Loretos Atkačiūnienės, dalyvavome vienuoliktą kartą Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių rinktinės organizuotame naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilimo dalyvių keliais“.

(Plačiau...)

Devintokas Deividas galvoja apie ateitį (0)

Devintokas Deividas Vaitkevičius – vienas aktyviausių Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinių, o jo popamokinė veikla išeina ir tolokai už mokyklos ribų. Tačiau visi laisvalaikio pomėgiai ir užsiėmimai – tik antroje vietoje. Pirmoje – pamokos, nes, pasak vaikino, mokykloje kuri ateitį, todėl reikia stengtis.

(Plačiau...)

Viešvilėje įsisuko „Vėjas“ (0)

Viešvilės jaunimas mėgsta šokti, todėl jau dešimtmetį Viešvilės pagrindinėje mokykloje gyvuoja šiuolaikinių šokių kolektyvas „Vėjas“. Šokėjai vis keičiasi, įnešdami į kolektyvą naujų vėjų, bet visada ir visus tinkama linkme nukreipia vadovė Rasa Augustienė.

(Plačiau...)

Jaunimo atostogas planuoja LIONS klubas (0)

Nors vasara dar tolokai, LIONS klubai visame pasaulyje jau rūpinasi jaunimo atostogomis. Galimybę išvykti  į tarptautines stovyklas turi ir Jurbarko jaunimas – pernai šeši Danijoje stovyklavę jaunuoliai šias atostogas vadina puikiausiu laiku. Jurbarko LIONS klubas kviečia jaunimą teikti paraiškas 2012 m. vasaros stovykloms.

(Plačiau...)

Jaunieji intelektualai mokosi ne tik iš vadovėlių (0)

Gruodžio 22 d. iškilmingame renginyje rajono savivaldybės salėje paskelbti ir apdovanoti jaunieji intelektualai – pirmą kartą surengto mokinių konkurso „2011 m. jaunasis Jurbarko rajono intelektualas“ nugalėtojai. Jaunojo intelektualo vardu ir specialiu medaliu pasipuošė jurbarkietis gimnazistas Vainius Stalgys.

(Plačiau...)

Pamėgti matematiką per savaitę (0)

Ji sunki, neišvaizdi, sausa, ir išvis kam ji reikalinga – turbūt esate girdėję tokių „komplimentų“ matematikai, dalykui, kuris retai būna mokinių mėgstamiausias. Bet viešviliečiai po mokykloje vykusios Matematikos savaitės šį mokslą, vadinamą mokslų karaliene, vertina visai kitaip.

(Plačiau...)

Aukcione – mokinių darbai (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje mokinių parlamento suorganizuota labdaros popietė-koncertas „Tau sparnai, kaip paukščiui duoti“ buvo jau šeštasis, o lėšos šiemet buvo renkamos mokinių rūbų spintelėms įsigyti.

(Plačiau...)

Šimkaičiuose svečiavosi kariai (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla Lietuvos kariuomenės dieną paminėjo kartu su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono kariais. Į mokyklą atvyko ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistas Darius Stanaitis, vyr. eiliniai kariai Sangedas Liorančas ir Vigandas Šimutis ir eiliniai kariai Evaldas Kairys ir Tomas Petrikauskas.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai dairėsi Dzūkijoje (0)

Spalio 6-osios rytą Eržvilko gimnazijos ir Varlaukio Juozapo Gudavičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai leidosi į 2 dienų kelionę po Dzūkiją. Ši kelionė – tai dalis projekto „Pažink save ir savo kraštą-4“. Prieš tai vykusioje konferencijoje pristatėme pranešimus apie lankytinas regiono vietas bei sudarėme kelionės maršrutą.

(Plačiau...)

Mergina su fotoaparatu visur suspėja (1)

Jaunimo kūrybos vakaras, lapkričio 18-ąją vykęs Jurbarko kultūros centre, šįmet pakeitė ne tik pavadinimą – „Meno injekcijoje“ vyko ne tik pasirodymai scenoje, bet surengtos ir dvi parodos. Viena jų – „Akimirkos ultragarsu“ – Akvilės Petraitytės fotografijų paroda. Šeštus metus fotografuojanti ir apie parodą jau seniai svajojusi mergina šią rengė skubiai ir spontaniškai, bet neabejoja, kad ateityje driokstels ir kita, kur kas didesne, paroda.

(Plačiau...)

TV studijoje – išmintis ir pokštai (0)

Kai telefonu išgirdau klausimą „Kaip manai, kodėl tau vėl skambiname?“, supratau, jog patekau į Lietuvos televizijos laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”. Lapkričio 15-ąją kartu su chemijos mokytoja Daiva Jokimiene ir gausia palaikymo komanda vykau į devintokų pusfinalio filmavimą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook