Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Gimnazija augina kultūringuosius (0)

Ketvirtadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje apdovanoti kultūringiausi moksleiviai. Kultūringiausio gimnazisto konkursas šiemet vyko jau dešimtą kartą.

(Plačiau...)

Į pavasarį – su muzika! (0)

Veliuonoje vyko muzikuojančio jaunimo renginys „Į pavasarį su muzika“.  Toks renginys mokykloje jau nebe pirmas, ši jaunimo iniciatyva tampa tradicija. Muzikinius gebėjimus parodė mokiniai iš  Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės, Eržvilko ir Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazijų bei Juodaičių pagrindinės mokyklos.

(Plačiau...)

Jaunieji aktoriai kalba ne tik jaunimui (2)

Jurbarkas vakar plojo „Vaivorykštei“ – vaikų ir jaunimo teatrui, kuris visada turi ką pasakyti žiūrovui. Naujasis „Vaivorykštės“ spektaklis „Dorieji?“ įtaigia teatro kalba byloja ne vien apie jaunimo problemas.

(Plačiau...)

Domėjomės studijomis (1)

Vasario 3 d. į „Litexpo” parodų rūmuose vykusią aukštųjų mokyklų mugę „Mokymasis. Studijos. Karjera“ vyko ir mūsų mokyklos 11-12 klasių mokiniai.

(Plačiau...)

Madingi matomi ir tamsoje (0)

Antrąją vasario dekadą Jurbarko policijos pareigūnai vykdė akciją „Būk matomas kelyje“. Padėti pareigūnams pasišovė ir Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokiniai.

(Plačiau...)

Valentino diena su šekspyriška meile (0)

Jaunimo pamėgta šv. Valentino arba Įsimylėjėlių diena turi savo tradicijas ir atributus. Tačiau originalumas kiekvieną šventę ne tik papuošia, bet ir padaro dar didesnę. Netradiciškai Įsimylėjėlių dieną pažymėjo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bendrabučio gyventojai – jie per šv. Valentiną parodė ilgokai repetuotą Viljamo Šekspyro tragediją „Romeo ir Džiuljeta“.

(Plačiau...)

Geografijos savaitė peržengė Eržvilko gimnazijos ribas (0)

Sausio pabaigoje Eržvilko gimnazijoje buvo tradicinė geografijos savaitė. Jos renginiuose dalyvavo ne tik mūsų gimnazistai, bet ir Varlaukio bei Vadžgirio mokyklų mokiniai.

(Plačiau...)

„Era“ šoka savo vadovės šokius (0)

Vasario 12 d. Jurbarko kultūros centre vyko respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis „Vakarinė žvaigždė“. Jau devintą kartą džiaugsmingą šventę jurbarkiškiams ir iš kitų miestų atvykusiems šokėjams surengė choreografė ir šokių studijos „Era“ vadovė Reda Žemelienė.

(Plačiau...)

Netikėti pasaulio atradimai (0)

Ateina laikas, kai jaunas žmogus pradeda ieškoti savo mikro ir makro pasaulio. Tam, kad jį atrastų – neria po vandeniu, žvelgia į dangų, tiria žmogaus kūno šventovę. Paieškų ratas plečiasi, kyla daug klausimų. Atsakymų į  juos visą rudenį ieškojo Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus ketvirtokai.

(Plačiau...)

Auksė fotografuoja rūką (1)

„Dievinu rūką ir šviesos burbuliukus“, – braukdama pirštu per šiek tiek drėgną, miesto šviesų nuspalvintą mašinos stiklą pasakojimą apie save ir fotografiją pradėjo jurbarkietė Auksė Vabalaitė. Pokalbiui su ketvirtus metus pro fotoobjektyvą netradiciškai pasaulį stebinčia mergina teko pasirinkti ir netradicinę vietą bei laiką – automobilyje naktį.

(Plačiau...)

Žinių konkurse pirmauja Darius (0)

Vakar per Lietuvos televiziją matėme jurbarkiečio gimnazisto Dariaus Kucino sėkmę laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – dešimtokų pusfinalyje Darius užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Džiugu ir garbinga – juk Darius Jurbarką ir savo mokyklą garsina ne kokiame nors šou, bet žinių konkurse.

(Plačiau...)

Aukcionai turtina mokyklą (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokinių parlamentas jau penktą kartą organizavo labdaros popietę-koncertą. Šiais metais renginys vadinosi „Šilumos skraistė“.

(Plačiau...)

Apie mokyklą – angliškai (0)

Smalininkų TVM į renginį „Tai – mano mokykla“ kvietė Jurbarko ir Šakių rajono mokyklas, su kuriomis bendrauja ir kurių mokiniai profesijos mokytis atvažiuoja į Smalininkus. Susitikę renginio šeimininkai ir svečiai savo mokyklas pristatė anglų kalba.

(Plačiau...)

Ar geriausias matematikas (0)

Dar nepaskelbus matematinės viktorinos rezultatų,  gimnazistas Raimondas pareiškė matematikos nemėgstąs. Tačiau kaip tik jis ir tapo šauniausiu matematiku Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pirmokų konkurse.

(Plačiau...)

Šaunuoliams – vardai ir dovanos (1)

Gruodžio 27-osios vakarą Pilies I kaime kavinėje „Prie pilies“ įteikti Jurbarko rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos apdovanojimai iniciatyviam ir veikliam jaunimui. Šiemet paskelbtos penkios nominacijos: lyderis, iniciatyva, renginys, partneris ir grupė.

(Plačiau...)

Kas laukia bohemos? (11)

Vakarėlio „Rudens bohema“ visus metus laukia daug jaunuolių: vieni – kad parodytų, ką sukūrė, kiti – kad pažiūrėtų. Ir tiems, ir aniems – smagu, įdomu ir linksma. Tik pati „Bohema“, atrodo, sulaukė pabaigos?

(Plačiau...)

Merginoms dėl šokių negaila devynių prakaitų (6)

Be „Iliuzijos“ šokių neapsieina nė vienas Naujamiesčio vidurinės mokyklos renginys, kolektyvas šoka jaunimo renginiuose ir šventėse, važiuoja į festivalius. O prieš tai pluša repeticijų salėje, kur neretai tenka devynis prakaitus išlieti. Bet šokančioms merginoms tai nė motais, nes šokti labai smagu.

(Plačiau...)

Vienuoliktokai pakrikštyti (0)

Veliuonos vienuoliktokų krikštynų tema šiemet buvo „Kariuomenė". Susirinkome mūvėdami guminiais batais ir spėliodami, kas mūsų laukia. Mokyklos fojė kareiviškais drabužiais apsirengusios dvyliktokės palydėjo mus į rūbinę, kur prasidėjo išbandymai.

(Plačiau...)

Šauliai prisiekė ant Palemono kalno (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje rinkosi Tauragės apskrities jaunieji šauliai į tradicinį rinktinės sąskrydį. Atvyko 108 moksleiviai iš aštuonių rinktinės padalinių.

(Plačiau...)

Maironiečiai – sėlių krašte (1)

Baltų vienybės dieną maironiečiai mini kasmet susiburdami vis kitoje Lietuvos vietoje. Šiemet ta vieta buvo įspūdingas Zarasų kraštas. Mūsų rajonui respublikiniame sambūryje atstovavo Raudonės, Skirsnemunės ir Naujamiesčio maironiečiai. Beveik visi nuostabiame ežerų krašte lankėmės pirmą kartą. Įspūdžiai nepakartojami. Įdomu išgirsti gyvą tarmę, pajusti aukštaičių vaišingumą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook