Žvilgsnis

Žvilgsnis

Prisilietė prie genijaus paslapties (0)

Gegužės pradžioje Jurbarko krašto muziejaus Židinio salėje paminėtos poeto simbolisto Jurgio Baltrušaičio 138-osios gimimo metinės. Dainas ir eiles žymiajam kraštiečiui skyrė Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir kitų rajono mokyklų mokiniai.

(Plačiau...)

Atvėrėme kraičio skrynią (0)

Respublikinis konkursas „Mūsų kraitis Europoje“ atkeliavo į mūsų rajoną, į Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinę mokyklą. Konkursas organizuojamas nuo 2004-ųjų metų, kuomet Lietuva įstojo į Europos Sąjungą.

(Plačiau...)

Austėja piešia paslaptį (0)

Gegužės pirmoje pusėje Vinco Grybo memorialinio muziejaus Menų namuke buvo eksponuojami Jurbarko gimnazistės Austėjos Siaurytės piešiniai. Paroda vadinosi „Atgaivink mane“.

(Plačiau...)

Po įspūdingo festivalio – atsisveikinimas su choru (0)

Pavasaris Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų chorui „Saulė“ – įsimintinų renginių metas. Pirmąjį gegužės sekmadienį Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje „Saulė“ dainavo mamoms, kitą – dalyvavo tarptautiniame festivalyje Vilniuje, dar po savaitės – su choru atsisveikino kone trečdalis dainininkių, šiemet baigiančių gimnaziją.

(Plačiau...)

Portugalijoje žydi magnolijos (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokykla dalyvauja Comenius projekte „Geras elgesys sporte, geras elgesys gyvenime“. Mūsų partneriai – Vokietijos, Turkijos, Rumunijos ir Portugalijos mokyklos. Kovo mėnesį visi susitikome Portugalijoje.

(Plačiau...)

Maironiečių sambūryje – ir poetės autografai (0)

Į tradicinį sambūrį maironiečiai ir rajono jaunųjų filologų konkurso laureatai šiemet rinkosi Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Žalia pirštinė – šiukšlėms (0)

Vencloviškių kaimas prisidėjo prie akcijos „Darom“ ir numetė žalią pirštinę šiukšlėms.

(Plačiau...)

Geriausi vairuotojai – smalininkiečiai (0)

Balandžio 20 d. Panevėžio profesinio rengimo centre vykusiose respublikinėse moksleivių automobilių vairuotojų varžybose Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos pirmakursis Deividas Kutkaitis pripažintas geriausiu jaunuoju vairuotoju, o antro kurso moksleivė Brigita Kordušaitė – geriausia vairuotoja mergina. Mokyklos komanda varžybose užėmė trečią vietą.

(Plačiau...)

Įkvėpti Čiurlionio (0)

Šiemet rajono mokyklų 9–12 klasių mokinių dailės olimpiada „M. K. Čiurlionis – nuo tradicijų iki modernizmo“ vyko  Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje. Dalyviai  pristatė namuose atliktus ir olimpiadoje sukurtus darbus.

(Plačiau...)

Gimnazija augina kultūringuosius (0)

Ketvirtadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje apdovanoti kultūringiausi moksleiviai. Kultūringiausio gimnazisto konkursas šiemet vyko jau dešimtą kartą.

(Plačiau...)

Į pavasarį – su muzika! (0)

Veliuonoje vyko muzikuojančio jaunimo renginys „Į pavasarį su muzika“.  Toks renginys mokykloje jau nebe pirmas, ši jaunimo iniciatyva tampa tradicija. Muzikinius gebėjimus parodė mokiniai iš  Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės, Eržvilko ir Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazijų bei Juodaičių pagrindinės mokyklos.

(Plačiau...)

Jaunieji aktoriai kalba ne tik jaunimui (2)

Jurbarkas vakar plojo „Vaivorykštei“ – vaikų ir jaunimo teatrui, kuris visada turi ką pasakyti žiūrovui. Naujasis „Vaivorykštės“ spektaklis „Dorieji?“ įtaigia teatro kalba byloja ne vien apie jaunimo problemas.

(Plačiau...)

Domėjomės studijomis (1)

Vasario 3 d. į „Litexpo” parodų rūmuose vykusią aukštųjų mokyklų mugę „Mokymasis. Studijos. Karjera“ vyko ir mūsų mokyklos 11-12 klasių mokiniai.

(Plačiau...)

Madingi matomi ir tamsoje (0)

Antrąją vasario dekadą Jurbarko policijos pareigūnai vykdė akciją „Būk matomas kelyje“. Padėti pareigūnams pasišovė ir Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokiniai.

(Plačiau...)

Valentino diena su šekspyriška meile (0)

Jaunimo pamėgta šv. Valentino arba Įsimylėjėlių diena turi savo tradicijas ir atributus. Tačiau originalumas kiekvieną šventę ne tik papuošia, bet ir padaro dar didesnę. Netradiciškai Įsimylėjėlių dieną pažymėjo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bendrabučio gyventojai – jie per šv. Valentiną parodė ilgokai repetuotą Viljamo Šekspyro tragediją „Romeo ir Džiuljeta“.

(Plačiau...)

Geografijos savaitė peržengė Eržvilko gimnazijos ribas (0)

Sausio pabaigoje Eržvilko gimnazijoje buvo tradicinė geografijos savaitė. Jos renginiuose dalyvavo ne tik mūsų gimnazistai, bet ir Varlaukio bei Vadžgirio mokyklų mokiniai.

(Plačiau...)

„Era“ šoka savo vadovės šokius (0)

Vasario 12 d. Jurbarko kultūros centre vyko respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis „Vakarinė žvaigždė“. Jau devintą kartą džiaugsmingą šventę jurbarkiškiams ir iš kitų miestų atvykusiems šokėjams surengė choreografė ir šokių studijos „Era“ vadovė Reda Žemelienė.

(Plačiau...)

Netikėti pasaulio atradimai (0)

Ateina laikas, kai jaunas žmogus pradeda ieškoti savo mikro ir makro pasaulio. Tam, kad jį atrastų – neria po vandeniu, žvelgia į dangų, tiria žmogaus kūno šventovę. Paieškų ratas plečiasi, kyla daug klausimų. Atsakymų į  juos visą rudenį ieškojo Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus ketvirtokai.

(Plačiau...)

Auksė fotografuoja rūką (1)

„Dievinu rūką ir šviesos burbuliukus“, – braukdama pirštu per šiek tiek drėgną, miesto šviesų nuspalvintą mašinos stiklą pasakojimą apie save ir fotografiją pradėjo jurbarkietė Auksė Vabalaitė. Pokalbiui su ketvirtus metus pro fotoobjektyvą netradiciškai pasaulį stebinčia mergina teko pasirinkti ir netradicinę vietą bei laiką – automobilyje naktį.

(Plačiau...)

Žinių konkurse pirmauja Darius (0)

Vakar per Lietuvos televiziją matėme jurbarkiečio gimnazisto Dariaus Kucino sėkmę laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – dešimtokų pusfinalyje Darius užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Džiugu ir garbinga – juk Darius Jurbarką ir savo mokyklą garsina ne kokiame nors šou, bet žinių konkurse.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook