Žvilgsnis

Žvilgsnis

Lenkijoje gilinome istorines žinias (0)

Rugsėjo viduryje grupė Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių vykome į Lenkiją dalyvauti tarptautiniame projekte, skirtame Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui.

(Plačiau...)

Į mokslus palydėjo (0)

Smalininkų „Nemuno" draugovės skautai Telšių vyskupijos katalikiško jaunimo susitikime Vėžaičiuose linksmai palydėjo vasarą ir susikaupė naujiems mokslo metams.

(Plačiau...)

Pamoka prasidėjo eitynėmis (0)

Veliuoniečiai gali didžiuotis išsaugoję LDK Vytauto paminklą miestelio centre, kuris čia buvo pastatytas prieš 80 metų, 1930-aisiais, minint Vytauto Didžiojo 500-ąsias mirties metines.

(Plačiau...)

Paulinos piešiniuose gyvena lėlės (0)

Meno mėgėjai rugsėjį Jurbarke, ko gero, gali aplankyti vienintelę parodą - Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami Paulinos Gobytės piešiniai.

(Plačiau...)

Jaunimas mokosi amatų (1)

Per atostogas Veliuonos ir jos apylinkių vaikai bei jaunimas nenuobodžiauja. Nuo liepos pradžios visi norintieji dalyvauja edukaciniame amatų projekte, kurį parengė Veliuonos kultūros centro direktorė, asociacijos „Veliuonos šeimų laisvalaikio klubas" pirmininkė Irma Svetlauskienė, finansuoja Lietuvos jaunimo departamentas ir Jurbarko rajono savivaldybė.

(Plačiau...)

Į Daniją norėtųsi sugrįžti dar ne kartą (0)

Penki mūsų miesto jaunuoliai tris šios vasaros savaites gyveno Danijoje - jie vyko į LIONS klubų jaunimo vasaros stovyklas. Tokią galimybę jaunimui suteikia jau daugiau kaip dešimtmetį Jurbarke veikiantis LIONS klubas. Įspūdžiais iš stovyklų Danijoje pasidalijo Erika Žilaitytė, Deimantė Mockutė ir Gintarė Valevičiūtė.

(Plačiau...)

Dienos lėkė greitai ir smagiai (0)

Rugpjūčio 10-19 dienomis Vokietijoje, Pirna miestelyje netoli Drezdeno, vyko tarptautinė samariečių stovykla, kurioje dalyvavo ir 12 Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinių. Į stovyklą juos vežėsi Lietuvos samariečių bendrijos Jurbarko skyriaus narė mokytoja Bronė Jašinskienė.

(Plačiau...)

„Just do it“ – tiesiog... geriausia visų laikų stovykla! (0)

Keturiolika metų Jurbarką ir Belgijos miestą Laakdalį sieja bendradarbiavimo ryšiai, keturiolika kartų šių savivaldybių jaunimas kartu atostogauja vasaros stovyklose - kasmet jos rengiamos tai Lietuvoje, tai Belgijoje. Šiais metais buvo jurbarkiškių eilė priimti belgų jaunimą.

(Plačiau...)

„Krante“ aidėjo skautų skanduotės (1)

Šiandien „Krante" jau tylu - vakar baigėsi savaitę trukusi Tauragės krašto skautų stovykla Pašvenčio girininkijoje.
Įdomi programa, leidžianti kiekvienam atskleisti savo gerąsias savybes ir talentus, bendrauti, pažinti, išbandyti, kasmet sutraukia į stovyklą gamtoje šimtus vaikų.

(Plačiau...)

Julius – muzikos ir veiksmo žmogus (1)

Julius Bakanauskas šiemet baigė Eržvilko gimnaziją, gavo brandos atestatą. Vienas jo gyvenimo tarpsnis baigėsi, tačiau tai, kas jam itin svarbu - muzika - pabaigos neturi, todėl vaikino ir dabartis, ir svajonės su ja susijusios.
„Mėgstu būti veiksme", - sako Julius, o visas jo veiksmas susijęs su grojimu.

(Plačiau...)

Geriausias „Vaivorykštės“ aktorius svajoja būti... aktoriumi (0)

Arnas Ašmonas, dar tik dvejus metus vaidinantis Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatre „Vaivorykštė", tarptautiniame teatrų festivalyje „Baltic Satelid", birželį vykusiame Lenkijoje, sulaukė neįtikėtinos sėkmės - buvo pripažintas geriausiu festivalio aktoriumi. Tačiau ir iki šio pripažinimo jis tvirtai žinojo, kad be teatro būti negali, o baigęs mokyklą svajoja studijuoti aktorystę.

(Plačiau...)

Iš konferencijos – su apdovanojimais (0)

Kas dveji metai Lietuvos jaunimo turizmo centras skelbia Nacionalinę jaunųjų kraštotyrininkų ekspediciją, į kurią jau antras dešimtmetis įsijungiame ir mes, jaunieji Seredžiaus mokyklos kraštotyrininkai, vadovaujami mokytojos metodininkės Margaritos Baršauskienės.

(Plačiau...)

Jaunimas – tremties takais (0)

Gedulo ir vilties dienai paminėti Lietuvos mokyklose buvo rengiama akcija „Tremties takais". Kauniečių pasiūlytai idėjai butaforiniame žemėlapyje įvardyti visas lietuvių tremties vietas pritarė ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai.

(Plačiau...)

Raudoniškiai iškepė žinių pyragą (0)

Veiksmo savaitė - tai jau dešimtus metus vykstanti Pasaulinės švietimo kampanijos ir UNESCO visuotinė akcija. Raudonės pagrindinė mokykla joje dalyvavo antrą kartą. Veiksmo savaitės tema buvo - „Tikslas vienas - mokytis gali kiekvienas".

(Plačiau...)

Laiškas auklėtiniams (0)

Vėl mokykla žiedais pražydo. Dešimt metų mankštinote intelektą ir tobulinote sielą, įveikėte kalną vadovėlinių tiesų, gebate perbristi sūkuringas žinių upes, nebetelpate mokyklos suoluose, pasiruošę įkopti į išsvajotą ir kiekvienam savą viršūnę.

(Plačiau...)

Ar bus Jurbarkas lelijų miestas? (0)

Birželio 12-oji Lietuvoje buvo Idėjų diena. Jos organizatoriai kvietė žmones pasidalyti idėjomis ir mintimis apie tai, kokią norėtume matyti Lietuvą ir savo miestą 2030-aisiais. Jurbarke šią akciją surengti padėjo savivaldybės Kultūros skyrius ir jaunimo reikalų taryba, o idėjas rinko 8 jauni savanoriai.

(Plačiau...)

Veliuonos kino vakaras (2)

Veliuonos kino vakare septintokai, aštuntokai, dešimtokai ir vienuoliktokai pristatė savo sukurtus trumpametražius filmus.

(Plačiau...)

Diskusija apie laisvalaikį (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla dalyvauja projekte „Saugi mokykla". Gegužės mėnesį vyko Veliuonos krašto mokyklų mokinių konferencija „Laisvalaikis mokykloje: realybė, lūkesčiai, galimybės".

(Plačiau...)

Keliaudami pristatome savo mokyklą (2)

Mokyklos pristatymo projektas, įgavęs pagreitį, smagiai važiuoja toliau.

(Plačiau...)

Teatrų „Vaivorykštės“ spalvos (0)

timis!) Jurbarke vyko tarptautinis teatrų festivalis „Vaivorykštė", kuriame vaikų ir jaunimo teatrai iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos parodė 13 spektaklių. Bet teatrų festivalis - ne tik spektakliai, o teatrinėje „Vaivorykštėje" ne septynios, o kur kas daugiau spalvų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook