Žvilgsnis

Žvilgsnis

„Atvira erdvė“ – jaunimo centro vizija (0)

Prisiminkime kone prieš mėnesį vykusį renginį „AE jaunimui". Kas dalyvavo, turbūt ir nepamiršo, nes tai buvo, ko gero, daugiausia jaunimo sutraukęs renginys, ir kiekvienas čia galėjo rasti ką nors sau. Jei tik norėjo, žinoma.

(Plačiau...)

Jaunieji šauliai „šturmavo” Belvederį (0)

Spalio 23-24 dienomis Seredžiaus pagrindinėje mokykloje vyko Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydis, skirtas Lietuvos Konstitucijos dienai.

(Plačiau...)

Konstitucijos dieną – apie teises ir pareigas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla įsijungė į projektą „Drąsinkime ateitį" ir lapkričio 23 d. dalyvavo Konstitucijos žinių patikrinime bei surengė pilietiškumo akciją „Konstitucijos dieną švęskime kartu".

(Plačiau...)

Vaikinai su motociklais – nepavojingi (0)

Spalio 3-oji, jei prisimenat, buvo lietinga. Bet ne apie lietų šis rašinys, nors lietus tą dieną savo vaidmenį irgi suvaidino. Tą šeštadienį Jurbarke vyko motociklų ir motorolerių sezono uždarymas. Jį suorganizavo Matas Mačiulaitis, Tadas Radišauskas, Paulius Špelveris ir Aurimas Sendžikas.

(Plačiau...)

Kas įveikė trasą – yra nugalėtojas (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1Ga klasės moksleiviai kartu su auklėtoja Birute Geniene mėgsta dalyvauti žygiuose. Rugpjūčio viduryje dalyvavo dviejų dienų tradiciniame kariniame-pažintiniame pėsčiųjų žygyje „Kęstutėnai" Sakalinės kaime, Tauragės rajone, o rugsėjo pabaigoje - tarptautiniame žygyje Čekijoje.

(Plačiau...)

Belgų filmukuose – besišypsantys veidai (0)

Užrašas „Welcome!" sveikino kiekvieną įėjusįjį pro gimnazijos duris, bet skirtas jis gimnazistams iš Belgijos. Spalio 11-16 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje buvo vykdoma projekto „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais" šių metų programa.

(Plačiau...)

Viešvilėje jaunimas mokėsi gatvės meno (0)

Rugsėjo 6-8 dienomis Viešvilės vaikų globos namuose vyko seminaras „Hip-hop + graffiti + tradicija". Renginį finansavo Jurbarko rajono savivaldybė pagal Jaunimo veiklos skatinimo programą, o dalyviams seminaras bus naudingas naujiems kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

(Plačiau...)

Giedrės ietis ir svajonės skrieja toli (1)

Septyniolikmetė gimnazistė Giedrė Kupstytė - sportininkė, Lietuvos lengvosios atletikos jaunių rinktinės narė. Nors motyvas pradėti sportuoti buvo vaikiškai naivus, Giedrė džiaugiasi prieš keletą metų suradusi sritį, kuri teikia jai malonumą, skatina tobulėti, siekti savo tikslų ir svajonių išsipildymo.

(Plačiau...)

Per grožį pažįstame pasaulį (0)

Seredžiaus pagrindinėje mokykloje jau antrus metus veikia kūrybinė stovykla - mokiniai piešia ant medinių skydų. Praėjusią vasarą stovyklautojai piešė Margaritos ir Petro Baršauskų sodyboje ir piešinius paliko jos šeimininkams.

(Plačiau...)

Nudžiugino vasara ir šventė (0)

Eržvilko krašto jaunimas seniai kūrė planus, kaip įspūdingai, neįprastai sutikti vasarą. Eržvilko neformali jaunimo grupė ,,Atžalynas", bendradarbiaudama su Eržvilko vidurine mokykla, parengė projektą „Sveika, vasara" ir pateikė Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo veiklos skatinimo projektų konkursui.

(Plačiau...)

Kelionė autostopu – galimybė pamatyti daugiau (1)

Nieko nėra geriau už naujus įspūdžius ir netikėtumus - nusprendė smalininkietis Pijus Kuzma, šiemet gavęs net dviejų mokyklų baigimo pažymėjimus - Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos ir „Aušros" gimnazijos. Ta proga jis pasidovanojo kelionę po Europą.

(Plačiau...)

Stovykla kultūroms pažinti (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla dalyvavo tarptautiniame projekte „Lenkijos ir Lietuvos jaunimo mainai kultūroms pažinti". Dvylika mokyklos mokinių savaitę stovyklavo Gižycke, Lenkijoje.

(Plačiau...)

Jaunimas Plateliuose išpirko kaliošus (0)

Žemaitijos nacionaliniame parke, Plateliuose, birželio 3-5 d. vyko Jaunimo vasaros akademija, kurioje dalyvavo ir mūsų rajono komanda „Jurta" su vadovėmis Audrone ir Edita. Praėjus keletui dienų po stovyklos jurtiečiai susitiko rajono savivaldybės salėje prisiminti malonias akimirkas ir pasidalyti įspūdžiais su vicemeru Algirdu Gudaičiu, Švietimo skyriaus specialiste Zita Tytmoniene, savivaldybės tarybos nare Rasa Greičiūte ir žiniasklaidos atstovais.

(Plačiau...)

Austrus sužavėjo Dainų šventė (1)

Jurbarkui švenčiant 750 metines, svečių iš Austrijos sulaukė gimnazijos „Saulės" ir meno mokyklos chorai. Bičiuliams jurbarkiečiai ne tik parodė gražias Lietuvos vietas, bet ir pakvietė į Tauragės apskrities dainų šventę.

(Plačiau...)

Trys išgąsčiai pokalbyje su Laurynu (0)

Laurynas Stanaitis - dvyliktokas, į kurį, jei ir nepažįsta, gal daugelis atkreipė dėmesį dėl vaikino gražių ilgų plaukų. Bet ne apie juos šnekėjomės su Laurynu po paskutinio abitūros egzamino, o apie kankles, filosofiją, rūsio baimę...

(Plačiau...)

Taizė piligrimystė stiprina pasitikėjimą (2)

Krikščioniškasis Europos jaunimas, prieš trejetą metų pakviestas kardinolo Audrio Juozo Bačkio, pirmąjį gegužės savaitgalį suvažiavo į Vilnių - pirmą kartą Lietuvoje vyko Taizė susitikimas. Prancūzijos miestelyje Taizė veikianti ekumeninė bendruomenė, kurios pašaukimas yra per Dievo meilę siekti pasaulio taikos ir žmonijos susitaikinimo, jaunimo susitikimus rengia kasmet vis kitoje pasaulio šalyje.

(Plačiau...)

Penkios įspūdingos dienos Austrijoje (0)

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija jau keletą metų vykdo klasių mainų projektą su Austrijos Mittersillio gimnazija. Neseniai 24 gimnazistai, mokytoja Romutė Bakaitienė ir direktoriaus pavaduotoja Rasa Greičiūtė grįžo iš Austrijos ir tebegyvena kelionės įspūdžiais.

(Plačiau...)

Europarlamentas ir jaunimas (0)

Likus porai savaičių iki rinkimų į Europos Parlamentą (EP) jaunimo diskusiją „Europos rinkimai: na ir kas?" Jurbarko kultūros centre surengė Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinės Viktorija Petrauskaitė, Danutė Matelytė ir Ieva Norkaitytė kartu su jaunimo reikalų koordinatore Audrone Balčiūniene.

(Plačiau...)

Kultūringiausių gimnazistų šventė (0)

Tradiciškai pavasarį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje rengiama kultūringiausių gimnazistų šventė, į kurią kviečiami ir mokinių tėveliai.

(Plačiau...)

Akcija „Darom’09“ – sustabdyk šiukšlinti pakilusią ranką (0)

Balandžio 18 d. vykusi akcija „Darom'09" pranoko bet kokius rengėjų lūkesčius - švarinti Lietuvos susirinko per 50 tūkstančių savanorių. Jurbarko rajone akcijoje dalyvavo per 300 žmonių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook