Angelas nenori į dangų

Angelas nenori į dangų (0)

2009-03-04

Vasario 13 d. kone visas Jurbarkas suplaukė į kultūros centrą - premjerą rodė „Vaivorykštės" teatras.

Pristatinėti „Vaivorykštės", ko gero, nė nereikia, juk ji jau ketvirtį amžiaus (oho!) puikuojasi ne tik Jurbarko padangėje - pastatyta per 20 spektaklių, pelniusių pripažinimą net tarptautiniuose festivaliuose.
Teatro virusas Jurbarke plinta kaip kokio gripo, o norinčiųjų susirgti teatru - devynios galybės. „Jau kone pusė salės - vaivorykštiečių", - prieš „Angelo" premjerą džiūgavo režisierė Birutė Šneiderienė.
Šiuo metu vaikų ir jaunimo teatre 54 vaidinantys moksleiviai - vaikų ir jaunimo grupės. „Angelą" vaidino 28 jaunieji aktoriai. Gediminas Anuškevičius vaidino nusidėjusį Angelą. Nuodėmei atpirkti reikia suvesti dvi širdis - tylenio Baziliko (Vytautas Pažereckas) ir moksliukės Melnikovos (Justė Martinkevičiūtė), bet - o, siaube! - meilės kulkelė pataiko į pamaivos Blondinaitės (Milda Klimaitė) širdį. Bet angeliški burtai visagaliai - jiems negali (gal nenori?) trukdyti net mokytojai (Airita Žemaitytė ir Mantas Norvilas). Meilei suliepsnojus, Angelas atgauna sparnus, bet... jis pasilieka žemėje, kur svajojama, viliamasi, mylima.
Pakruojo vienoliktokų sukurtą pjesę „Vaivorykštė" jau buvo pastačiusi prieš 6 metus - dabartinį pastatymą puikiai įvertino ir anuomet vaidinusieji „Angelą".« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook