Ansamblio tradicija – metų koncertas

Ansamblio tradicija – metų koncertas (0)

2013-01-30

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mišrus ansamblis kasmet suburia gausų būrį jaunimo. Kolektyvui vadovaujanti muzikos mokytoja Gražina Mikšienė džiaugiasi ne tik mokinių skambiais balsais, noru dainuoti ir groti, bet ir tuo, kad visi ansamblio dalyviai – puikiai besimokantys gimnazistai. Daugiau kaip ketvirtį amžiaus gyvuojančio kolektyvo sudėtis keičiasi, bet išlieka gražios jo tradicijos.

Ir praėjusių metų pabaigoje gimnazistų mišrus ansamblis padovanojo mokyklos bendruomenei linksmą ir pilną staigmenų kalėdinį koncertą. Įspūdingais plakatais šiam tradiciniam koncertui pasirūpino 3Ga klasės mokinė Dominyka Stulginskytė, o 4 klasių gimnazistės, vadovaujamos mokytojos Jūratės Videikienės, parengė puikią literatūrinę kompoziciją.
G. Mikšienės vadovaujamas ansamblis nėra tik grupė, į kurią gimnazistai susirenka padainuoti ir pasiruošti koncertams. Mokiniai ne tik dainuoja, bet ir mokosi groti įvairiausiais instrumentais: elektrine-akustine gitara, bosine gitara, įvairiais mušamaisiais ir kitokiais – kiekvienai dainai vis kitas pritarimas.
Metų pabaigos koncertui ansamblis paruošė kalėdinių dainų ir giesmių: „Tyli naktis“, „Aleliuja“, „Gal tai Kalėdos“, „Stebuklu pražydęs“, „Aš noriu Kalėdų“ ir kitų – daugiau nei dešimt kūrinių, visiems gerai žinomų, panorėjęs galėjai prisijungti ir dainuoti kartu. Skambėjo ir lietuvių liaudies adventinė daina „Už girių girių“, užrašyta tautosakininko Antano Juškos. Gitara pritarė 2 klasės mokinys Almantas Tamošaitis.
Ansamblyje mokiniai dainuoja ne tik kartu, bet ir po vieną. Nors jaudulio pakako, per koncertą nė vienam solistui nesudrebėjo balsas, nes žiūrovai šiltai sutiko atlikėjus, negailėjo plojimų. Kalėdinio koncerto solistai – trečiokė Agnė Strikaitė, ketvirtokai Edvardas Navickas, Laura Bartusevičiūtė, antrokai Greta Bukauskaitė, Aurimas Vidutis, Almantas Tamošaitis ir Laura Oželytė.
 Šauni staigmena buvo mokytojos Jurgitos Kazinevičienės sukurta daina „Šalta viešnia“. Ją atliko pati autorė, pritarė mokytoja G. Mikšienė.
Nuskambėjo ir užsienietiškų dainų, ir jų lietuviškų versijų. Dainą „We are the world“ atliko ansamblis, du solistai, jiems saksofonu pritarė Svajūnas Birgiolas.
Koncertui baigiantis jau visa salė linksmai traukė karaokę – dainas „Krenta sniegas“ ir „Varpeliai“. Muzikantams padėjo mušamaisiais grojantis Arnas Ašmonas. Taip linksmai su ansamblio dainomis ir direktoriaus Alvydo Januškevičiaus palinkėjimais palydėjome senuosius metus.

Augustė Dilytė, 2b klasė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook