„Auksinis“ choras kovoja dėl aukso (2 video)

„Auksinis“ choras kovoja dėl aukso (2 video) (0)

2015-03-29

Kovo 22 d. prasidėjo vienas dainingiausių televizijos projektų „Chorų karai“. Sekmadieniais Vilniuje dėl pergalės kovoja ir Tauragės „Auksinis“ choras, kuriame dainuoja jurbarkietis Vytenis Partikas. Ir choro generolės – grupės „Magnit“ merginos, ir kolektyvo nariai neabejoja, kad simbolinis pavadinimas privalo atnešti pergalę „Chorų karuose“.

Į pergalę savo vadovaujamas komandas šiemet veda Kauno choro generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės choro generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos choro generolas Arvydas Vilčinskas, Klaipėdos choro vedlys Edgaras Lubys, Panevėžio – Virgis Valuntonis, Šiaulių chorovedlė Laura Remeikienė ir ypatingo septintojo – aklųjų choro vadas Stano.

Tauragės „Auksinio“ choro generolė Kristina Ivanova jau spėjo įsitikinti, kad grupės „Dodi“ narys V. Partikas chore jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Vaikino indėlis repeticijose ir pirmojoje laidoje, kur choras atliko legendinį grupės AC/DC kūrinį „Highway to hell“– didžiulis.

„Vytenis yra ilgametis projekto „Chorų karai“ dalyvis, jis ne tik jaučiasi kaip namuose, bet ir visada skuba į pagalbą kitiems choristams“,– pasakojo K. Ivanova.

Ne pirmas kartas

„Auksinio“ choro muzikinė kova televizijos studijoje V. Partikui – ne pirma. Atlikėjas dainavo „Ugniniame“ Tauragės chore, kuriam vadovavo Liudas Mikalauskas.

„Reikia suprasti, kad Tauragės kraštas – ne tik Tauragė, todėl ir chore turi dainuoti ne vien žmonės iš Tauragės, bet iš visos apskrities. Šiemet nusprendžiau, kad laikas sugrįžti į televiziją, praėjau atranką ir patekau į merginų grupės „Magnit“ vadovaujamą „Auksinį“ chorą. Tiesiog jaučiau, kad laikas vėl save realizuoti televizijos ekranuose, priminti Lietuvos žmonėms, kad esu“, – pasakojo V. Partikas.

Atlikėjas negaili gerų žodžių choro generolėms „Magnit“ grupei – Kristinai Ivanovai, Laurai Navikaitei ir Emilijai Katauskaitei. Jurbarkietis įsitikinęs, kad vien dėl daugybės generolių idėjų ir energijos „Auksinis“ choras gali patekti į finalą.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook