Fotosesija – už ekologišką idėją

Fotosesija – už ekologišką idėją (0)

2014-01-02

Dar ankstyvą rudenį Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija gavo kvietimą dalyvauti nacionaliniame moksleivių konkurse „Ekomokykla“. Šio darbo su dideliu entuziazmu ėmėsi IG klasės mokiniai.

„Ekomokyklos“ komandoje buvo Aušrius Kopica, Miglė Leskauskaitė, Raminta Daunoraitė, Laimonas Andrikis, Eimantas Mišeika, Tomas Beržinskas, Martynas Ilgūnas, Ligitas Gudžiūnas, Paulius Dubinskas, Andrius Ambrutis. Komanda, vadovaujama biologijos mokytojos Vidos Bučelienės, sėkmingai įveikė pirmąjį konkurso etapą ir tapo ekoidėjų konkurso, kuris vyko Eržvilko gimnazijoje, nugalėtoja bei užsitikrino dalyvavimą šio konkurso finale.
Finalinis konkurso renginys vyko Visuomenės harmonizavimo parke Vazgaikiemyje, Prienų rajone. Jame dalyvavo per 240 moksleivių ir mokytojų (22 geriausios mūsų šalies regionų komandos), tarp kurių buvo ir mūsų IG klasės mokiniai su savo vadove.
Visos finalo komandos savo idėjas pristatė kūrybiškai ir originaliai, todėl vertinimo komisijai, kurią sudarė Aplinkos ministerijos, ekologinių įstaigų ir organizacijų atstovai, iš daugybės puikių ekoidėjų buvo sunku išrinkti geriausią.
Renginys buvo labai įdomus. Ekoidėjų būta įvairių: nuo pagrindinio prizo laimėtojų – Klaipėdos Baltijos gimnazijos komandos „Žekople“ iš maistinių medžiagų pagamino bioplastiko, kuriuo galima pakeisti neekologiškas pakuotes, iki mūsų gimnazistų ekoidėjos „Rūšiuok linksmai!“ su spalvotais maišeliais atliekoms, kurie sudomintų vaikus ir jie nuo mažų dienų pratintųsi rūšiuoti atliekas.
Mūsų komanda „Bučeliukai“ konkurse gražiai pristatė savo ekoidėją ir yra patenkinti rezultatais. Nors pagrindinis konkurso prizas – dviračiai atiteko klaipėdiečiams, Veliuonos moksleiviai už savo darbą ir gerą pasirodymą laimėjo taip pat vieną geriausių prizų – fotosesiją aplinkosaugos tema. Šį prizą įsteigė Pakuočių tvarkymo organizacija. Be to, visiems komandos nariams ir mokytojai įteikti konkurso „Ekomokykla“ pažymėjimai. Didelė dovana buvo ir galimybė pabuvoti Visuomenės harmonizavimo parke.

Ieva Biliutavičiūtė,
IIIbG klasė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook