„Green jam“ subūrė ekstremalus

„Green jam“ subūrė ekstremalus (0)

2015-06-03

Gegužės 9 d. Jurbarko skate parkas lūžo nuo ekstremalų ir žiūrovų, sugužėjusių į „Green jam“ renginį. Trejus metus brandintą idėją įgyvendino Paulius Vasiliauskas. Paauglystę aikštelėje su riedlente praleidęs jurbarkietis net ir studijuodamas Kaune nepamiršo gimtinės – surengė ekstremalaus sporto populiarinimo šventę ir varžybas.

„Green jam“ surengti norėjome todėl, kad nuo pat skate parko atidarymo jame nevyko jokių renginių. Norėjome pritraukti jaunimo, paskatinti užsiimti ekstremaliu sportu, parodyti, kokių puikių emocijų galima gauti aktyviai leidžiant laiką. Maloniai nustebino, kad susirinko daugiau nei dvidešimt žmonių, niekas nepatyrė traumų ir visi puikiai praleido laiką“, – pasakojo P. Vasiliauskas.
Vaikinas įsitikinęs, kad ekstremalų renginys turėtų tapti kasmete tradicija. Juolab kad šį kartą sulaukta dalyvių ne tik iš Jurbarko, bet ir iš Tauragės, Vilniaus.
„Skate parkas tiems, kas važinėja riedlentėmis, riedučiais, dviračiais ar paspirtukais – tarsi antri namai. Net jei kurią dieną niekas nevažinėja, vis tiek susirenka, pabendrauja. Skate parkas mus jungia, čia visada galima rasti bendrą kalbą“, – neabejoja Paulius.
„Green jam“ varžybose išrinkti geriausi ekstremalai. BMX dviračių grupėje laurai atiteko svečiui iš Tauragės Kristijonui Bartkui. Geriausias riedlentininkas – jurbarkietis Justas Laurinaitis, paspirtukininkas – Augustinas Orentas.
Ekstremalas Paulius atvirauja, kad be Atviros jaunimo erdvės bei Kultūros centro darbuotojų ir savanorių pagalbos renginys greičiausiai nebūtų įvykęs. Tačiau jo idėją supratę ir palaikę žmonės stipriai prisidėjo įgyvendinant šią svajonę.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook